Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 20 Mart 2020 Cuma

19.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 20 Mart 2020 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yeniden Başla

Düştün… Ayağa kalkmaya dermanın yok… Bir battaniye, bir fincan kahve en yakın sırdaşın belki de… Yüreğin taşıyamıyor yüklerini ve nefes aldırmıyor hayat kırıklıkların… Sırt ağrısı çekiyorsun, dayanacak bir desteğin olmadığı için… Yalnızsın… Üzerinden kara bir kış geçti dile kolay… Ama geçti işte… Şimdi yeniden başlama zamanı… Dışarıda pırıl pırıl bir Güneş parlıyor senin için… Eski kaygıları, kuruntuları, korkuları, kuşkuları kaldırıp at hayatından… Umutla, cesaretle, özgüvenle ve en önemlisi de sevgiyle besle günlerini… Sevgi, yaşamın anahtarıdır ve en çok yürekli olana yakışır…

Zodyak günlüğünde, yılın ilk günü Güneş’in Koç burcuna girmesiyle başlar aslında... Koç, karanlığın ardından gelen cesur, öncü, atak bir enerji sunar bizlere… Aceleciliği ve hızı sever. Gözü karadır ve lideridir hayatın…  Koç, güneşle birlikte yeniden yeşertir içimizdeki umut ağacını… Tüm yaşanan karanlıkların ardından yüksek sesle haykırmalı:  Hoş geldin “bahar”…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Son günlerin kararsızlık bulutu içinde geçti biraz. Adım atmaya bile üşendiğin anların oldu. Şimdi ise, hayata kaldığın yerden devam etme zamanı. Cesur ve radikal atılımlar yapmak için gerekli gücü içinde bulabilirsin .Daha fazla kendine değer verdiğin, hayatı kendin için yapılandırdığın bir süreç önünde akıyor. Artık ne istediğini biliyorsun hayattan. Beklentilerini ve hedeflerini doğru bir şekilde ortaya koyabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa: Geceler biraz daha uzun senin için. Aklın, iraden ve ruhun arasında kaybolmuş gibi hissediyorsun kendini. Bir adım atsan yürümeye başlayacaksın aslında. Gizliyorsun kendini ve isteklerini. Kendini biraz kapatıyorsun dış dünyaya. Bu süreçte biraz daha kendinle baş başa kalmak istiyorsun, kendi yol hikayenin çıkış kapısını aralamaya hazırlanıyorsun.

İkizler ve Yükselen İkizler: Aslında yaklaşık bir aydır hayata dair, kariyerine ait zihninde soru işaretleri var. Doğru bir işi yapıp yapmadığını sorguluyorsun, belki biraz kendini kurban gibi hissediyorsun. Ama artık hayallerinin farkına varma zamanı. Hayallerini kurduğun büyük projeleri hayata geçirme, umutlarını yeşertme zamanı. Bu yönde daha atak ve cesur kararlar alabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Sessiz çığlıklarını duyurmakta zorluk çekiyorsun kimi zaman. Bazen o kadar yoruluyorsun ki, kendi kabuğuna çekilip kendini gizliyorsun herkesten. Ama şimdi güneş ışıkları senin  istediğin, arzu ettiğin konular için fırsat sunuyor sana. Artık sarf ettiğin emeklerin karşılığını takdir görerek alabilirsin. Daha içten, daha sıcak ve daha özgüvenli bir ay seni bekliyor.

Aslan ve Yükselen Aslan: Zor zamandı geride bıraktığın 30 gün senin için. Bir şeyler kayıp gitti elinden, kendi gölge yönlerinle yüzleştin. Duygusal gel-gitlerin oldu çoğu saatler. Ama artık Güneş beklediğin ışığı sana vermeye hazırlanıyor. Kayıp hazineni bulmak için daha kararlı ve istekli davranabilirsin. Kendini bilgi yoluyla geliştirmek isteyebilir, farklı dünya görüşleri ya da spritüel öğretilere kendini daha fazla açabilirsin.

