Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Tecavüz hikayesi olan çocuk kitabı Gül ve Düşün gündemde

27.8.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Tecavüz hikayesi olduğu belirlenen çocuk kitabı Gül ve Düşün sosyal medyanın gündeminde. Boz ayı ve Tilki arasında geçen tecavüz olayının anlatıldığı kitap hangisi, yazarı kim? Tecavüz hikayeli çocuk kitabı Gül ve Düşün kitabını kim yazdı?

Twitter'da paylaşılan kitap sayfaları görüntülerinde bulunan ve boz ayı ile tilki arasında geçen tecavüz hikayesinin anlatıldığı kitap tepki çekti.

Musa Dinç'in yazdığı söylenen "Gül ve Düşün" kitabındaki ifadeler şöyle;

MUSA DİNÇ KİMDİR?

Şair, yazar, editör ve sağlık eğitimcisi Musa Dinç, 7 Ocak 1960 yılında Diyarbakır'ın Çınar İlçesine bağlı Aşağı Konak Köyünde dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Diyarbakır'da tamamlamış, bir yıl Diyarbakır Öğretmen Lisesi'nde okumuştur.

1982 yılında Konya Atatürk Sağlık Meslek Lisesi Sağlık Memurluğu Bölümünü, 1986 yılında Anadolu Üniversitesi, AÖF İş İdaresi lisans Programını, 1992 yılında Sağlık Bakanlığı'na bağlı Ankara Gevher Nesibe Sağlık Eğitim Enstitüsü Toplum Sağlığı Bölümü'nü birincilik ile bitirmiştir.

2000-2008 yılları arasında Diclem Sahaf'ı kurarak yayıncılık ve editörlük hizmetlerinde bulunan Musa Dinç, 2008 yılında yayıncılığı bırakarak, tercihini editörlükten yana kullanmıştır. Aykırı Sanat, Damar, Öğretmen Dünyası dergilerinin Diyarbakır temsilciliklerini yürütmüştür.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test