Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 23 Haziran 2020 Salı

22.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 23 Haziran 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yuvamdayım

Güven arayışındasın… Evinde güven…Maddi dünyanda güven…Her şey bunun için…Tüm yaşantın…Tüm hayatın…Tüm yaptıkların…Her şeye sahiplenmek istiyorsun… Her şeyin olsun istiyorsun…Peki ne zaman farkına varacaksın bir “hiç” olduğunun…

Bugün…Tam 30 günlük süreçte Güneş Yengeç Burcu’na geçiyor…Daha çok yuvamızla ilgilendiğimiz, şefkatli ve merhametli davranabildiğimiz, kendi içimize döndüğümüz, kabuklarımıza sığındığımız, kıskaçlarımıza tuttuklarımızın farkına vardığımız, inandığımız, güvenlik arayışında dolaştığımız bir zaman dilimini deneyimleyeceğiz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Şimdi yuvanda olma zamanı… Önünde uzanan yaklaşık bir aylık süreçte, biraz daha evine, aile köklerine odaklanabilirsin. Özellikle babayla ilgili konular, babanın işi, kariyeri hayatını etkileyebilir. Kariyerinle ilgili yeni bir hedefe doğru çekildiğini hissedebilirsin. Aynı zamanda yeni bir eve taşınabilir ya da yeni bir taşınmaz elde edebilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa: Şimdi senin için eğitim zamanı… Gerçekleştirmek istediğin ama ertelediğin eğitim, yine gündemine gelebilir. Kişisel gelişim ya da alternatif şifa kaynakları, yeni eğitiminin konu başlığı olabilir. Seyahatlerin, önünde uzanan yaklaşık 30 günlük süreçte artabilir. Özellikle yurt dışı yolculukların hayatına farklı bir bakış açısı kazandırabilir. Kim bilir belki de konakladığın rotalar, önümüzdeki yıl yeni yaşam alanların olur. Kardeşlerinle ve yakın çevreyle iletişim trafiğin bu dönem yoğunlaşabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Şimdi senin için değer zamanı… Hayatının bu döneminde ağırlıklı olarak finansal kaynaklarına odaklanabilirsin. Geçtiğimiz aylarda yaptığın harcamalar, bu dönemde bütçeni zorlayabilir. Kar ve zarar dengesini istediğin doğrultuda tutturamayabilirsin. Alternatif para kaynağı arayışlarına girebilirsin. Kredi ya da borç almak konusunda girişimlerde bulanabilirsin. Yalnız kredi almadan önce iyi düşünüp sorgulamalarını yapmalısın ki, Ağustos sonrası sana herhangi bir sorun çıkarmasın bu girişimin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Şimdi senin zamanın… Kimliğini, istek ve arzularını, hedeflerini daha rahat ortaya koyabilirsin bu süreçte. Fiziksel görünümünde değişikler yapabilirsin. Her zamankinden daha fazla öğrenemeye meraklı olabilirsin. Bu dönem özellikle ikili ilişkilerine biraz daha dikkat etmelisin. Eşinle konuşmayı ertelediğin bir konu, bu dönem yeniden gündeme gelebilir. Karşılıklı anlayışla sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan:Şimdi kaygılardan arınma zamanı… Herkes seni maskenle tanıyor aslında… Eğlenceli, keyifli, bol kahkahalı…İç dünyan tamamen gizli…Sert kabukların var…Ama artık bunu biraz daha törpülemenin zamanı gelmedi mi? Önünde uzanan yaklaşık bir aylık süreçte, kendinle baş başa kalarak, yaşamdan beklentilerini sıralayabilir, bilinçaltında seni yoran, üzen konu başlıklarını silebilirsin. Yazabilirsin isteklerini, çizebilirsin geçmişte seni üzenlerin üstlerini.

Başak ve Yükselen Başak:Şimdi yeni sosyal ilişkiler zamanı… Önümüzde uzanan yaklaşık bir aylık süreçte, ana ilgi odağın sosyal ilişkilerin olabilir. Daha fazla sosyal grupların içinde yer alabilir, dernek ya da büyük organizasyonların içinde rol alabilirsin. Yalnız geçen yazın yaşadığın ve unuttuğun ya da unutmayı tercih ettiğin, arkadaşlarınla ilgili sorunlar yeniden karşına çıkabilir. Sadece yaşadıklarını yeniden hatırla, hayatında sana enerjileriyle gereksiz yük getiren insanlarla sevgiyle yollarını ayırabilirsin. Bırak hayatına senin gerçekten iyiliğini isteyen, kahkahalarını paylaşan, umutlarına yoldaş olan dostlar aksın.

