Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları Aşk 28 Şubat 2019 Perşembe

27.2.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları Aşk 28 Şubat 2019 Perşembe. Venüs Uranüs karesi, sürpriz aşk kapıda. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burcu yorumları. Aşk, Sağlık, Para, 28 Şubat 2019 Perşembe burçları ne bekliyor?

Her şey birdenbire oldu

Sen başka şeyler düşledin aslında… Başka hayatlarının olmasını istedin…Hayallerin başkaydı…Geleceğe dair umutların başka…Ama hayat işte…Beklediğin ya da planladığın şey seni dinlemiyor…Kendi bildiğini okuyor…Kendi bildiği zamanda gerçekleşiyor… Sana da olanı olduğu halde kabul etmek…

Bugün gökyüzünde aşkın, sevginin ve hayatın tatlı yanlarını anlatan Venüs’le, asi, sürprizlerle dolu, elektrik yüklü, şaşırtıcı Uranüs zorluyorlar birbirini… Biraz öfkeli olabiliriz, birlikte çalıştığımız kadın yöneticiler, hayatımızdaki kadın figürleriyle ani ses yükselmeleri, çatışmalar yaşayabiliriz. Geçmişte üzerinde çok fazla düşünmediğimiz bir konu ya da ödeme karşımıza çıkabilir. Ve geçmişte kaldığını düşündüğümüz bir aşk karşımıza çıkabilir.

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hâl” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Zaten her an patlamaya hazır bekliyorsun. İçinde bir türlü atamadığın gerginlikler. Yüksek gerilim hattına yuva kurmuş gibisin. Peki, bu kadar yüksek akımın nedeni ne olabilir? İş hayatın… Ve iş hayatında birlikte çalıştığın kadın figürleri. Aslında birkaç haftadır içini kemiren bir durumdu…Bugün sanki gün yüzüne çıkıyor gibi…Ama sen sakin kalmaya çalış her ne olursa olsun… Öfkenin esiri olma…Daha sonra onarılmaz yaralar açabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:“Git-Gel”lerin var ne zamandır zihninin içinde… Karanlık noktaların tek tek aydınlanıyor gibi. Her seferinde kilitli bir kapı açılıyor…Ve sen yeni bir şeyi keşfediyorsun kendinle ilgili. Bugün yine bir aydınlanma halindesin… Özellikle geçmişten bir konu, yarım kalmış bir aşk öyküsü belki de aydınlanmana destek veriyor.

İkizler ve Yükselen İkizler:Hayatın maddi zorluklarına hoş geldin. Bunları neden yaşadığını biliyorsun…Öğrenemediğin için kaynaklarını doğru kullanmayı, tasarruf yapmayı, finansal okur yazarlığı…Daha sıralayayım mı? Bugün yine  bu anlamda bir sürpriz bekliyor seni. Sürpriz bir ödeme, unuttuğun bir vergi ya da prim ödemesi gibi bir konu, bir makbuz masana gelebilir. Ve sen ihtiyacını almayı öğrenemediğin sürece bu zorlu süreç uzayıp gidecek. Bil istedim.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Kariyerinde ani sürpriz gelişmeler olabilir bugün. Beklemediğin gelişmeler yaşayabilirsin. Ortaklık yapılı bir şirketin varsa şayet, ortağınla ilgili finansal gerilimler yaşayabilirsin. Eşinle geçmişten gelen bir konu özelinde çatışma yaşayabilirsin. Zaten son birkaç gündür her hareketi batıyor sana.

Aslan ve Yükselen Aslan:Çalışma koşullarını yönetebilmek, işlerini zamanında yetiştirebilmek çok önemli senin için bu aralar. Tüm çaban bu yönde. Sorumlu ve dürüst yaklaşımlar sergilemek ana hedefin. Bugün birlikte çalıştığın iş arkadaşınla geçmişten gelen bir konu üzerinde uzlaşman zorlaşabilir. Ve geçmişte bıraktığın aşk yeniden karşına çıkabilir. Bir bak bakalım. Geçmiş gerçekten geçmiş mi?

Başak ve Yükselen Başak:Sürpriz harcamalara hazırlıklı olmalısın bugün. Ve aynı zamanda geçmiş bir aşkın faturası da karşına çıkabilir. Daha önce neler yaptığını düşün istersen aşk hayatınla ilgili…Neden duygularını göstermekten çekiniyorsun? Neden aklın, yüreğinin önüne geçiyor sürekli.

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün ani başlangıçlar ve bitişler yaşayabilirsin birlikteliğinle ilgili… Evliliğinle ilgili… Ya da evliliğe giden bir yola girebilirsin…Yuvanla ilgili geriye dönük yapamadığın bir işi tamamlayabilir, alamadığın bir objeyi vitrinine koyabilirsin. 

Akrep ve Yükselen Akrep:Her şeye yetişmeye çalışıyorsun. Ahtapot misali kolların. Ve birçok şeyi aynı anda halledebilme isteği sağlığınla ilgili, sıkıntıları, beden yorgunluklarını beraberinde getiriyor. Bugün sağlığına daha fazla özen göstermelisin. Kardeşinle yaşayabileceğin gerginlikler, geçmişe ait konular tansiyon değerlerinde oynama yapabilir.

Yay ve Yükselen Yay:Sürpriz bir aşk belki de kapını çalan… Ya da sürpriz bir bebek haberi. Kendine yeni bir hobi arayışın ne zamandır sürüyor. Ama maddi sıkıntılar nedeniyle de sürekli erteliyorsun. Bugün bu konuyla ilgili aniden karar verip atılıma geçebilirsin. Bir yanda iş, bir yanda sorumluluklar kendine bir mola iyi gelecektir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Aniden gelişen olaylara, hayatın sürprizlerine alıştın sanırım. Sana belki de bir şeyler anlatmak istiyor tüm yaşadığın ani gelişmeler. Elbette planlı olmakta fayda var ama sen fazla mı detaylı her şeyi programlıyorsun? Hayat işte, sürprizlere gebe. Bugün bunu daha net anlayabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Bazen kelimelerine dikkat etmen gerektiğini unutuyorsun. Aynı bugün gibi. Ani öfke patlamaları, aniden harekete geçmeler, ani karar vermeler. Sana ne kazandırıyor ve senden ne götürüyor? Bugün özellikle iletişim trafiğinde sakin kalmaya çalışmalısın ve fevri karar vermekten kaçınmalısın.

Balık ve Yükselen Balık:Ani harcamalara dikkat etmelisin. Bugün özellikle arkadaşlarınla birlikte daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsin. Ve bu durumda bütçende bir takım açıklara neden olabilir.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar
Yazarlar
Website Security Test