Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Şimdi, Dua zamanıdır…

18.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

AKP’yi, başarısız iktidar dönemini, devamlı olarak, tenkit etmekteyim. Bugünkü tabloya gelişteki çok hatalı dış politikanın rolünü de sık sık dile getirmekteyim.

Ancak; bugün, birlik olmak, cephedeki evlatlarımızın başarısı için dua etmek günüdür. Gece gündüz, Cenab-ı Hak’tan evlatlarımızın en küçük bir zarar görmemesi ve muzaffer olması için dua ediyoruz. Desteğimiz; AKP’ye değil cephedeki evlatlarımızadır.

1- HDP dışındaki tüm muhalif partiler de, örnek bir davranış sergilemekte, tam anlamı destek olmaktadırlar. Askerimizin yanında yer almaktadırlar.

- HDP, her zamanki gibi, milli birlik ve beraberliğimize karşı çıkmakta, terör destekçiliği yapmakta, ülkemize karşı kin ve nefret kusmaktadır. Kürt istismarına devam etmektedir. Tahrikçilik yapmaktadır. ABD’nin ve Kürt maskesi takmış “kripto Ermenilerin” destekçisi olmaktadır.

2- Bu harekât, ne kadar yalnız olduğumuzu da göstermektedir.

a) Nerede; Azerbaycan / Afganistan / Pakistan / Katar / Somali ve Türk Cumhuriyetleri? Halbuki, biz hep onların yanında olduk.

b) Ne İslamiyetle, ne de insanlıkla ilgisi kalmamış; İsrail / ABD ve İngiltere’nin kölesi olmuş; Halkına sırtını dönmüş; Rabbimin verdiği zenginlikleri, bu sömürgecilere peşkeş çeken, Ahlaksız, zalim, iğrenç, nankör, kral/emir ve diktatörlerden; müspet bir davranış beklemek, mümkün değildir. Bunlar, Osmanlıya da ihanet etmiş ve İngiliz kölesi olmayı kabul etmişlerdi.

- Etkisiz ve yetkisiz Arap Birliği toplanmış. Ne yapacaklar ki? Bir güçleri mi var? Sadece gevezelik ederler, efendilerinin emirlerine uyarlar.

- Bu karaktersizler; Trump, “Golan Tepeleri İsrail’indir” derken, niye ses çıkarmadılar? Irak / Suriye / Myanmar / Afganistan / Keşmir / Yemen / Kıbrıs / Libya ve (hemen hemen tüm) Afrika ülkelerindeki zulüm, katliam ve cinayetlere niçin karşı çıkmadılar? Arap Baharındaki katliam ve rezaletlere niçin tepki göstermediler? Rabbim, hepinizin cezasını versin. Soyunuz kurusun.

- Peki ama Filistin’e ne oluyor? Nankörler, size Türkiye’den başka destek veren oldu mu? Verdiklerimiz haram / zıkkım olsun. Halâ akıllanmadınız, çektiğiniz çilelerin nankörlüğünüzün karşılığı olduğunu, idrak edemediniz. Aynı şekilde, Yahudi tohumu, nankör Barzani bile, havlamaya başladı. İran’a da hiçbir zaman güvenilmez.

c) Ellerinde masumların, sömürdükleri ülke halklarının, asırlardır yaptıkları köle ticaretinde katlettikleri milyonların kanı olan; AB’nin, karşı çıkmaya hiç hakkı yoktur. Yaptıkları, tam bir ahlaksızlık, arsızlık ve utanmazlıktır. Ama; Haçlı ruhunun gereği, hep Türk düşmanı olmuşlar, devamlı terörün yanında yer almışlar, Pkk ye destek vermişlerdir. Tek düşündükleri çıkarlarıdır. İnsan hayatını hiç umursamazlar. Milyonlarca Müslümanın katledilmesinden büyük zevk duyarlar.

d) NATO Teşkilatı da, hep aleyhimize çalışmıştır.

