Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 7 Nisan 2020 Salı

6.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 7 Nisan 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

“Zor” mu Dedin?

Kolay olan ne var ki? Her güzel şeyi elde etmek için emek harcamıyor musun? Doğru motifi bulana kadar el işini söküp yeni baştan başlamıyor musun? Ya da doğru cümleleri bulana kadar mesajlarını sil baştan yapmıyor musun? Yokuş çıkarken nefessiz kalıyorsun…Ama yine de yokuş çıkmaktan vazgeçmiyorsun…Belki aralarda dinleniyorsun…Yine yokuşu çıkıyorsun…Çünkü “yuvan” orada…Ne kadar zor olursa olsun…

Bugün…Biraz zor bir gün…Hareket, enerji, canlılık, efor, mücadele gezegeni Mars Kova Burcu seyrindeyken, Uranüs’e alışmaya çalışan Boğa Burcu’na sert dokunuyor…Bugün sabrımızın sınırlarını zorlayacak olaylarla karşılaşabiliriz…Uzun zamandır içimizde biriken öfke patlamalarına tanık olabilir hayatımızdakiler…Hayatımızla ilgili savaşma gücünü kendimizde bulabiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Yapacak bir şey yok… Gelirin bu kadar…Dolayısıyla seninde atacağın adımlarla ilgili somut gerçekleri göz önünde bulundurman gerekiyor. Bir yandan lüks harcamalarıma devam edeyim dersen hesap bakiyende sıfırla karşılaşman olasılık dahilinde.

Boğa ve Yükselen Boğa:Zorlanıyorsun… Bu aralar fazlasıyla yıkıp geçiyorsun her şeyi…Ani öfke patlamaları, kontrol edemediğin stresli haller…Sürekli bir gerginlik hali…Özellikle de iş yerinde….Kariyer hedeflerinde…Fazlasıyla sorguluyorsun bu aralar…Nedenleri, ne içinleri….Belki de artık değişim zamanı gelmiştir. Ne dersin?

İkizler ve Yükselen İkizler:Zaman kavramını unutuyorsun…Zaman geçiyor…Günler…Aylar birbirini kovalıyor. Peki sen nasıl değerlendiriyorsun zamanı? Hep zihninde projelerin var...”Şunu yapacağım, böyle yapacağım”…Hep “dil” planları…Hayata geçiremediğin…Bir de çok emin konuşuyorsun kendinden...Hayatında kendine ait planlarının olduğunu unutma…

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Kriz hallerinle nasıl başa çıkıyorsun? Kendini saklayarak mı? Kabuğuna gizlenerek mi? Bu arada unutma…Dünyada bir tek senin sorunları yok…Hayat kimseye adil davranmıyor…Herkesin türlü yoğunlukları var…Ve kimse senin her derdinde sana koşmak zorunda değil…Kendi kendini yetmeyi de öğrenmelisin.

Aslan ve Yükselen Aslan:Sen başka bir şey diyorsun…O başka bir şey…İçinde hep bir gerginliklerin var...Bunların hepsi de senin büyüme ataklarının sonucu…Bunu en iyi sen bilirsin aslında…Hayatının hediyesi sana öğretiyor tüm bunları…Yeni bir hayata, yeni bir döneme ilerliyorsun…Ve eskilerini de bırakmaya kıyamıyorsun…

Başak ve Yükselen Başak:Olmaz…Her şeyden önce…Sağlık…Sen ihmal ediyorsun sağlığını…Bağışıklık sistemini güçlendirmen lazım…Her şeye sinirleniyorsun…Kimsenin yaptığı işi beğenmiyorsun…Sinirli ruh hallerin bedenini yoruyor…En çok da ruhunu…Bavulunu bu kez sadece kendin için mi hazırlasan acaba?

Terazi ve Yükselen Terazi:Ne derler bilirsin? Öfkeyle kalkan zararla oturur…Ve eğer kaybetmek istemiyorsan…Ve eğer ilişkin yolunda gitsin istiyorsan…O nedenle öfkeni kontrol etmeyi öğrenmelisin…Ani çıkışlardan, fevri kararlardan uzak durmalısın…Ve eğer hayatında biri varsa…Ona her zamankinden fazla anlayış göstermelisin…Senin anlayışlı tavrına ihtiyacı var çünkü.

Akrep ve Yükselen Akrep: Sana değil…Ama hayatındakilere sorsak seni kim bilir neler anlatırlar… En çok da onları nasıl zorladığından, baskıladığından bahsederler sanırım. Biliyor musun senin baskıları, zorlama kararların, güçlü yanların ve sezgilerin onların hayat yolunu bulmaların ışık oluyor. İyi ki böyle yapıyorsun. Ama dozunu kaçırma. Bu aralar ailenin her zamankinden daha fazla sana ihtiyacı var.

Yay ve Yükselen Yay:Yeni bir dil öğrenmek için azimli ve kararlısın…Anlıyorum ama önce ifadelerini, kelimelerini, cümlelerini bir okusan… “ Ana” dilini önce bir kavrasan…Mesela kibir kokmasa cümlelerin…Her şeyi ben biliyorum iddiasından vazgeçsen…Sana sorsak asla böyle değilsindir…Anlayışlısındır…Hoşgörülüsündür…Bir de kendine karşı tarafın gözlüğüyle baksan.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Herhalde senin disiplinli yapınla ilgili kimse bir şey diyemez…Hele ki senin tedrisatından geçenler bunu çok iyi bilirler… Kararlılığını, sebatkârlığını, çalışkanlığını…Hep örnek oluyorsun…Almasını bilene…Bu aralar çocuklarla ilgili konularda biraz daha sakin kalmaya özen göster…Senin de bir hayatının olduğunu unutmasınlar.

Kova ve Yükselen Kova: Bazen…Aslında çoğu zaman…Kendini ortaya koyamıyorsun… Cümlelerin hep çoğul…Hep “biz”le başlıyor…Ama galiba bazen de itiraz etmeyi, hayır demeyi ve “ben” demeyi bilmek gerekiyor… Öğrenmenin yaşı yok…İstersen öğrenebilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Hep düşünüyorsun….Herkesi düşünüyorsun…Sokaktaki kedileri bile düşünüyorsun…Herkesin her sorununu çözmeye uğraşıyorsun… Ama dur biraz… Sen de kendine bir bak… Gerçi yavaş yavaş hayatı karşılama şeklin değişiyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test