Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 10 Ekim 2019 Perşembe

9.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 10 Ekim 2019 Perşembe. Astrolojide tüm burçlar ve yükselenleri.

Madem ki…

Biliyorsun aslında… Gölge yanlarını mesela... Hangi konularda tekrara düştüğünü… Neden bazı isimlere karşı zayıf olduğunu… Uğradığın haksızlıkları… Göremediğin değeri… Yalanları… Menfaat dolu yakınlaşmaları…Biliyorsun hepsini… Ama hala yakmıyorsun odanın ışığını…

Bugün… Enerjik Mars, yaralarıyla şifa dağıtan Şiron’la karşı karşıya geliyor… Bir yanda “ben”, bir yanda “biz” yaraları… Bir yanda “denge”, öte yandan “hız” yanları… Bir yanda “uzlaşmacı,” bir yanda “çatışmalı” yarınları… Bakalım ipi kim göğüsleyecek?

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Anımsa… Geçtiğin yolları… Ayağına batan dikenleri… Elbette canın yandı… Kimi zamanda sen başkasının yüreğine diken batırdın… Her ne olduysa… Her ne yaşandıysa… Şimdilerde hayat sana yeni bir bakış açısı kazandırıyor… Işık hep karşı kıyıdan yansıyor sana… Ve senin yaralarını iyileştirmek için… Bir bak bakalım karşıya, aynaya… Senden anlayış mı bekliyor? Senden hoşgörü mü bekliyor? Senden adil davranmanı mı bekliyor?

Boğa ve Yükselen Boğa: Her gün yeni başlangıçlarıyla geliyor… Senin son sandığın yeni bir adım belki de…Belki bu aralar bel ağrının şiddeti sana bir şeyleri öğretmek içindir…Belki de bilinçaltı yastığının altına sakladığın endişeli haller, kuruntulu duygular, güvensizlik med-cezirleri sana bu ağrıları yaşatanlar…Bugün bir milat olsun sende…Bedeni dinle…Ağrılarını dinle…Gereksiz yere ruhunda taşıdığın yüklerle vedalaşmak için şans tanı kendine…Ve çabuk iyileş.

İkizler ve Yükselen İkizler: Bu aralar…Yeni demler hayatında…Odak noktan haline geliyor aşk hayatın…Çocukların…Çocuk özlemin…Ve kendine yeni uğraşlar, yeni iş dalları, yeni hobiler bulmak hayatının önceliği haline geldi sanırım. Ve biraz da para kazanmak…E geriye ne kaldı diyebilirsin. Aslında tam istediğin sana iyi gelecek,seni yeniden şarj edecek uğraşlardan para kazanmak…Maddi kazanç elde etmek…İstersen yapabilirsin elbette… Ama önce küçük kaynaklara da sevinmeyi öğren.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Ev ve iş…Aile ve eş…Çocuk ve kariyer…Arada kalmaktan hiç hoşlanmıyorsun…Ama hayat hep iki seçenekli sorular çıkarıyor karşına…Demek ki ne kadar güçlüsün…Demek ki her şeyi aynı anda yapabiliyorsun ki sınavların hep çoktan seçmeli…Bugün…Sana yeni bir rota oluşturabilir…İş yaşamında süregelen hayat kırıklıklarını toparlayabilmek için…Kendini, yapabileceklerini, filizlendiğin köklerini unutmadan başarı çıtasını yükseltebileceğini hatırlatmak için.

Aslan ve Yükselen Aslan: Seviyorsun yazmayı…Seviyorsun okumayı…Seviyorsun yeni yerler görmeyi…Aslında yazın ortasından beri kendi geliştirmek adına aldığın kararlar var…Hep ertelediğin, bir türlü başlamak için doğru zamanın gelemediği bir eğitim mesela…Gerçi en doğru zaman belki de bu zamandı…Bugün…Ertelediğin eğitim programın için kayıt yaptırabilirsin. Hem belki de alacağın eğitim yaralarına da şifa olacaktır…Belli mi olur?

