Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 21 Ağustos 2020 Cuma

20.8.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 21 Ağustos 2020 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Ayrıntı denizine mi düştüm?

En çok neye kızarsın? Mesela, uzun telefon konuşmaları rahatsız eder mi seni? Ya da bir konuyla ilgili en ince ayrıntısına kadar her şeyin anlatılması bunaltır mı seni? Ya da meraklı cümleler mi sinirlerini oynatır? Bir de sürekli sana anlatılan bitmek tükenmek bilmeyen şikayetler… Hayat mı yoruyor seni? İnsanlar mı?

Merkür… Yani iletişimin kaynağı…Yönettiği Başak Burcu’nda seyrine başlıyor…6 Eylül’e kadar…Ve biz bu süreçte fikirlerimizin sürekli değiştiğine tanık olabiliriz…Hesaplarımızı ve bütçemizi koruyabilmek adına daha istekli olabiliriz…Yeni bir eğitime başlayabiliriz…Zihin yapımız daha kuşkucu ve kuruntulu olabilir…Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayabiliriz…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Yeni bir süreç önünde sana yol gösteren… Yolunu, yönünü aydınlatmak için… Şimdi düşün bakalım… Çalışma sisteminde yeterince verim sağlayabiliyor musun? İşlerini tam zamanında bitirebiliyor musun? Daha planlı çalışabilmen için neler yapabilirsin? Bu arada kulak sağlığına ve sindirim sistemi sorunlarına da dikkat etmelisin.

Boğa ve Yükselen Boğa: Endişelerinle kendi kendini zora soktuğunun farkında mısın? Hani sen rahat biriydin… Şimdi… Özellikle aşk ve çocuklarla olan iletişiminde mantıklı davranma, sorunları kuruntuya çevirmeden akılcı yöntemle çözme zamanı… Eğer varsa hoşuna gitmeyen bir durum ya da konu, konuşma ve anlatma zamanı.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bugünlerde aklında, fikrinde evinle, yaşam ünitenle ilgili konular var… Evinde yeni bir düzenleme getirmek, belki de yeni bir kitaplık almak niyetindesin. Belki de yeni bir ses sitemi kuracaksındır eve… Teknolojik aletlerinle ilgili yenileme yapmak isteyebilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Biraz kabuğunu kırmak sana iyi gelecektir… Şu sıralar özellikle iş yaşamında bir hayli zorlanıyorsun… O nedenle kendine yeni bir uğraş iyi gelebilir. Mesela, bir blog açabilirsin…Fotoğrafçılık kursuna belki gidebilirsin…Web sitesi tasarımıyla ilgilenebilirsin. Kendini geliştirecek bir şeylerle ilgilenmelisin bu ara.

Aslan ve Yükselen Aslan:Kitap listen hazır mı? O halde istediğin kitapları alabilirsin. Paranı biraz daha seni geliştirecek kaynaklara aktarmak isteyebilirsin. Kitap gibi, yeni bir eğitim gibi… Öte yandan finansal harcamaların için yeni bir bütçe planı hazırlayabilirsin. Gelir ve giderlerin birbiriyle uyumlu olması lazım. Sen hep bunu unutuyorsun da hatırlatayım bir kez daha dedim.

Başak ve Yükselen Başak: Şimdi biraz da kendini oku…Kendini anla…Kendi isteklerini belirle…Başkasını eleştirmek en kolayı…Önce kendini eleştir ve yeniden yapılandır hayatını. Başına gelen şeylerin sorumlusu bir başkası değil…Hiç kimse değil…Başkalarını suçlamak en kolayı…Sen zoru başar ve kendine, hayatına sahip çık.

Terazi ve Yükselen Terazi: İdrak etmek… Galiba hayatın en sihirli terimi…Nedenleri, niçinleri anlayabilmek…Hayatı farkındalıkla yaşamak…Şimdilerde, yastık altı hikayelerinde mutlu sonlar bekliyor seni…Doğru sorularına, doğru yanıtlar alabilirsin…Gelişim hanene kuruntu, vesvese ve endişe olarak yansıyan şeylerin neden olduğunu kavrayabilirsin…Ve bu sayede zihin sesinin konuşmalarına bir nebze kulak tıkayabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Hiç de düşünmemiştin aslında… Bu aralar… Kendini yeni bir oluşumun içinde bulabilirsin… Mesela, yeni bir derneğe üye olabilirsin. Hayatta daha katılımcı ve aktif bir rol üstlenebilirsin. Sosyal çevrenle, arkadaşlarınla bir arada olmak isteyebilirsin.

Yay ve Yükselen Yay: Beyaz yakalıysan… Hayatının en odak noktası haline geliyor kariyerin… Senin de bu aralar kariyer hayat öykünde daha fazla öne çıkıyor. Kendini sorgulayabilirsin bu süreçte… Doğru işimi yapıyorsun? Doğru bir çalışma planın mı var? Görevlerini zamanında ve kusursuz bitiriyor musun?

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Atlasan bir gemiye…Karşı kıyıya ulaşsan…Bu aralar en çok hayalini kurduğun şey tatil…Ama biraz uzakta bir tatil…Herkesten ve her şeyden uzakta…Kendinle baş başa olacağın, kucağında kitabınla kumsalda uzanacağın bir tatil…Sen hayalini kur. Gerçekleşmemesi için ne sebep olabilir ki?

Kova ve Yükselen Kova:Sen ne kadar önem vermesen de maddi kaynaklar olmadan yaşam devam edemiyor… Ve artık finansal okuryazarlığı öğrenmek durumundasın. Gelir ve giderlerini düzenleyebilirsin. Harcama kalemlerini azaltabilmenin yoluna gidebilirsin. Ve tasarruflu yaşamayı, küçük birikimleri hayatına katmayı deneyimleyebilirsin. Mevduat hesabı açabilirsin kendine mesela…

Balık ve Yükselen Balık:Şimdi konuşma zamanı…Konuşma derken diyalogdan bahsediyorum…Monologdan değil…Hele bir sorunu  en ince ayrıntısına kadar detaylandırarak büyütmekten hiç bahsetmiyorum

 

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test