Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 26 27 Ocak 2019

25.1.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç yorumları 26 27 Ocak 2019 Cumartesi Pazar hafta sonu. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

En sevdiğin renk?

Renk renk ipliklerin var sepetinde… Gri var, gece mavisi var… Bir de batik ipliklerin var… Kırmızılı mavili yeşilli… Kim bilir batik ipliklerin çıkaracaktır kalbine batırdığın dikenleri… Sen ör kendine iki düz bir ters… Ama zihnine ördüğün ağları da bir an önce çöz...

Hafta sonu en belirgin etkilerden biri… Pazar sabahı başlıyor Ay Akrep Burcu seyrine… Ay Akrep’teyken ketum davranabiliriz… Sırlarımızı sararız sarmalarız… Sessiz hareket ederiz. Ay’ın Akrep’te bir de karanlık yönü vardır… Kin gibi, intikam gibi… Varsın bu huylar karanlıkta kalsın…Biz kendimizi sevgiyle aydınlatalım.

Gökyüzü çok şey anlatır. Onu hal diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Bugün ve Yarın… Dünden sonra ilk gün… Sana yeni bir temayla göz kırpıyor ay ışığı… Ve diyor ki, aslında bildiğin, aşılı olduğun konu başlıkları çıkarıyorum karşına bu iki gün…Kendi muhasebeni yapmak için ışıklarımı yolluyorum sana diye de ekliyor arkasından.   Hangi davranış kalıplarını terk edersen kazanca geçersin, hangi duygularına yatırım yaparsan kazanırsın? Yanıt…Özünde…

Boğa ve Yükselen Boğa: Bugün ve Yarın…Dün geçmiş bir anı olarak kalmaya hazırlanırken… Senin için yeni bir konu çıkarıyor Ay Akrep’te gezerken…Biraz daha evliliğine yönelmeni istiyor ya da evlilik fikrine, dileğine… Aslında sen ne istiyorsun? Ne bekliyorsun eşinden? Ve sen neler vaad ediyorsun ona?

İkizler ve Yükselen İkizler:  Bugün ve Yarın… Tam iki gün…Kendini yenilemek için dünden kalan son gün… Bugün özellikle sağlığına biraz daha özen göster… Yeni yılın neredeyse ilk ayı biterken hala bir çalışma düzenine geçemedin mi? Çalışma ortamında ne gibi düzenlemelerle bu ayı bitirmeye hazırlanıyorsun?  Bu soruların yanıtı seni misyonuna ulaştırabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün ve Yarın… Dünden sonra… Bugün “anne”, “annelik” ve “çocuk” vurgulu kelimeler senin için. Hayat öykünde büyük puntolarıyla öne çıkıyor.  Bir de “aşk” tabi ki…  Sevdiğinden beklentilerin neler? Sen nasıl bir sevgilisin? Çocuklarınla neleri paylaşıyorsun? Mesela her duygunu paylaşıyor musun çocuklarınla?

Aslan ve Yükselen Aslan: Bugün ve Yarın… Dünden sonra, yarından önce… Hayat ağacının dalları var… Yok boynuna taktığın kolyeden bahsetmiyorum. O ayrı… Kökleri yerde dalları bulutlara kadar uzanan hayat ağacın var… Biliyorsun… Ama hala güvenmiyorsun köklerinin sağlamlığına…

Başak ve Yükselen Başak:Bugün ve Yarın…Dünden sonraki ilk gün… Ay Akrep Burcu’nda ve sana ışıklarını en bildiğin, en tanıdık yerden gönderiyor…Düşüncelerinden, kelimelerinden ve gece bülteninden. Kurduğun cümleleri düşün istersen… Devrik mi mesela ya da “gizli” öznelerin mi var acaba? Ve nedir bu satır aralarında eleştiri bulma çabası?

Terazi ve Yükselen Terazi:Bugün ve Yarın…Dün bitti artık…Şimdi yeni kaynaklara yönelme ya da mevcut kaynakları güçlendirme zamanı…  Kazandıklarına bir bak istersen ya da neden kazanamadığını irdele… Maddi alem daha önem kazanıyor bugün senin için. Bugün ve yarın…Sen cebinde akreple dolaş en iyisi…

Akrep ve Yükselen Akrep:Bugün ve Yarın…Bir yeni ay güzelliği belki de sana yansıtılan Ayın ışığında kendine, bedenine zaman ayırma zamanı…Belki biraz bakıma almak isteyebilirsin kendini… Her şey yansımadır biraz da. Ruh bedeni, beden ruhu güzelleştirir…Birinden biri keyifsiz, beklentisiz ve kaybolmuşsa, diğeri de kendine gelemez…O nedenle bugün sen aynada kendini beğen…Zaten ruhunda bedeninin güzelliğine bürünecektir arkasından…

Yay ve Yükselen Yay: Bugün ve Yarın…Dün geçmişin silik bir hatırası…Ya da öyle kalmalı… Karamsar düşünceler yok olmalı gece lambasını yakınca… Sırların ya da gizlerin belki de seni uykusuz bırakan.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Bugün ve Yarın…Dünden geriye kalan ilk gün…İlk adım… Bugün belki de biraz pazar araştırması gibi. Mesela kariyerindeki emeklerin finansal değerleri seni tatmin ediyor mu? Belki düzenlemek ya da iyileştirmek gerekebilir kazancını?

Kova ve Yükselen Kova:Bugün ve Yarın… Sessiz ve derinden ilerliyorsun hedefine doğru… Bugün kimseye demesen de daha bir iddialı hissediyorsun kendini. İş hayatıyla ilgili ya da hayata bakışınla ilgili bir takım atılımlarda bulunmak istiyorsun. Ama şimdilik kendine bile itiraf etmekten çekiniyorsun.

Balık ve Yükselen Balık:Bugün ve Yarın…Ne derler aslında bir gün vardır o da bugün… Kendini bilgi deryasının içinde yüzerken mi hayal ediyorsun yoksa? Bugün uzun zamandır okumadığın kitaplarına zaman ayırmak isteyebilirsin.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 13 Aralık 2019 Cuma. Astrolojide tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 12 Aralık 2019 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 11 Aralık 2019 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. 9-15 Aralık haftası burçları neler bekliyor?

Günlük Burç Yorumları Aşk 10 Aralık 2019 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları 9 Aralık 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Günlük Burç Yorumları Aşk 8 Aralık 2019 Pazar hafta sonu. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Yazarlar
Website Security Test