Başak ve Yükselen Başak: Bir yanda harcama yapmak için can atıyorsun. Bir sürü almak istediğin şeylerin var…Ama öte yandan bütçe açıkları kafanda soru işaretlerini arttırıyor. Sen iyisi mi en başarılı olduğun şeyi yap…Düşün…Bak bakalım gerçekten almak istediklerin ihtiyacın mı yoksa isteklerin mi? Fayda ve zarar hesabını yeniden gözden geçirmekte yarar var.

Terazi ve Yükselen Terazi: Yeni keyifli zamanlar…Yeni haller…Özellikle ikili ilişkilerinde yaşadığın açmazlara, çıkmazlara belki de bir anahtar elinde tuttuğun…Gönül hanenin kilitli kapılarını aralayabilirsin. Kendini, hayatta kattığın değerleri “diğeri” ne daha rahat anlatabilirsin. Başkalarına gösterdiğin anlayışı kendine de göstermeyi öğrenebilirsin.

Akrep ve Yükselen Akrep: Sen bazen ne kadar güçlü olduğunu unutuyorsun…Zorluklarla nasıl mücadele edebildiğini, içindeki gücü çoğu zaman es geçiyorsun. Bu kadar kaygı ve korku üretmesen…Bu kadar endişe dolu konuşama balonların olmasa…İnan hem ruh, hem de beden sağlığı açısından daha sağlıklı bir birey olacaksın.

Yay ve Yükselen Yay: Zaten senin arkadaşlığın hep keyifli olmuştur…Eğlenceli, hoş görülü ve hep heyecanlı…Şimdilerde sen de arkadaşlarından aynı paylaşımları deneyimlemek istiyorsun…Belki bir  çocuk eli avucunda kayboluyor…Belki de gönül hanenin kırgınlıkları var…Yaşadığın tüm inişleri çıkışları arkadaşlarınla paylaşmak ve onlardan destek almak isteyebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Ne kadar değer görüyor yaptıkların? Takdir alıyor musun müdürlerinden? Giderek artıyor mu evle ilgili sorumlulukların? Bu aralar hayatın ne çok değişti…Ne çok koşturma var sende…Yapılacaklar listene her gün yeni bir madde ekleniyor. Ama üzülme…Sen hepsinin başarıyla üstesinden gelirsin. Seni tanıyorum.

Kova ve Yükselen Kova: Bazen…Kendini bulmak için…Kendi hayatını kurmak için…Kendini, kendinden yaratabilmek için…Yeni yolculuklara çıkman gerekebilir…Yeni eğitimlere başlaman…Yeni öğretilere kendini açman gerekir. Yeniden öğrenciliğe dönmek gerekir ki düşünce kalıplarını yeniden, iyicil şekilde düzenlemek için…Anladın beni…

Balık ve Yükselen Balık: Sen ki kendi denizin içinde yüzüyorsun…Kendini beyan etmenin dışında sana tebliğ edilenlere göre yaşıyorsun…Şimdi kendini aşman, kendi sularında yüzme zamanı…Yaşadığın mali krizler seni dönüştürüyor aslında…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 14 Ağustos 2020 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Galata Kulesi'nin müzeye çevrilmesi için başlatılan restorasyondaki uygulamalar sosyal medyanın gündemine oturdu.

Günlük Burç Yorumları Aşk 13 Ağustos 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

YouTuber Enes Batur, Instagram hesabı üzerinden bir çekiliş yapmıştı. Birçok pahalı hediyenin havada uçuştuğu çekilişte ödüllerden biri olan Audi A3 marka otomobilin s...

Ordu'nun Fatsa ilçesinde erkek arkadaşı olduğu söylenen kişi tarafından yakılarak öldürülen Merve Yeşiltaş, sosyal medyanın gündeminde.

Günlük Burç Yorumları Aşk 12 Ağustos 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Ağustos 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test