Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 25 Ocak 2019

24.1.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük Burç Yorumları 25 Ocak 2019 Cuma. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Hakkaniyetli olmak gerekiyor

Ölçülü olmak… Dengeli olmak… Göz ardı ediyorsun kimi zaman… Bazen mesafe koymak gerekiyor… Bazen sınırlarını çizmek gerekiyor… Bazen kendine saklamak gerekiyor bir şeyleri… Herkesin hakkını vermek gerekiyor… Ne eksik, ne fazla…

Bugün Ay Terazi’de… Yarın da… “Bir” olabilmektir Terazi… Senden başka birinin yaşadığının farkına varmaktır… Sadece “eş” değil, “eşit”liktir… Yaratılan her şeyin güzelliğinin idrakidir Terazi… Yüz güzelliğinin yüreğe yansımasıdır… Dengeyi korumaktır herkes üstüne üstüne gelse de…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu hal diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç: Sevebilmek… Zaten bu haftanın ana temalarından biri de değil miydi aşk…Bir hayli hareketli geçti haftan…Madem bugün haftanın son günü…Madem önünde kocaman bir hafta sonu…Hazır Ay’da ışığını sana “eş”in üzerinden yansıtıyorken…Sevmenin ve sevilmenin tadına vardığın bir zaman arala kendine…Eğer yoksa gönül hanende bir misafir o zaman da kendini yeni biriyle tanışmaya hazırla…

Boğa ve Yükselen Boğa:Dengede kalmak... Yaptığın işte özellikle dengeli olabilmek… Herkese hakkettiği ölçüde davranabilmek… Mesafe isteyene mesafeli davranmak… Her şeyi kararında bırakabilmek… Bugün konu başlığında biraz da bu konular… Çalışma arkadaşlarınla arandaki dengeyi sorgulayabilir, onlara olan davranışlarını yeniden gözden geçirebilirsin.

İkizler ve Yükselen İkizler:Müzik dinlemek…Kendini biraz da melodinin büyüsüne kaptırmak...Kendini şimdiden dinlenme moduna almak güzel olmaz mı? Madem bugün haftanın son iş günü… Madem önünde bir hafta sonu… Kendine biraz nefes aldırmak istemez misin?  Eline bir fırça al ve bir paletin olsun sevdiğin renkte boyalar… Ve renk kat hayatına… En önemlisi ruhuna…

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Aile olmak…Bugün Ay Terazi’de… Ve ışığını sana, yuva üzerinden, aile üzerinden, anne üzerinden gönderiyor… Ailene biraz daha zaman ayırmak isteyeceğin 48 saat var önünde… Aileyle bir arada olmak, kalabalık sofralar kurma zamanı… Belki de teyzenin bitmek tükenmek istekleri, alışverişleri senin sabrını zorlayabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Düşünmek… Bugün biraz ilişkilerin üzerine mi düşünsen acaba? Seni neyin kısıtladığını, neden hala adım atamadığını düşünmek için uygun olmaz mı? Bir de hani hep ertelediğin işlerin var ya… Sana fazla teknik gelen, beceremeyeceğini düşündüğün. İşte bugün bir fırsat… Dene… Bak her şey bir tıkla kapında…

Başak ve Yükselen Başak: Değerli olmak… Bugün Ay Terazi’de…Ve sana ışığını biraz da maddi konular üzerinden yansıtıyor. Bugün harcama kalemlerinde artış gözlemleyebilirsin. Bir de anneyle ilgili harcamalar yapabilirsin. Her şey onun mutluluğu için değil mi zaten?

Terazi ve Yükselen Terazi:Başrol de sen… Hayat döngülerden ibaret… En basiti 28 günde bir şeyler bitiyor, bir şeyler başlıyor. Bugün senin için başlangıçların ayak sesleri… Bugün Ay yeni ay misali göz kırpıyor sana. Diyor ki sana… Biraz daha güven kendine… Kendini değiştir, dünyan değişir böylece..  

Akrep ve Yükselen Akrep:  Rüyalarına güvenmek… Hep aynı rüyayı görüyorsun belki…Sanki hiçbir şey değişmemiş…Bir sihirli el gelmiş tüm gidenleri geri getirmiş…Uyanınca…Bir bakıyorsun ki…Bugün Ay Terazi’de…Sana ışıklarını rüyaların aracılığıyla gönderiyor…Bir not al bakalım rüyalarını…Bilinçaltın neleri gizliyor.

Yay ve Yükselen Yay: Yaren olmak…Nefsinin peşindeyken başka nefesleri çok da umursamıyor insanoğlu…Ve ne yazık ki idrak edemiyor dünyanın yalancılığını… Hoş görü, gülümsemek ve dost yüzler biriktirmeli insan…Ve sen bunu zaten iyi biliyorsun… Bugün, özellikle gün geceye dönerken dostlarına, dostluklarına daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Zirveye tırmanmak… İnatçısın… Yol ne kadar dolambaçlı olsa da, uçurumlar uzansa da, yok pes etmezsin sen… Hedefini çizdin mi zihnine kimse seni yolunda alıkoyamıyor. Bugün yine gündemin ilk sırasında çalışmak… Umarım işlerini bugün bitirebilirsin… Yoksa hafta sonu da çalışmak zorunda kalabilirsin.

Kova ve Yükselen Kova:Sınır tanımayan öğrenci…. Bitmiyor senin öğrenme istediği… Bitmesin zaten…Sen aynı anda iki kitap okumaya devam et… Bugün ve yarın özellikle ruhuna dokunan, ruhsal gelişimine katkı sağlayacak kısa süreli bir eğitime başlayabilirsin… Ya da böyle bir eğitim için adın atabilirsin. .

Balık ve Yükselen Balık:Kendini dönüştürmek hepimizin istediği ama çok da başarılı olamadığımız bir konu…En azından niyet etmeyi ve denemeyi sürdürüyoruz…Bu da başarılı bir adım… Senin de bugün ve yarın… İlişkilerin özelinde kendini deneyebilirsin… İlişkinde yaşayabileceğin sorunlar, sorular sana yeni bir bakış açısı kazandırabilir.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar
Yazarlar
Website Security Test