Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Örgütlü terör suçu…

3.5.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Genel Başkanına ve yardımcılarına yapılan linç girişiminin ne kadar planlı olduğu, video kayıtları yayınlandıkça daha iyi anlaşılmaktadır.

1- AKP ve MHP genel başkanlarının, İçişleri Bakanı’nın ve yandaş medyanın saptırma gayretleri boşunadır. Zira olayın örtülü bir terör suçu olduğu ortadadır.


2
- Türk yargısı bağımsız olsaydı, ülkede demokrasi yaşasaydı, Saray yönetimi hukuk düzenini ortadan kaldırmasaydı, suçlular cezasız kalabilir miydi? AKP üyesi, İnek hırsızı olduğu iddia edilen, yaratık Osman (insan diyemiyorum. Hayvan da diyemem, günaha girerim) böyle kahramanlık taslayabilir, bir takım gerzek tipler tarafından eli öpülebilir miydi? Halâ inkârlar, yalanlar, karşı tarafı suçlamalar, hakaretler, iftiralar, tahrikler, tehditler devam ettirilebilir miydi? Bu iğrenç tablolar yaşanır mıydı?

a) Birtakım; hem kadınlığın, hem de Müslümanlığın yüz karası tipler, ellerini, kollarını sallayarak, serbestçe dolaşabilir miydi?

- Kimi makam aracına koca kaya parçaları atıyor. Kimi “yakın evi” diye bağırıyor. Kimi de Kılıçdaroğlu’na vuruyor.

- O kaya parçası birini öldürebilirdi. O saldırgan, gözü dönmüş güruh birisini linç edebilirdi. O azgın tipler, evi yakabilirdi. Peki, siz dinimizde “insan öldürmenin” ne büyük bir günah olduğunu ve zararlı haşeratın bile yakılarak yok edilmeyeceğini, bilmiyor musunuz?

- Şüphesiz; siz o kadar cahil, gözü dönmüş, şartlandırılmış tiplersiniz ki sizlere İslamiyetin, güzel ahlâk, edep, hoşgörü, nezaket olduğunu anlatmanın yararı olmaz. Zira, kafanız almaz.

b) Bugünkü iktidar sizi şımartabilir, koruyabilir, cezasız bırakabilir. Ancak, eninde sonunda cezanızı bulacaksınız. Kaldı ki, Cenab-ı Hak’kın (cc) lanetinden kurtulmanız da mümkün olmayacaktır.

c) Siz tepki gösterecekseniz, terörü şımartan, Çözüm süreci, Oslo, İmralı, Dolmabahçe, Habur, Barzani, Nevruz şenlikleri vb. rezaletlerini yaşatan, önce tam destek verip de şimdi devamlı FETÖ istismarı yapan; ülkemizi Suriye bataklığına sokan, Türkiye’yi sığınmacılara teslim eden, AKP’ye gösterin. Kimin şehit cenazesine katılacağı, kimin katılamayacağı konusunda haddinizi aşmayın.

d) Ey, gurur ve kibir abideleri, cahil güruhu, sokağa rahatlıkla dökebilirsiniz. Ama durdurmak, o kadar kolay olmaz. Bunu, 6-7 Eylül olaylarında da gördük. Ancak, ne yazık ki, bu iktidarın, geçmişten ibret almak gibi bir huyu bulunmamaktadır. Ve neticede 17 yılda ülkemiz bir afet bölgesi durumuna düşmüştür. Her şey mahvedilmiştir. Ekonomi çökmüştür. Toplumun ahlâki yapısı dejenere edilmiştir. Milli varlıklarımız, yandaşlara peşkeş çekilmiştir. Yüce Dinimize; hiçbir Evanjelist, Siyonist çetesinin veremeyeceği zarar verilmiştir. Tüm ahlâki, milli, manevi ve Dinî değerler, dejenere edilmiştir. Baskı, haksızlıklar, hukuksuzluklar, hakaretler, iftiralar, gurur ve kibir, israf ve gösteriş, kul hakkına tecavüzler, kumar, alkol, uyuşturucu, zina, fuhuş, cinayetler, sapıklıklar, tecavüzler, rüşvet yolsuzluklar torpil vs zirve yapmıştır. Mağdur ve mazlumların feryatları Arş-ı Ala’yı titretmektedir.

e) Yüce Rabbim (cc) ihmal etmez, imhal eder (mühlet verir). Ve bu mühlet bitmektedir. Çöküşünüz başlamıştır. Hezimetleriniz devam edecektir. Muhtemel bir erken seçimde devrilip gideceksiniz.

f) Bu arada, devamlı vahim hatalar yapmakta, çöküşünüzü hızlandırmaktasınız. Nedir, o İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ndeki rezalet? Bu Ülke’de sizin döneminizde uyuşturucu kullanımı 10 yaşın altına düştü. Ölenlerin sayısı yüzde 500 arttı. (Avrupa birincisi olduk.) Hapse girenlerin sayısı yüzde 400 ve 15 yaş altı kullanıcıların sayısı da yüzde 658 arttı.

Ve siz AKP’li ve MHP’li üyeler, "Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu" kurulmasına red oyu verdiniz. (Tepkiler üzerine çark ettiniz. ) Bu bir vicdansızlıktır, gençliğimize ihanettir. Hz Allah'tan (cc) hiç mi korkmuyorsunuz? Bir de dindarlık taslar, başkalarını tenkit edersiniz.

Bakalım, kıyamet günü, sizi kim kurtarabilecek? Efendimiz (SAV) ne buyurmuş? “Kalbinde hardal tanesi kadar kibir olan cennetin kokusunu bile duyamaz.” Sizin gurur ve kibriniz Everest ile yarışıyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

mehmet selim polat

03.05.2019 - 22:45
BAK HELE NE DİYİYOR YAHU. HÜKÜMETİ SUÇLAMAK,SUÇ DEĞİL Mİ?. -----TABİİ Kİ SUÇTUR---- ***SENİ YARADANA KURBAN OLURUM. NOLUR SUÇ İŞLEME YAZIKSIN.****
Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 18 Şubat 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 17 Şubat 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. 17-23 Şubat haftalık burç yorumları. Yeni haftada burçların aşk ve iş hayatla...

Günlük Burç Yorumları Aşk 16 Şubat 2020 Pazar Hafta sonu. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test