e) Bugünün Dünyasının başındaki belâ; şımarık / hak ve hukuk tanımaz / çıkarcı / katil ruhlu / şantajcı / Evanjelist / Siyonist çetenin kölesi; ABD’dir. Herkesle kavgalıdır. Herkesi tehdit ve tahrik etmektedir. İŞİD ve pkk dâhil tüm terör örgütlerinin kurucusu ve yöneticisidir. Milyonlarca masumun / bebeğin / çocuğun / kadının / yaşlının katilidir. Devamlı ikiyüzlüdür, yalancıdır, kalleştir. Kesinlikle güvenilmezdir. Tam anlamı ile sömürücü ve soyguncudur. Tek yaptığı, İsrail’e uşaklık etmek ve bu amaç uğruna tüm Dünyayı kana bulamaktır.

Trump, bu ülkeyi, tam anlamı ile temsil etmektedir. Bukalemundan bile, daha hızlı kabuk ve karakter değiştirebilmektedir. Kesinlikle güvenilmezdir. Küstah, saygısız, haddini bilmeyen tüm ABD başkanları gibi Evanjelist / Siyonist çetesine teslim olmuş, bir tiptir. Klinik vakadır.

- Bize, “yaptırım” uygulayacaklarmış? CANINIZ CEHENNEME. Daha, ne kadar kötülük yapabilir, zarar verebilirsiniz? Her şeyin suçlusu, organizatörü sizsiniz. Herkesin gözü önünde, teröristlere, 30 bini aşkın TIR silah ve cephane gönderen de sizsiniz. Sizin, satılmış parlamenterinizden mi korkacağız? Osmanlı dönemi dâhil, yaptığınız alçaklıkları, ihanetleri, tahrikleri, istismarları, ambargoları, unutmadık. Ve bunlara rağmen yıkılmadık. Şimdi de yıkılmayız, pes etmeyiz. İtler ürür, kervan yürür.

- Türk halkı, sizi; dost / müttefik / stratejik ortak vb. olarak kabul etmiyor. Aksine, büyük çoğunluğu size güvenmiyor, nefret ediyor, lanetliyor. Tüm kötülüklerin, terörün, ihanetlerin, sizin eseriniz olduğunu biliyor. Ve bu kötülüklerin yanınıza kâr kalmayacağına, en kısa sürede yıkılacağınıza Çin’in canınıza okuyacağına inanıyor.

Sayın Cumhurbaşkanı’nın en ağır biçimde Trump’un ağzının payını vermesini; davetini reddetmesini ve ABD ye gitmemesini, tüm gönlümle, arzu ediyorum. Lütfen, bu hainlerin, milli gururumuzu daha fazla incitmesine fırsat vermeyin. Üsleri de kapatın.

- Bu arada, biz niçin, ABD’nin kurup / yönettiği DEAŞ’lıların sorumluluğunu alalım? Bize ne? Bırakalım ABD / İsrail ve AB düşünsün. Onların pisliğini niçin biz temizleyelim? Ürettikleri kazık, kendilerine batmalıdır. AB ülkeleri hangi hakla, kendi vatandaşlarını geri almaktadır?

- Niçin; Türkiye’de ekmek elden/su gölden sefa süren; askerlik çağındaki, en az 400 bin Suriyeli, cepheye sevk etmiyoruz. Vatanlarına sahip çıkmaları gerekmez mi? Hep hazıra mı konacaklardır? Bırakalım, isteyenler de AB’ye gitsin.

- Rum dostu, Türkiye düşmanı, KKTC Cumhurbaşkanına lanet okuyorum. Biz, Barış Harekatını yapmasak, sen o layık olmadığın koltukta oturabilir miydin? Elbette, bu ihanetini yanına bırakmamamız burnundan fitil fitil getirmemiz, şart olmuştur. Kıbrısta bile, sokağa çıkamaz hale getirmeliyiz.

- Yüce Rabbimden(cc); tüm asker / sivil şehitlerimize, cennetini lütfetmesini; yaralılarımıza şifa vermesini; Tüm hainlere başta İsrail olmak üzere destekçileri ile birlikte kahretmesini diliyorum.

- Ne Mutlu, Türküm Diyene…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Yazarlar
Website Security Test