Başak ve Yükselen Başak: Biraz zorlayıcı bir süreç var önünde uzanan. Madalyonun iki yüzü var senin için. Bir yandan kendini anlatmakta, kendini ortaya koymakta zorluklarla karşılaşabilirken, öte yandan bu sorunun nereden kaynaklandığını, neden kendini anlatamadığının derinlemesine irdeleyebilirsin. Aynı zamanda eşinden kaynaklı finans konuları hayatının odak konusu olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi: Aslında hayattan beklediğin şey çok net. İçten gülüş ve başını yaslayacağın bir omuz. Tüm karanlık gölgelerini yok edecek bir şövalye bekliyorsun çoğu zaman. Hayatında yeni açılan otuz günlük kapıda, ilgi odağın ilişkilerin. Ama bu sefer ilişkide, kendi kimliğini ortaya koymak isteyebilirsin. Ne istediğin rahat ifade edebilirsin,ilişkiden beklentileri daha net ve kararlı açıklayabilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Gizlerin saklandığı yerden açığa çalışarak çıkıyor. Enerjini, mücadeleni iş sahasında ortaya koyuyorsun. Çalışma arkadaşlarına ya da çalıştığın alanda, kendi benliğini, arzularını ve kimliğini ortaya atmaktan çekinmeyeceğin bir dönem önünde uzanan. En çok dikkat göstermen gereken alan ise sağlık.

Yay ve Yükselen Yay: Tam da isteğin aslında bu değil mi? Aklına eseni istediğin zaman yapmak, kimseye hesap vermemek, uzun yolculuklar örülü müdanasız bir hayat. Şimdilerde ise, kendini en çok aşk hayatında anlatmak istiyorsun. Aslında ne bekliyorsun aşktan? İşte bunu hem kendine, hem de partnerine daha yüksek sesle anlatabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Kısa yolculuklarından ardından şimdi dinlenme zamanı biraz. Biraz yoruldu ruhun sanki. Başkalarının sorunlarına odaklanmaktan kendini unuttun çoğu anlarda. Şimdi kendi evinde, kendi mabetinde, kendinle başbaşasın. Kendini özgür, cesur ve güçlü hissettiğin yerdesin. Bu otuz günlük süreçte, daha fazla hem kendi evinle, hem de ailenin eviyle ilgilenebilirsin. Belki de kendi evine çıkmak için daha fazla mücadele içinde olabilirsin. Ve bu dönem babayla olan ilişkilere biraz daha dikkat etmek gerekiyor.

Kova ve Yükselen Kova: İletişim, bilgi akışı bu dönem hayatının odağı. Kendini anlatmak, kendini parlatmak için kelimelerin gücüne sığınabilirsin. Bazen kördüğüm olur ya anlatamadıkların yüreğinde, işte şimdi o düğümleri çözmek için kendini enerjik ve güçlü hissedebilirsin bu dönemde. Aynı zamanda kardeşlerinle ilgili konular, hayatının odak noktası haline gelebilir.

Balık ve Yükselen Balık: Kendini hatırladığın zaman dilimi aslında önünde uzanan. Biraz daha kendine bakmaya, kendini aynada görmeye başladın. Şimdi biraz daha bak kendine ve gör içini. Ne kadar değerli olduğunun farkına var. Sana gelen otuz günlük süreçte, kendi değerin için, kendi kazançların için daha istekli ve hırslı olabilirsin. Özgüvenini pekiştirebilir, kendi kaynakların için adım atabilirsin. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

YouTuber Enes Batur, Instagram hesabı üzerinden bir çekiliş yapmıştı. Birçok pahalı hediyenin havada uçuştuğu çekilişte ödüllerden biri olan Audi A3 marka otomobilin s...

Ordu'nun Fatsa ilçesinde erkek arkadaşı olduğu söylenen kişi tarafından yakılarak öldürülen Merve Yeşiltaş, sosyal medyanın gündeminde.

Günlük Burç Yorumları Aşk 12 Ağustos 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Ağustos 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Ağustos 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test