Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 6 Eylül 2020 Pazar

4.9.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 6 Eylül 2020 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Kısa ve net konuş

Aslında sen hep böyle konuşuyorsun…Kısa ve net…Ama işte karşına genellikle konuyu uzatan, detaylarıyla anlatan, sürekli geçmişi yad eden “aynalar” geliyor… Halbuki…Bilseler bir idrak sohbetinde olduklarını…

Bugün… Yeni bir yolculuğun ilk seyirleri… İletişim temsilcisi Merkür Terazi Burcu’nda… Terazi kimliği nedeniyle, bu süreçte konuları fazla uzatabilir, gereksiz konuşmalara maruz kalabiliriz. Kimseye “ hayır” diyemediğimiz için zorlanabiliriz. Daha diplomatik ve nazik bir dil kullanabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:“Ben”den “Biz” e geçme zamanı senin için… Artık kendi dışında birinin de bu dünyada yaşadığını idrak etme bilincindesin… İkili ilişkilerin hayatının önemli noktası haline geliyor… Eşine karşı daha uyumlu ve anlayışlı bir dil kullanabilirsin… Ve eğer yalnızsan gönlüne yeni bir misafir gelmeye hazırlanıyor diyebiliriz… Hadi inşallah…

Boğa ve Yükselen Boğa:  Bu aralar… Hayat yine çalışma masanın etrafında dönüyor… İşler her zamanki gibi yoğun… Bitmesi gereken yazışmalar…Kesilen faturalar…Aman dikkat et tüm bu koşturmaların faturası sağlığına kesilmesin…Bel ağrılarını ve böbreklerinle ilgili sorunları ihmal etme…Hayatın gereksiz yüklerini taşıma…Yoksa kurtulamazsın bel fıtığından…

İkizler ve Yükselen İkizler: Aşk güzel şey… Aynı yolda ele ele yürümek…Aynı şeyleri beğenmek…Aynı şeylere gülebilmek…Senden başka birinin daha nefes aldığının ayırımına varmak…Son kalan baklava dilimini eşit iki parçaya bölebilmek…Şimdi hayatının bu döneminde bunları öğrenebilirsin…

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Yuvan… Her zaman korunaklı kabuğun senin için… Şimdilerde daha önem kazanıyor yaşamında… Evinde istediğin düzenlemeleri yapabilirsin…Yeni bir dekorasyon için düğmeye basabilirsin…Belki de evini yuvaya dönüştürmek için harekete geçebilirsin…Neden olmasın?

Aslan ve Yükselen Aslan: Okudun…Yazdın…Okundun…Yazıldın…Şimdilerde yeni bir rüzgara kaptırdın kendini…Belki de artık bildiklerini daha geniş kitlelerle paylaşmak hedefindesin…Belki de yazdıklarınla imza günü düzenlemeyi hedefliyorsun…Belki de yazdıklarından maddi kaynak elde etmek maksadın…Her ne yaparsan eminim güzel olacaktır…Dokunduğun her yer ışıldar senin…Nerden mi biliyorum?

Başak ve Yükselen Başak: Alınacak şeylerin listesi hazır mı? Gerçi o dağınık masanda nasıl bulabiliyorsun aradıklarını…Neyse bu ayrı bir günün konusu…. Paranı biraz daha sevdiğin şeyler için, sana keyif verecek şeyler için harcayabilirsin… Öte yandan finansal harcamaların için yeni bir bütçe planı hazırlayabilirsin. Gelir ve giderlerin birbiriyle uyumlu olması lazım. Sen hep bunu unutuyorsun da hatırlatayım bir kez daha dedim.

Terazi ve Yükselen Terazi: Şimdi biraz da kendini sevme zamanı…Kendini anla…Kendi isteklerini belirle…Bir başkası için yaşamaktan vazgeç…Hatırla…Doğduğun zaman yalnızdın…Biraz da kendinle yalnız kal…Başbaşa… …Sen zoru başar ve kendine, hayatına sahip çık.

Akrep ve Yükselen Akrep: İdrak etmek… Galiba hayatın en sihirli terimi…Nedenleri, niçinleri anlayabilmek…Hayatı farkındalıkla yaşamak…Şimdilerde, yastık altı hikayelerinde mutlu sonlar bekliyor seni…Doğru sorularına, doğru yanıtlar alabilirsin…Gelişim hanene kuruntu, vesvese ve endişe olarak yansıyan şeylerin neden olduğunu kavrayabilirsin…Ve bu sayede zihin sesinin konuşmalarına bir nebze kulak tıkayabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay: Hiç de düşünmemiştin aslında… Bu aralar… Kendini yeni bir oluşumun içinde bulabilirsin… Mesela, yeni bir derneğe üye olabilirsin. Hayatta daha katılımcı ve aktif bir rol üstlenebilirsin. Sosyal çevrenle, arkadaşlarınla bir arada olmak isteyebilirsin. Aradığın aşk belki de arkadaşların aracılığıyla gelecektir…Belli mi olur?

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Beyaz yakalıysan… Hayatının en odak noktası haline geliyor kariyerin… Senin de bu aralar kariyer hayat öykünde daha fazla öne çıkıyor. Kendini sorgulayabilirsin bu süreçte… Doğru işimi yapıyorsun? Doğru bir çalışma planın mı var? Görevlerini zamanında ve kusursuz bitiriyor musun?

Kova ve Yükselen Kova:Atlasan bir gemiye…Karşı kıyıya ulaşsan…Bu aralar en çok hayalini kurduğun şey tatil…Ama biraz uzakta bir tatil…Herkesten ve her şeyden uzakta…Kendinle baş başa olacağın, kucağında kitabınla kumsalda uzanacağın bir tatil…Sen hayalini kur. Gerçekleşmemesi için ne sebep olabilir ki?

Balık ve Yükselen Balık:Sen ne kadar önem vermesen de maddi kaynaklar olmadan yaşam devam edemiyor… Ve artık finansal okuryazarlığı öğrenmek durumundasın. Gelir ve giderlerini düzenleyebilirsin. Harcama kalemlerini azaltabilmenin yoluna gidebilirsin. Ve tasarruflu yaşamayı, küçük birikimleri hayatına katmayı deneyimleyebilirsin. Mevduat hesabı açabilirsin kendine mesela…

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Ekim 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Ekim ayında burçların aşk hayatı nasıl olacak? Burçları neler bekliyor?

Esra Erol'un programında yaşanan skandal bir olayla gündeme oturan Cengiz Koraltan'a Ülkücü oldukları anlaşılan bir grup meydan dayağı attı. Dayak görüntüleri sosyal m...

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Eylül 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 29 Eylül 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 28 Eylül 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test