Terazi ve Yükselen Terazi: Şimdi kariyerine odaklanma zamanı… Son iki ayı biraz zor geçirmiş olabilirsin. Özellikle kredi ödemeleri ve yurt dışı kaynaklı işlerle fazlasıyla zihnini  meşgul etmiş olabilirsin. Şimdi bu yeni dönemde, artık kariyerinle, hayatını yönetmekle ilgilenebilirsin. Kariyer hedeflerini daha güçlü puntolarla anlatabilirsin. Aynı zamanda, oturduğun evi değiştirebilir, taşınabilirsin. Ya da bir aile üyesi evden uzağa gidebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep:Şimdi yabancı kültürleri tanıma zamanı…Önünde uzanan bu yaklaşık bir aylık süreçte, daha önce adım atmadığın yerlere gidebilir, yurt dışında daha fazla zaman geçirebilirsin. Aynı zamanda yabancı bir dil öğrenebilir, bilmediğin, bu zamana kadar sana yabancı gelen yeni bir eğitime başlayabilirsin. Daha önce açılmış bir davanın ise, yine bu dönemde sonucunu alabilirsin.

Yay ve Yükselen Yay:Şimdi krizlerden güçlenme zamanı… Geçtiğimiz ay özellikle ikili ilişkiler odak konun haline gelmiş olabilir. Partnerinle, eşinle ilgili sorunlar ya da sorumluluklar seni fazlasıyla yormuş olabilir. Yaklaşık bir aylık bu süreçte, ise eşinin parası ve kredi-borçlar konusu senin önceliklerin haline gelebilir. Şimdi sana zor ve bir kriz haline yaşatan bu sürecin, seni güçlendireceğini unutmamalısın. Sen krizlerinden güçlenerek geleceğe nasıl yürüyebileceğini biliyorsun. Geçmişte defalarca bunu başardın. Şimdi yeniden kendini hatırlama dönemi.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Şimdi beraberlik zamanı… Önündeki yaklaşık 30 günlük süreçte, ilgi odağın ve hayatının merkezinde eşin olabilir. Eşinin yaşadığı ikilemler, sorunlar ya da yeni başlangıçları hayatında büyük yer tutabilir. Hoşgörülü ve iyimser yapınla ona destek olabilirsin. Eğer eşinin, davranışlarıyla seni kısıtladığını, engellediğini düşünüyorsan, sorunları masaya yatırmanız, karşılıklı anlayışla ortak bir yol bulmanız gerekebilir. Burada sana düşen asıl görev, “özgür ruh”lu tavrının arkasına sığınmadan, sorunlardan kaçmadan çözüm bulabilmek. Gereksiz kapris, sadece seni yorar, ruhunu zora sokar.

Kova ve Yükselen Kova:Şimdi sağlığına odaklanma zamanı… Geride bıraktığımız ay, aşk hayatına, çocuklarına odaklanmış olabilirsin. İçinden çıkamadığın sorunlar, şimdi de sağlık sorunu olarak karşına çıkabilir. Özellikle gizli dünyana sakladığın, bilinç altına süpürdüğün konular yeniden kendini hatırlatabilir sana. Sağlığına özen gösterip gerekli kontrollerini yaptırmalısın. Aynı zamanda, herkesin sorumluluğunu üzerine alıp kimsenin hizmetçisi olmamalısın.

Balık ve Yükselen BalıkŞimdi yeni aşk zamanı… Zor ve yorucu bir süreçten geçmiş olabilirsin yılbaşından beri. Sana değer vermeyen, görmezden gelen yanlış bir hayale kapılmış olabilirsin. Şimdi silkinip kendine gelme, kendini bulma, kendini yeniden keşfetme zamanı. Yeni bir aşka yelken açabilirsin. Ama aşk kapıyı çaldığında unutmaman gereken koca bir “ben” var aslında. Kendini, kişiliğini, hayattan beklentilerini, umutlarını aynı paydada bir araya getiremediğin biriyle zamanını geçirmemeye özen göstermelisin. Zaman, en değerli hazine..

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 4 Aralık 2020 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 3 Aralık 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Aralık 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Bir grup gencin Dünya ve Güneş'in dönüşü hakkındaki tartışması sosyal medyada yüksek etkileşim aldı. Videoda bazı gençler, Güneş'in Dünya'nın etrafında döndüğünü iddia...

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Aralık 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Kasım 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Boris Johnson'ın, göreve geldiği 2019 aralık ayından bu yana ve özellikle pandemi boyunca, halkın gözüne girmek için elinden geleni yapmasına rağmen, etiğe aykırı kara...

Yazarlar
Website Security Test