Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Mayıs 2020 Pazartesi

10.5.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Mayıs 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Çünkü Bugün…

Hayat hızla geçiyor… Bugünün yarını yokmuş… Yaşadıkların çok iyi aktardı sana bunu…Bir bak geriye…Elinde birikenlere…Yatırım hesabın ne kadar güçlü öyle değil mi? Bir kere dünyanın en özel ailesine doğdun…Herkesin en ihtiyaç duyduğun şeyi sen fazlasıyla tattın…Sevgiyi…Koşulsuz sevgiyi….Sevildin, şımartıldın, takdir gördün, alkışlandın…Sana içinde büyüyeceğin ve kendini büyüteceğin huzurlu bir yuva verdiler…Sonra…Arkadaşların oldu…Dostların…Ve dünyanın en özel iki hediyesi geldi hayatına sekiz sene arayla…Okudun, yazdın…Hatta bir ara resimler boyadın…Renklerden vazgeçmedin…Hayatı her rengiyle kabul ettin…Kendine şanslar tanıdın…Başka hayatlara tanık oldun…Yüreğinin hızlı atmasını deneyimledin… İzlerin oldu yerini bir tek senin bildiğin…Yaralarına merhem olanlar da oldun…Yarınlarına yara açanlarda…Hoş görüyü öğrendin zamanla…Ve kimseye boyun eğmemeyi, dik durmayı, verdiğin kararları sonuna kadar savunmayı…Seviyorum seni…Bence iyi ki geldin bu dünyaya…

Bugün… Fikir, düşünce, okuma, yazma, bilgi kısaca iletişim gezegeni Merkür Boğa Burcu’ndaki seyrinde yeni ve kalıcı bir etkiye imza atıyor Oğlak Jüpiter’le. Bu sayede yeni fırsatlar karşımıza çıkabilir. Yeni başlangıçlar yapabiliriz. Mali açıdan kazançlı yatırımlara imza atabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Bugün… Hani derler ya işleyen demir ışıldar…İşte ataların yadigarı bu sözü deneyimleyebilirsin hayatında. Çalışmalarının, emeklerinin finansal karşılığı hesap bakiyene yansıyabilir. Evet para kazanmak önemli…Ama bir diğer konuda parayı tutma ve değerlendirme yolları. Bu konuda pek iyi değilsin…Zaman içinde öğrenirsin umarım.

Boğa ve Yükselen Boğa: Bugün…Arkanı bir yaslan ve ileriye bak…Yarından korkmadan yarını düşün…Yola kimlerle revan olacağını mesela…Elini tutanları, sana destek olanları ve başka bir diyardan seni izleyenleri…Şanslısın…Bak nefes alıyorsun…

İkizler ve Yükselen İkizler: Böyle olacağı başından beri belliydi…Sen gerekli gereksiz bir sürü şey al…Sonra da kredi kartı borcun gelince küplere bin…Kimse sana yardım etmek zorunda değil. Hele kendi özel harcamalarının sorumluluğu tamamen sana ait. Harcadığın gibi ödemesini de öğrenmen lazım.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Bugün… Uzun zamandır zihnini meşgul eden bir davanın sonuçlarını alabilirsin. İdeallerin için mücadele de kendini güçlü hissedebilirsin. Her şeyi güzel olacağına inanıyorsun bugünlere….Sen bahçene umut ekmeye devam et.

Aslan ve Yükselen Aslan: Şans senden yana…Hızlı bir haftaya başladın…Daha gün yarılanmadan bir sürü iş geldi masana…Şöyle düşün…Demek ki sen mükemmelsin…Ve senden daha iyi bu işleri yapan yok.

Başak ve Yükselen Başak:Bugün…Kendi sınırlarını aşmaya ne dersin? Mesela bugün bırak dağınık kalsın ortalık. Defterlerin yeterince düzenli olmasın…Yazım hatası olsun yazdıklarında…Ütülediğin gömlekte çift çizgi olsun…Hayatında en azından bir şey çift olsun…Yorulmadın mı yalnızlıktan?

Terazi ve Yükselen Terazi: Hayatın sürekli değişiyor…İki ters, bir düz…Ya da bazen tam tersi…Ve çok fazla ders notları çıkıyor sana…Bir kompozisyon yazmalısın belki de “ Benim dönüşen hayatım” başlıklı…

Akrep ve Yükselen Akrep: Aman boş ver…Bu kadar takma kafanı…Diyorsun, anlatıyorsun, mesaj veriyorsun…Ama anlamıyor…Boş ver…Sen bugün takma kafanı bir şeye…Bir çikolatalı pasta alıp git kardeşine..

Yay ve Yükselen Yay: Zorlu mesai…Bir de bu kadar sabit fikirli insanlar olunca etrafında. Çalışma koşulları daha da zorluyor seni…Olsun biraz daha dayan. Çoğu gitti, azı kaldı.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Belki de bugün miladıydı hayatının yıllar önce…Değişti her şey birden belki de…Olsun iyi ki de değişmiş diyorsun içinden…Değişim güzeldir, korkma değişimden…

Kova ve Yükselen Kova: Bugün…    Hayatının biriciklerini bir düşün istersen… Zaten onlara nasıl değer verdiğin ve sevdiğin o kadar belli ki… Ve nasıl kendini değer çemberindekiler için feda ettiğin… Hep kendinden önce başkaları var…Önce sevdiklerin…Keşke biraz da kendini düşünebilsen…Belki bir gün…Ama bugün özel bir gün olabilir mi? Belki doğum günüdür teyzenin. Sesini duymak çok mutlu edecektir eminim kendisini.

Balık ve Yükselen Balık:Yine mi kararsız kaldın? Bu hediye seçmeler yoruyor seni…Ama biliyorsun, tanıyorsun karşındakini…Mavi, mor renkli bir şey alabilirsin…Ya da bir çanta mesela…Ya da bir kitap İngiltere’de geçen mesela…Ya da kendin git… En iyisi sen sesini duyur…Bence sen en özel hediyesin bu yaşamda…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar
Yazarlar
Website Security Test