Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Mart 2020 Pazartesi

29.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 30 Mart 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Bağımlı olma

Bir adım at… Kendi adına bir devrim yap…Miladın olsun bugün…Tüm miadı dolanlarla vedalaş…Şaşırt herkesi…Artık eskisi gibi düşünme mesela…Birey olduğunun farkında ol…Özgürlüğüne önem ver…Kimsenin kölesi olma...Bugüne kadar saçını süpürge ettin de ne oldu…En iyisi kısalt saçlarını…Sana kısa saç çok daha yakışıyor.

Bugün… Hareket, enerji, aksiyon, canlılık gezegeni Mars yeni bir hamle başlatıyor Kova Burcu’na geçerek…13 Mayıs’a kadar… Artık daha özgür, farklı düşünebilir, orijinal fikirler bulabiliriz… Kendimizi bütünün hayrı olan işlerin içinde bulabiliriz… Başkalarının hakkını savunmak için harekete geçebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Önünde yeni uzanan bir zaman dilimi…Yeni kapılar sana açan…Artık büyük hayallerin için harekete geçebilirsin. Cam fanus içinde sakladığın düşüncelerini, eyleme dönüştürebilirsin…Hem de herkesten farklı ve yenilikçi bir şekilde. Arkadaşlarınla daha yoğun paylaşımlar içinde bulunabilir. Onların uğradığı haksızlıklar için savaşabilirsin. Bu arada yeni bir derneğe üye olabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:Hani hep konuşuruz seninle…Değerlerin senin için önemine vurgu yaparız. Ve senin için önemli bir noktada özellikle maddi değerlerindeki bağımsızlık. Kimseye muhtaç olmadan kazanmak. O nedenle de kariyerin ayrı bir önem taşıyor senin için. Bu süreçte kariyerin için daha atak davranabilir, farklı, orijinal projelerle herkesin takdirini toplayabilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler:Zaten fazlasıyla seviyorsun seyahat etmeyi…Yeni yerler görmeyi, yeni yerler keşfetmeyi…Bu süreçte de özellikle sınır ötesinde gezilerin sıklaşabilir. Sınır derken…Kendi sınırlarının dışına da çıkabilirsin…Önemli olan pasaportundaki daha önceki damgalar değil, önemli olan gezdiğin, tanıdığın kültürlerin sana kattıkları…Eğer hala kendini geliştiremediysen otur evinde…

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Çoğu zaman kendin için değil harcamaların…Evin için, ailen için…Hep başkaları için harcıyorsun kazandıklarını…Peki mutlu edebiliyor musun onları? Yoksa hep daha fazlasını mı istiyorlar? Bu süreçte yine masraf kalemlerin çoğalıyor gibi…Teknolojik aletlere para harcama ihtimalin yüksek gözüküyor. Belki yeni bir çamaşır makinesi...Ama ben derim ki, bir kağıda yaz harcamalarını, kime ve ne için harcıyorsun? Bazen hayır demek sana daha çok kazandırabilir…Unutma…

Aslan ve Yükselen Aslan:İster yüreğinde, ister yaşamında, isterse de düşlerinde…Biri var evet…Şimdi yüreğine yazdığın için harekete geçme zamanı…Ama işte sen bir yandan sevilmenin tadına varmak istiyorsun, öte yandan da kısıtlanmak seni daraltıyor…Ve hayatında hep sıra dışı, orijinal, farklı biri olsun istiyorsun…Ancak böyle bir partnerle mutlu olacağının farkındasın…Bu süreçte, evlilik kararı alabilirsin…Ya da evliliğin için mücadelede bulabilirsin kendini.

Başak ve Yükselen Başak: Her şeyi zihnine takar, olmadık şeylerle ilgili detaylı planlar kurarsan, sürekli eleştirirsen kendini…En sonunda sağlığınla ilgili sorunlar baş gösterebilir. Bu süreçte tansiyon, sinir rahatsızlıkları gibi durumlarla karşılaşma ihtimalin yükselebilir. Bu arada işinle ilgili konularda, günlük çalışma şartlarında daha isyankar olabilir, haksızlıklara karşı bayrak açabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla çatışmalı ve gergin bir ortamda bulunabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi:Aşk güzel şey…Hele bir de arkadaşlıkta eşlik ediyorsa aşka…Sadece gönül paylaşmak yetmiyor…Aynı düşünceleri paylaşabilmek, aynı ortak amaca hizmet edebilmek, aynı şeylerden zevk alabilmekte önem kazanıyor çoğu kez. Sen hep arkadaş olabileceğin bir aşkın arayışındasın…Belki de o günler yakındır…Ve eğer hayatında biri varsa bu süreçte onunla mücadele edebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Ev, yuva, aile…İşte sana bu süreçte en çok ilgilenmen gereken üç kavram…Sürekli onlarla ilgili koşturabilirsin…Taşın(ama)ma konuları zihnini yorabilir. Sen zaten seversin bu konularla ilgili koşturmaları…Hayatının önemli bir noktası çünkü maddiyat…Kızma şimdi bana…Bir düşün gün içinde en çok hangi konuyla ilgili konuşuyorsun? En çok neyle ilgili konuşuyorsan o senin kırman gereken putundur…

Yay ve Yükselen Yay:Biraz da kardeşlerle ilgilenme zamanı…Yakın çevrenle…Konu, komşuyla…Bu arada bir de kendine yeni bir nefes alanı açmalısın…Yeni uğraşlar katmalısın hayatına…Sosyal medyayla daha haşır neşir olmalısın…Kimsenin çok popüler olmayan bir konuyla ilgili eğitime başlayabilirsin

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Ailede herkesin bir misyonu vardır…Kimi ailenin aşçısı, kimi ailenin ustası, kimi ise ailenin finansçısıdır…Senin gibi…Sen hep banka görevini üstlendin bugüne kadar…Kendine yatırım yaptın şehirler dolaşarak, eğitimler alarak…Eve yatırım yaptın…Korunaklı yuvanı alarak…Şimdi de yeni yatırım hamleleri için atağa geçebilirsin…Yeni bir mevduat hesabı açabilirsin mesela…

Kova ve Yükselen Kova:Hadi bakalım artık senin dönemin başlasın…Zaten hiç sevmezsin oturmayı…Otursan bile ayağın sürekli hareket eder…Mutlaka gezmelisin…Dolaşmalısın…Hep bir hareket…Hep bir enerji…Şimdi bu süreçte daha fazla dışarıda görebiliriz seni…Spora başlayabilirsin mesela…Bir de bu dönem…Öfkeni kontrol etmekte zorlanabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Malum uzun bir süre sürdü depresyonun…Hep bir mutsuzluk halin vardı…Kendini odaya kapatma, suskunluk orucu, dalgınlık, uyku hali…Sadece bilgisayardan film izlemekti eğlence…Şimdi bu depresyonundan kurtulmak için harekete geçebilirsin. Belki profesyonel bir destek olman da gerekebilir.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test