Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Haftalık burç yorumu 4 - 10 Mart 2019

3.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Haftalık Burç Yorumları 4 - 10 Mart 2019. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Günlük Burç Yorumları. Yeni haftada gökyüzünde hangi burç hakim? Hava olaylarının yoğun ve etkisini fazlasıyla hissettireceği bir haftaya giriyoruz. BurcuN'dan Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumları.

Haftalık ve günlük burç yorumları. Yeni haftada burçları neler bekliyor? BurcuN'u dinle.

Böğürtlen zamanı

Sessizsin… Bir tek merdivenleri çıkarken anlıyorum geldiğini… Bu kadar sessizliğine rağmen evden çıktığında nasıl ıssızlaşıyor duvarlar anlayamıyorum… Ve hep dinliyorsun… Herkesi dinliyorsun… Bazen çok korkuyorum kendini unutmandan… O kadar çok başkaları için yaşıyorsun ki çünkü… Tezatları barındırıyorsun aslında… Bu kadar naif görünüme rağmen güçlü yanların o kadar fazla ki… Böğürtlen misali… Hatırla her daim çalıların arasında da olsan meyve vermeyi…  

Bu hafta gökyüzünde Yeni Ay hakimiyeti var… Çarşamba günü Ay ve Güneş Balık Burcu’nda yan yana geliyorlar… Bir yandan kabullenici, fedakâr, anlayışlı, duyarlı davranmak... Öte yandan karamsarlık, kararsızlık, alınganlık… Bu iki uç başlık yedi günümüze damgasını bulabilir… Yine Salı günü iletişimin baş aktörü Merkür, geri hareketine başlıyor Balık Burcu’nda… Geçmişe, içimize dönebiliriz… Kendimizle ilgili sorunlarımızı masaya yatırabiliriz… Eksik yönlerimizi tamamlamak için duygusal anlamda kendimizi hazırlayabiliriz… Ve Nisan başına kadar iletişim ve iletişim teknolojisiyle ilgili türlü sorunlar yaşayabilir, teknik bir takım aksaklıklarla baş etmek zorunda kalabiliriz. Aynı zamanda haftanın ortasında sürprizleri seven, beklenmedik olayların temsilcisi Uranüs, ani değişimlere kapalı, sabit ve ağırkanlı Boğa Burcu’na giriş yapıyor. Ve sekiz yıllık serüvene adım atıyor… Aslında geçtiğimiz yaz ufak ufak ayak seslerini duymuştuk bu etkinin… Şimdi artık adımlar daha sertleşiyor…

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Yapman gereken birçok iş var… Ama sen kendini yorgun hissediyorsun… Yoğunluklar seni bunaltan… Farkındasın sorumluluklarının ama koltuktan kalmak istemiyorsun… Şimdi yeni ayla birlikte, bir temizliğe girişmelisin… Özellikle bilinçaltında… Artık nasıl derin bir kazı yaparsın o sana kalmış. Bir şeyleri neden sürekli ertelediğini, iş yüklerini neden azaltamadığının farkına varabilirsin… Özellikle geçmişle ilgili konuları yeniden masaya yatırabilirsin… Hangi konuda yanlış kararlar aldığının ya da nerede hatalı davrandığını çözümleyebilirsin… Haftanın tam ortasında, uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin… Ani para kayıpları ya da finansal kazançlar, farklı maddi kaynaklardan beslenme gibi konular gündeminden eksik olmayacak gibi gözüküyor.

