Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 8 Aralık 2020 Salı

7.12.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 8 Aralık 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Bir adın kalacak geride

Zaman geldiğinde… Geriye dönüp baktığında neler kalacak elinde? Biriktirdiğin huzur,  kan bağından can bağına uzanan dostlar, takvim yaprakları, içten atılan kahkahalar, çikolata tadında yaşanmışlıklar… Dürüstlük, adalet, edep gibi erdemlerin… Yalansız, riyasız, iki yüzlülükten uzakta süren ilişkiler… Ve sevgi…Ve sen giderken görünmez valizinin içinde sana eşlik edecek yaptığın iyilikler…

Bugün… Gökyüzünde özel bir üçgen yansıyor topraktan toprağa… Ay Başak Burcu’nda seyir ederken, Plüton’la üçgen oluşturuyor… İstediklerimizle ilgili sağlam adımlar alabilir, güç kazanabiliriz. Kendimizde neyi değiştirmek istediğimizin idrakiyle harekete geçebiliriz. Hâlâ aynı yerde sayıyorsak, hâlâ aynı şeylere sinirlenip, aynı serzenişlerde bulunuyorsak, o zaman dönüp kendimize bakalım. Neyi eksik yapıyoruz ve neleri hala geri dönüşüm kutusuna atamadık…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “ hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Elde nelerin var? Neler kaldı sana yadigâr? Bir düşün… Yılın son ayı, biraz da muhasebelerini kendin için yapabilirsin. Mesela, çalışma arkadaşlarınla, ekibinle neler yaşadın? Onlardan neler öğrendin? Kariyerinde ne gibi dönüşümlere tanık oldun? Hâlâ aynı kişi misin?

Boğa ve Yükselen Boğa: Uzun zamandır değişim içindesin. En azından bu yolda gayret ediyorsun. Her şey sana, seni anlatıyor neredeyse. Kendini yeni bir hayatı hazırlıyorsun… Öğretilerle, yeni yerlerle, yeni kitaplarla, yeni kalemlerle… Dönüşümün öyküsünü anlatmak istemez misin?

İkizler ve Yükselen İkizler:Zekâ ve akıl arasında fark vardır, öyle değil mi? Eğer, sürekli aynı hataları yapıyorsan, aynı tekrar yanlışlara düşüyorsan, yaşadıklarından pek bir şey öğrenememişsin demektir. Mali tablolarını düzenlemek senin elinde. Hâlâ eksi bakiyedeysen bir bak harcamalarına.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Alıştın mı geceye? Sen seversin geceyi… Ay ışığını mesela… Hele Ay, dolunaya dönmüşse… Küçük evinin balkonundan ne güzel izlerdin yaz akşamları mehtabı? Evet, bunlar dündü. Ama gelecek günler aydınlık günlerde yakın. Sen, yakîn olmayı sürdür sadece…

Aslan ve Yükselen Aslan:Aslında seni mutlu etmek çok kolay. Ama işte kimse anlamıyor seni. Çok net… Biraz ilgi, biraz destek, bol bol sevgi. Sen hiç büyümeyen kedi yavrusu misali. Ne çok kriz yönetiyorsun bu aralar? Derin bir nefes al… Nefes ver… Nefes gibi aldığını ver mutlaka… Mesela sevgini ver…

Başak ve Yükselen Başak: Bir düzen, bir tertip… Şimdi dersin ki ben hep böyleyim zaten. Olabilir. Ama ben pek tanık olmadım. Nedeni son derece basit… Sen hep başka hayatların toplayıcısı oldun. Kendine hiç faydan olmadı. Biraz da kendini mi düşünsen acaba?  

Terazi ve Yükselen Terazi:Bazen en tanıdığın, bildiğin yerde olmak, kendine en iyi hareket alanı bulacağın yerde olmak istersin… Yani yuvanda… Yani evinde… Kendini, yuvan için kalıcı, sağlam adımlar atarken bulabilirsin. Belki de kendine ait bir ev alma arzun daha da artabilir. En azından kendine ait bir oda isteyebilirsin. Kendine ait dünyanda bir kedi güzel olmaz mıydı?

Akrep ve Yükselen Akrep: Hayırlara vesile olsun gördüğün rüyalar. Bu aralar o kadar kaygı ve endişe taşıyorsun ki… Ondan bu kadar karışık rüyalar. Belki de sol elindeki yüzük ağır geliyor artık sana. Ama işte boynunu büken nedenlerin var.

Yay ve Yükselen Yay:Galiba geri dönüp baktığında zor olarak adlandıracağın günlerdesin. Hepimiz gibi… Umut, yeni gelecek 365 günde. Ama sen yine de bir bak elinde kâr kalanlara? Elbette bugünler sana bir şeyler kattı.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Şimdi ben sana disiplinli olmayı nasıl anlatabilirim ki? Zaten öz disiplinin o kadar yüksek ki. Hadi şimdi bu disiplinin zihninin üstünde kullan. Zihnini dönüştür, iyiye, güzele doğru… Eminim başaracaksın bunu. Sana güveniyorum.

Kova ve Yükselen Kova:Bedenin anlatıyor sana ne kadar yorulduğunu.  Belki de diyor ki sana. Sağlığına dikkat et… İhmal etme bedenini. Sağlığını korumak için harekete geçmelisin. Daha düzenli ve programlı hale getirebilirsin hareket alanını

Balık ve Yükselen Balık:Bu kadar sessiz olmayı nasıl beceriyorsun? Çünkü düşünmeden konuşmuyorsun. İyi ki varsın… Yoksa nasıl öğrenirdi hayatındakiler sakinliği. Ah bir de değişken ruh hallerin olmasa.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

LiveLoveSMILE..

07.12.2020 - 21:36
Niye her burc yorumu bir biriyle ayni degil? O yuzden hangisine inanacagimi bilmiyorum..Ama yanlis anlamayin sizinkide cok dogru geliyo sadece hepsi ayni degil. Ben Basak burcu oldugum içinde ama kendi karakterim öyle oldugu için çok hiç bişeye inanmiyorummm.. Tabi Aşkta'da..Bye-byeee see you later......
Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 4 Mart 2021 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 3 Mart 2021 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Mart 2021 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Mart 2021 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test