Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 11 Aralık 2020 Cuma

10.12.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 11 Aralık 2020 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Artık anlıyorum

Yaşadığın şeyleri değiştirebilmen zor… Ama yaşadığın şeyleri karşılamak senin elinde. Ya bunalıma gireceksin, üzerine alacaksın battaniyeni, kafana kadar çekeceksin yalnızlığını… Ya da sirkelenip kalkacaksın ayağa. Bence ikincisi doğru yol. Yaşadıklarından ders çıkar. Mesela şu salgın dönemi ne anlatıyor sana? Hayatının gerçek değerleri kimlermiş? Ya da nelere gereksiz değerli anlamlar yüklemişsin? Yaşamak “ özü”nde güzel şey…

Bugün… Ay Akrep Burcu’na konuk oluyor… Ay Akrep’teyken… Ruhumuz biraz fırtınalı…Ay Akrep’teyken ketum davranabiliriz… Sırlarımızı sararız sarmalarız… Sessiz hareket ederiz. Ay’ın Akrep’te bir de karanlık yönü vardır… Kin gibi, intikam gibi… Varsın bu huylar karanlıkta kalsın… Biz kendimizi sevgiyle aydınlatalım.

Gökyüzü çok şey anlatır. Onu hal diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Ay ışığı sana bir şeyler fısıldıyor. Diyor ki, aslında bildiğin, aşılı olduğun konu başlıkları çıkarıyorum karşına bu iki gün… Kendi muhasebeni yapmak için ışıklarımı yolluyorum sana diye de ekliyor arkasından.   Hangi davranış kalıplarını terk edersen kazanca geçersin, hangi duygularına yatırım yaparsan kazanırsın? Yanıt… Özünde…

Boğa ve Yükselen Boğa: Dün geçmiş bir anı olarak kalmaya hazırlanırken… Senin için yeni bir konu çıkarıyor Ay Akrep’te gezerken… Biraz daha evliliğine yönelmeni istiyor ya da evlilik fikrine, dileğine… Aslında sen ne istiyorsun? Ne bekliyorsun eşinden? Ve sen neler vaad ediyorsun ona?

İkizler ve Yükselen İkizler:  Bugün, dünün bir devri.. Kendini yenilemek için dünden kalan son gün… Bugün özellikle sağlığına biraz daha özen göster… Çalışma arkadaşlarınla güven tazele. Onlarla gereksiz tartışmalardan uzak dur.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün “anne”, “annelik” ve “çocuk” vurgulu kelimeler senin için. Hayat öykünde büyük puntolarıyla öne çıkıyor.  Bir de “aşk” tabi ki…  Sevdiğinden beklentilerin neler? Sen nasıl bir sevgilisin? Çocuklarınla neleri paylaşıyorsun? Mesela her duygunu paylaşıyor musun çocuklarınla?

Aslan ve Yükselen Aslan: Evin her şeyin değil mi? Sanki bu aralar fazla dağıldı odaların. Olsun sen toplarsın. Tek tek her şeyi yerli yerine kaldırırsın. Düzenlersin. Mandalina kokusu yayılır mutfaktan evine. Evini çok seviyorsun. Hep huzurla yaşa evinde, en değerlinle.

Başak ve Yükselen Başak:Ay Akrep Burcu’nda ve sana ışıklarını en bildiğin, en tanıdık yerden gönderiyor…Düşüncelerinden, kelimelerinden ve gece bülteninden. Kurduğun cümleleri düşün istersen… Devrik mi mesela ya da “gizli” öznelerin mi var acaba? Ve nedir bu satır aralarında eleştiri bulma çabası?

Terazi ve Yükselen Terazi:Şimdi yeni kaynaklara yönelme ya da mevcut kaynakları güçlendirme zamanı…  Kazandıklarına bir bak istersen ya da neden kazanamadığını irdele… Maddi alem daha önem kazanıyor bugün senin için. Bugün ve yarın…Aman bütçe açığı verme.  

Akrep ve Yükselen Akrep:Bir yeni ay güzelliği belki de sana yansıtılan Ayın ışığında kendine, bedenine zaman ayırma zamanı… Belki biraz bakıma almak isteyebilirsin kendini… Her şey yansımadır biraz da. Ruh bedeni, beden ruhu güzelleştirir… Birinden biri keyifsiz, beklentisiz ve kaybolmuşsa, diğeri de kendine gelemez. O nedenle bugün sen aynada kendini beğen…Zaten ruhunda bedeninin güzelliğine bürünecektir arkasından…

Yay ve Yükselen Yay: Dün geçmişin silik bir hatırası…Ya da öyle kalmalı… Karamsar düşünceler yok olmalı gece lambasını yakınca… Sırların ya da gizlerin belki de seni uykusuz bırakan.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Dünden geriye kalan ilk gün… İlk adım… Bugün belki de biraz pazar araştırması gibi. Mesela kariyerindeki emeklerin finansal değerleri seni tatmin ediyor mu? Belki düzenlemek ya da iyileştirmek gerekebilir kazancını?

Kova ve Yükselen Kova:Sessiz ve derinden ilerliyorsun hedefine doğru… Bugün kimseye demesen de daha bir iddialı hissediyorsun kendini. İş hayatıyla ilgili ya da hayata bakışınla ilgili bir takım atılımlarda bulunmak istiyorsun. Ama şimdilik kendine bile itiraf etmekten çekiniyorsun.

Balık ve Yükselen Balık:Dünün yoğunluğundan sonra ki ilk gün… Ne derler aslında bir gün vardır o da bugün… Kendini bilgi deryasının içinde yüzerken mi hayal ediyorsun yoksa? Bugün uzun zamandır okumadığın kitaplarına zaman ayırmak isteyebilirsin. Ya da kitap siparişi verebilirsin sana özel biri için. Bence kim olduğunu biliyorsun.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 4 Mart 2021 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 3 Mart 2021 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test