Boğa ve Yükselen Boğa:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Şimdi yeniden hayallerini, umutlarını hatırlama ve düşlerinin peşine düşme zamanı… Arkadaşlarınla daha fazla zaman geçirip onlara duygusal kılavuzluklar yapman da işin tuzu biberi… Burada kaçınman gereken önemli başlık ise, fedakârlık ve kendini kullandırma arasındaki kırmızıçizgiyi görünür hale getirmen… Sonuçta, elbette ki herkese yardım etmek, yanında olmak insan olmanın erdemi… Ama yine de bir hayatın olduğunu unutmamalısın… Bu hafta neyin hayal, neyin gerçek olduğunun farkına varamayabilirsin… Hayallerinin peşi sıra yürü elbette ama mantığını da devre dışı bırakma… Bu hafta, eski bir arkadaşınla yeniden karşılaşabilirsin. Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin… Fiziksel anlamda sürpriz değişimler, zincirlerinden sıyrılıp özgürleşebilme, yapman dediğin her şeyi yapabilme gibi konular gündeminden eksik olmayacak gibi gözüküyor.

İkizler ve Yükselen İkizler:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Yeni başlangıçlar yapabilirsin özellikle iş hayatında… Yapmak istediğin şeyler var elbette... Kariyerine belki de hayallerinin tohumlarını ekmek istiyorsun… Hayallerinle işini birleştirmek, hayallerinin işini yapmanın isteği bu yeni ayla birlikte daha çok odak noktan haline gelebilir… Ve bir de gölgeli etkiyle, kariyerinde yanlış seçimlerin kurbanı haline gelme… Doğru kararlar alabilmek bu dönemde zor. Ve bir de geçmişte çalıştığın işle ilgili konu başlıkları karşına gelebilir. Daha önce iş başvurusunda bulunduğun şirketin insan kaynaklarından aranabilirsin. Eski projelerin raftan inebilir. Yapmak isteyip ama bir türlü fırsat bulamadığın çalışmalarını yeniden eline alabilirsin. Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin… Bilinçaltının sesi daha gür çıkabilir, rüyalarına güvenmeyi öğrenebilirsin… Karanlıklardan aydınlığa bir yol bulabilirsin.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Yeni ayla birlikte, yeni uzun yolculuklara çıkabilirsin. Bavulun hep hazır… İçinde ne mi var? Biraz umut, biraz hayal ve bol bol sevgi… İnsanın en özel yolculuğu kendi içine yaptığı yolculuktur elbette. İç dünyanda neler yaşadığını, kimler için gözünü kırpmadan fedakârlıklar yaptığını, dayanışma anlayışının hangi durumda depreştiğini görebilir, kendinle ilgili yeni şeyler fark edebilirsin… Bu arada eğer gerçekleştirmek istediğin bir gezi programı varsa onu devreye alabilirsin… Daha önce gitmek istediğin ama gidemediğin bir seyahati gerçekleştirebilirsin.  Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin… Özellikle hayallerinin, umutlarının gerçekleşmesi, sağlam ve kalıcı arkadaşlıkların hayatında yer alması, kazancının yatırıma dönmesi, maaşınla ilgili ani yükselişler ve azalışlar gündeminde sıkça yer alabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor…Haftanın ortasında daha net görmeye başlayabilirsin finansal kaynaklarınla ilgili gelişmeyi. Fazla harcamanın, bütçe kontrolünü yapamamanın sonuçlarını yaşayabilirsin. Kimseye borç vermeme konusunda yeni bir deneyime tanık olabilirsin… Daha önceki bir borç karşına çıkabilir… Mirasla ilgili konularda gelişmelere yaşayabilirsin… Ve bu hafta biraz meditasyona yönelmek sana iyi gelebilir… İnzivaya çekilmek, gelecek hedeflerin için zihnini temizlemek sana iyi gelecektir… Yak orta sehpandaki mavi mumlarını… Ve izin ver gitsin zihninin karanlıkları… Değiştir ve dönüştür ruhunu… Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin. Kariyerinde hiç beklemediğin değişimler, farklı bir sektöre geçme, kendi işini kurma, hayata bakış açında kalıcı ve köklü değişimleri gerçekleştirme gibi konu başlıkları uzun süre gündemini meşgul edecek gibi gözüküyor.

