Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 29 Eylül 2020 Salı

28.9.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 29 Eylül 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Sil Baştan

Bazen sana da aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyormuşsun gibi geliyor mu? Aynı suratlar… Aynı suretler… Birbirinden aynı günler… Aynı konuşmalar… Aynı koşturmalar… Aynı şikâyetler… Aynı döngüler…  Demek ki hâlâ ders alamamışsın yaşadıklarından?

Köprüden önceki son çıkış misali… Yaşam öğretmeni Satürn Oğlak Burcu’ndaki yolculuğunun son döneminde… Şöyle bir geriye yaslanıp bakarsak yaşadıklarımıza… Son iki yıldır neler değişti hayatımızda? Planlı, disiplinli, kararlı davranmayı öğrenebildik mi mesela? Hayatımızı yönetebilmeyi, yaşamımızın kontrolünü ele almayı, mantıklı davranmayı mesela… Ya da iş hayatımızda daha etkin bir rol mü üstlendi? Hayatımızda neler geldi, neler geçti? Yaz boyunca Satürn geri hareketiyle kaçırdıklarımız için yapamadıklarımızı yapabilmemiz için başlıklarını sundu bizlere… Şimdi artık rotasını ileriye çevirdi yavaş yavaş Oğlak Burcu’ndan ayrılmak adına…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Senin hedefin belli, amacın belli. İnmek istediğin durak belli, ama inecek düğmesine basmakta tereddüttesin. Aslında ne kadar cesur olduğunu ikimizde biliyoruz. Aklına koyduğunu yapabilecek güçte olduğunu. Artık, ne olmak istiyorsun bu hayatta? Kariyer planında nasıl ilerleyeceğini gösterecek deneyimler yaşayabilirsin. Deneyimlerinle birlikte daha sıkı sarılabilirsin işine. Hayatında iş ve başarı, odak noktaların olabilir. Ajandanın her bir sayfası yapılacak işlerle dolabilir. Yeni iş olanakları bulmakta biraz zorlanabilir, mevcut statünü korumak isteyebilirsin. Kararlı ve sabırlı olmalısın. Yine bu dönem otorite konumundaki kişiler, baba ya da yöneticilerinle ilişkilerinde gerginlikler yaşayabilir, isteklerini kabul ettirmekte zorlanabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Kütüphaneni doldurmaya, kendine uzun yolculuklara hazır mısın? İsteklerinde ne kadar ciddisin, kalıcı adımlar atabilir misin? Gerçekten istediğin bunlar mı? Yeterince disiplinli ve çalışkan olacak mısın? İşte bu soruları yanıtlamaya hazırlanabilirsin Satürn transitiyle. Aynı zamanda, ihmal ettiğin yüksek öğrenimin, akademik kariyerin yeniden gündemine gelebilir. Üniversiteye dönebilirsin. Yurt dışıyla eğer iş yapıyorsan, bu süreç içerisinde biraz dikkatli olmanda fayda var. Sözleşmeleri daha dikkatli kontrol etmeli, iş yapış modellerini yeniden gözden geçirmelisin.

İkizler ve Yükselen İkizler:Krizlerini fırsatlara çevirecek misin, ya da havlu atıp oyunu terk mi edeceksin? Seni büyütmek, olgunlaştırmak ve disiplin boşluğunu doldurmak için türlü konu başlıkları gelebilir hayatına. Borç-alacak dengeni düzenlemek isteyebilir, ödemediğin, ihmal ettiğin vergi makbuzları başına dert açabilir. Eşinin ya da ortağının mali durumundaki çalkantılar seni de etkileyebilir. Mirasla ilgili konular da gündemine gelebilir. Hak ettiğin bir mirası alma süresi uzayabilir ya da beklediğinden daha az oranda miras alabilirsin. Kemik ve kas sağlığına özen göstermeli, bu konudaki sorunları göz ardı etmemelisin. Daha önce ihmal ettiğin bir sağlık sorununla ilgili operasyon geçirerek, yeniden sağlığına kavuşabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Eşinle gönül bağın ne kadar güçlü? Parmağındaki halka neden boğuyor seni? Eğer, daha önceden yolları ayırmaya karar verip resmi bir adım atmadıysanız, Satürn ayrılık, boşanma için yol gösterebilir size. Diğer bir noktada ise, eğer hayatında kimse yoksa, ruhen ya da bedenen senden olgun biri hayatına girebilir. Partnerinle ilgili konularda sorumluluk üstlenebilirsin. Ciddi ilişkileri yürütebiliyor musun? Yoksa ilk fırsatta kabuğuna çekilip kaçıyor musun? İlişkini düzenlemek için son zamanların…

Aslan ve Yükselen Aslan:Yoğun ve detaylı çalışma temposuna hazır mısın? Kendine bir çalışma stratejisi belirleyebilir, çalışma programına çeki düzen getirebilirsin. Çok fazla çalışmak zorunda kalabilirsin, bu durumun gölgeli yanıyla da sağlığınla ilgili sıkıntılar baş gösterebilir. Özellikle, diz, kemik ve diş sorunları, sedef, egzama gibi deri hastalıkları sağlık karnene işlenebilir. Aslında hobi olarak başladığın bir uğraşı, ana iş kolun haline getirebilir, hobinden para kazanabilirsin. Alıştığın iş ortamından ayrılabilir, radikal kararla sektör değiştirebilirsin. Daha sağlıklı yaşamaya ağırlık verebilir, günlük beslenme programını baştan sona yenileyebilirsin.