Başak ve Yükselen Başak:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Özellikle ilişkiler konusunda zihnin ve ruhun aynı paydada buluşuyor gibi. Kendini birine adama isteği, sevebilme arzusu, duygusal tıkanıklıklarının aşılması gibi konular zihnini ve ruhunu bu hafta daha çok meşgul edebilir. Eğer hayatında biri varsa, ona anlayışlı davranmayı, sevgini yeterince ifade edebilmeyi deneyimleyebilirsin… Ve bu hafta sessiz kalmak, kimseyle konuşmak istemeyebilirsin… Geçmiş bir aşk kapını yine çalabilir… Geçmiş geleceği şekillendirir elbette… Ama geçmiş bir aşkla geleceğe yürümek ne kadar doğru ? Sana düşen bu aşkın sana kattıklarını hatırlaman ve senden götürdüklerini de elbette… Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin. Aniden eğitime başlamak, seyahat planında yurt dışının ağırlık kazanması, kişisel gelişime her zamankinden fazla önem vermek, eğitimci olmak gibi konular uzun süre gündemini meşgul edecek gibi gözüküyor.

Terazi ve Yükselen Terazi:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Özellikle sağlık konusunda kendine daha dikkat etmen gerekiyor… Eğer nekahet dönemindeysen, dinlenmeli ve ayakta fazla gezinmemelisin.  Yaşadıkların, duygusal çalkantıların beden sağlığının üzerine yansımasını görebilirsin. Yine bu hafta ihmal ettiğin, doktor randevularına gitmeyi, tahlillerini yaptırmayı ihmal etmemelisin… Öte yandan, çalışma koşullarında ise hayallerine kavuşabilirsin.  Almak isteyip alamadığın bir malzemeyi, teknik bir ekipmanı ofisine dahil edebilirsin.  Daha önce çalıştığın arkadaşınla yeniden yolların kesişebilir. Eğer bir tüylü dostun varsa onun sağlığıyla ilgilenebilir ya da tüylü bir cana yuva olabilirsin… Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin… Borç ve alacak konuları, ani finansal kayıplar, beklenmedik kazançlar, iflaslar, miras gibi konu başlıkları uzun süre gündemini meşgul edecek gibi gözüküyor.

Akrep ve Yükselen Akrep:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Özellikle bu hafta çocuklarınla ilgili konular zihnini ve ruhunu bir hayli uğraştırabilir… Kendini fazla mı feda ediyorsun acaba çocukların için? … Çocuk sahibi olmak için duygusal manada kendini hazır hissedebilirsin aynı zamanda. Ve öte yandan aşk hayatında yeni gelişmeler yaşayabilirsin… Yeni bir ilişkinin başlangıcı olabilir hayatında… Sevgi temelli, karşılıklı anlayışa dayalı bir ilişki olabilir… Rüya gibi değil mi? Hayallerinin aşkıyla belki de karşılaşabilirsin… Geçmiş bir sevgili de bu dönem yine karşına çıkabilir. Aynı zamanda sevgilin varsa, geçmişte yaşadığınız kırgınlıklar, hassasiyetler yeniden gün yüzüne çıkabilir ve yüzleşerek ilişkinizi şifalandırabilirsiniz… Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin… Ani ve sürpriz bir evlilik, hızlı bir boşanma, tartışmalar, şirkete yeni bir ortak gelmesi ya da şirketin ortaklı bir yapıya kavuşması gibi konular gündeminde yer alabilir.