Başak ve Yükselen Başak: Aşk, hayatında ise daha ciddi beraberlikleri arzu edeceğin bir dönem. Ama işler tam da istediğin gibi gitmeyebilir. Yanlış gönüllere girebilir, yanlış tercihler yapabilirsin. Bay/Bayan doğruyu bulabilmek pek de kolay gözükmüyor ne yazık ki. Yine bu dönem, sana iyi gelecek bir hobiye başlayabilir, ihmal ettiğin spora yeniden dönebilirsin. Önemli olan zorluklara göğüs gerip, sebatla çalışabilmek ve üretebilmek tüketmeden kendini.

Terazi ve Yükselen Terazi:. Köklerinden güç alma, hayatına temel atma zamanı. Bu yolculuktan, aile olmanın önemi, birlik ve beraberliğin değeri gibi konularda çeşitli sınav soruları bekliyor seni. Aile hayatında yaşayabileceğin olası sorunlar, kariyer alanına da etki edebilir. Hayatını kökünden değiştirebilirsin. Bu değişim hem evine, hem iş ve kariyer planına yansıyabilir. Yeni bir işe girebilir, kendi işini kurmak isteyebilirsin. Yaşayacağın olaylar, karşılaşacağın insanlar, geleceğinin temellerini atmakta sana destek olabilirler. Tabi bu destek gümüş tepsiyle sunulmayacak maalesef, sorunlarla, zorlamalarla, zorunlu kopuşlarla gelebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep:Daha net, kararlı ve kısa cümlelerle anlatabilirsin kendini, aynı zamanda karşı tarafı da dinlemeyi öğrenebilirsin. Sakin ve alçak sesle konuşmak, sana kazanç olarak geri dönebilir üç yılın sonunda. Aynı zamanda kardeşinle, yakın çevrenle ilgili konularda sorunlar canını sıkabilir, kardeşinin sorumluluğunu üstlenebilirsin. Kısa yolculuklarına biraz daha özen göstermeli, yola çıkmadan önce otomobilinin bakımına itina göstermelisin. Yapacağın sözleşmeleriyse, imzalamadan önce iki kere okumanda fayda var.

Yay ve Yükselen Yay:  Eskisi gibi değilsin artık. Ben değerliyim diyorsun. Ama bu “değer” duygunu ne kadar koruyabilirsin? Şimdi Satürn sana yeni bir test sorusu hazırlıyor. Kendi değerinin farkına varacağın, özsaygını koruyacağın olaylarla sınayabilir seni. Aynı zamanda bütçende kısıtlama getirebilir. Gereksiz harcamalarını kısarak, yatırım yapmanı, paranı korumanı isteyebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:. Peki aslında öyle misin? Düzenli olman gerekirken, neden etrafta dağınıkla yaşıyorsun? Çekmecelerin neden alt üst? Hayatındakiler mi dağınık, yoksa sen mi dağılmalarına izin veriyorsun? Şimdi toparlanma zamanı. Kendini bulma, kendini yapılandırma zamanı. Kendi kimliğini, isteklerini, beklentilerini ortaya koyma, etrafına çeki düzen verme dönemi. Disiplinini, kendine olan saygını korumalısın. Yine bu dönem fazla kilolarınla vedalaşabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Endişelerinden, kuruntularından, kaygılarından eğer gerçekten hazırsan kurutulmaya, işte tam da istediğin döngü. . Gizli düşmanın aslında zihnin, bilinçaltında yarattığın lavlar. Yanardağ misali püskürtüyorsun her seferinde lavlarını ruhuna, yüreğine. Körüklüyorsun nefsinle yangınını.  Ama artık sakinlik zamanı. Sabır zamanı. Topraklanma zamanı. Niye senden önce zihnin konuşuyor? Neden senin hayatında bu kadar söz sahibi bilinçaltın? Bu dönem, zihnini susturmayı öğrenebilir, konuyla ilgili uzman desteği alabilir, ruhuna iyi gelecek spritüel öğretilere yönelebilirsin. Kendini onarabilirsin, kendini tanıyabilir ve isteklerini, vizyonunu daha büyük harflerle yazabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Bütünün hayrına olan, her şeyde “ben de varım” diyorsun. Daha fazla sosyal projelerde çalışabilir, derneklerde toplum yararı için dirsek çürütebilirsin. Hani çevrende herkes sana hayalperest diyor ya. İşte tam bu noktada Satürn seni disipline etmek istiyor. Hayallerin sürdürülebilir mi, ne kadarı gerçek? Hayallerine gerçekten kavuşmak istiyor musun? Yoksa gelip geçici bir heves mi dilinden dökülenler? Umutlarını, hayallerini kalıba sokup hayatına katmak için sınav soruları uzanıyor önünde. Sosyal çevrende, arkadaş ilişkilerinde kısıtlamalar yaşayabilir, kimi arkadaşlarınla yollarını ayırabilirsin.

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un bir öğretmenin tarih dersinde Hz. Muhammet hakkında söylediği sözler dolayısıyla bir Müslüman genç tarafından başı kesilerek öl...

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Ekim 2020 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yayın kurulu üyemiz ve yazarımız Prof. Dr. Hüsnü Erkan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir yazı kaleme aldı.

Yazarımız Ali Naili Erdem, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için bir yazı kaleme aldı.

Yazarlar
Website Security Test