Yay ve Yükselen Yay:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Özellikle yuvayla ilgili konular, evle ilgili yeni başlangıçlar ana vurgusu bu haftanın... Yapmak isteyip yapamadığın değişiklikleri yapabilirsin evinde… Çivi, çekiç sesleri daha fazla duyulabilir bu hafta evinden… Evinden çıkmak istemeyip kendini inzivaya çekmek isteyebilirsin… Kendini anne ve babaya karşı daha duyarlı ve hassas hissedip onların sorunlarına çözüm önerileri sunabilirsin… Aynı zamanda hayatında ailen için yaptığın fedakârlıkları ruhunda sorgulayabilir, geçmişteki kırgınlıkları yeniden masaya yatırabilirsin. Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin… Sağlığına daha fazla özen göstermen gereken durumlar ortaya çıkması, iş modellerinin ani ve sürpriz bir şekilde değişmesi, ofisin taşınması, çalışma arkadaşlarının birdenbire işten ayrılması gibi konular gündeminde yer alabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Yeni bir anlatım diline sahip olabilirsin bu etkiyle… Daha anlayışlı, duyarlı, fedakar, kabullenici, sevgi dilinin egemenliğinde bir iletişim modelini devreye alabilirsin.. Zihninin sesini susturmak için yeni öğretilere giriş yapabilir, kişisel gelişimle ilgili yeni bir eğitim programına dahil olabilirsin. Ertelediğin sosyal medya yatırımları, web sitesi tasarımları, blog açma gibi konularda kendini hazır hissedebilirin. Ama bunun başlangıçları için nisan ayını beklemelisin. Bu dönemde bunun için zihninde hazırlıklar yapabilirsin. Kardeşlerinle daha fazla zaman geçirmek isteyebilir, onların sorunlarıyla daha fazla ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin. Ani ve sürpriz bir aşk kapını çalabilir, hiç beklemediğin anda bebek sahibi olabilir, sevgilinle kopuşlar yaşayabilir ya da ilişkini evliliğe taşıyabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Özellikle finansal anlamda yeni başlangıçlara sahne olacak gibi hayatın… Tasarruflu olabilmek, gerektiğinde hayır demesini bilebilmek, gelir ve gider tablona sadık kalabilmek önceliğin olmalı bu hafta… Bir türlü öğrenemediğin konular aslında… Yine bu hafta başlayan etkiyle, geçmişe ait bir borç, ödenmemiş fatura karşına çıkabilir. Her şeyi okumayı seviyorsun da şu finansal okur yazarlığı öğrenemedin gitti. Bütçe hep açık… Bu yeni ayda keşke öğrenebilsen maddi değerlerini korumayı… Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin. Aniden ve sürpriz şekilde gelişebilir bazı şeyler hayatında… Kendine ait bir ev satın alabilir, baba evinden ayrılabilir, anne ve babanın bakımını üstlenebilirsin. Hiç değiştirmem sandığın her ne varsa onlarla vedalaşabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Yedi yeni gün var önünde uzanan… Ve yeni haftanın elbette en dikkat çekici olayı Yeni Ay… Yeni ay adı üstünde yenilik barındırıyor… Senin için fiziksel değişim kapıda… Kendine çeki düzen verebilir, elbise dolabını yenileyebilir, görünümünle ilgili değişimler yapmak isteyebilirsin… Daha önce yapmak isteyip ama yapamadığın bu değişimler için daha istekli ve hevesli olabilirsin... Tüm bu fiziksel hareketliliğe rağmen, ruhen ise yalnızlığı tercih edebilirsin. Daha sessiz, daha sakin, daha huzurlu ve tek başına bir hafta geçirmek isteyebilirsin… Kendini herkesten izole hissedebilir, odanda tek başına kalmak için can atabilirsin… Haftanın tam ortasında uzun yıllara yayılacak bir etkinin başlangıcına tanık olabilirsin. Aniden ve sürpriz gelişmeler yaşayabilirsin özellikle kardeşinle ilgili…Kardeşin evden ayrılabilir mesela… Aynı zamanda kendini ifade etme tarzında değişimler gözlemlenebilir. Her zamanki kabullenici cümlelerin yerini daha agresif kelimelere bırakabilir.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları 15 Kasım 2019 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 14 Kasım 2019 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Astroloji Günlük Burç Yorumları 13 Kasım 2019 Çarşamba tüm burçlar.

Günlük Burç Yorumları 12 Kasım 2019 Salı. Astrolojide tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 11 Kasım 2019 Pazartesi. 11 - 17 Kasım haftalık burç yorumları. Astrolojide tüm burçlar ve yükselenleri. Burçların aşk hayatı nasıl?

Burçları hafta sonu ne bekliyor? 10 Kasım 2019 Pazar tarihinde günlük burç yorumları ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test