Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 7 Ocak 2019

6.1.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük burç yorumları 7 Ocak 2019 Pazartesi. Astrolojide tüm burçlar.

Aklını sezgiyle birleştir

Bazen öyle bir an geliyor ki… Yaşadığın yer küreye yabancı hissediyorsun kendini… Neden sorusu fazlaca dolaşıyor zihninde… Ya geçmişte yaşıyorsun sürekli ya da gelecek planları hiç düşmüyor dilinden… Peki ya şimdi?

Bugün Ay, Kova Burcu’na giriş yapıyor… Ve Çarşamba gecesine kadar Kova Burcu’nda seyr-i seferde… Kendimizi daha özgür hissedebilir, yenileme ihtiyacı duyabiliriz. Geleceğe yönelik hedeflerimizi, içsel anlamda neler istediğimizi keşfedebiliriz. Aklımızı, sezgiyle “bir”leyebiliriz.

Gökyüzü çok şey anlatır… Onu “hal” diline çevirmekse senin gayretine bağlı.

Sevgiyle…

BurcuN.

 

Koç ve Yükselen Koç:Başlayan her yeni gün, Ay’la birlikte yeni döngüler getirir hayata… Yeni zamanlar sunar kişiye kendini yenilemek, kendinin farkına varmak, niyetini ve özünü buluşturmak için… Herkesin bir başucu kitabı vardır en zor anlarında kapağını açmaktan vazgeçemediği… Senin başucu kitabının adı “umut” olsun… İyimserlik bulutları sarsın seni… Her ne yaşıyorsan ve kiminle yaşıyorsan…

Boğa ve Yükselen Boğa:Sıradan, basit görünümlü bir yaşam planı sana göre değil. Tıpkı kariyer hedefin gibi… Bir yanda her ne olursa olsun üretim yapmalısın, bir yandan da nefes almalısın. Sürekli masa arkasında oturmak da  sana göre değil… Bugün ve yarın ve yarın ötesi… Hayatında “iş” daha öncelikli hale geliyor. Özellikle işinde bilgi ve iletişim teknolojileri için yatırım yapmak isteyebilirsin bugün.

İkizler ve Yükselen İkizler:Uçak biletlerin hazır… Bugün ve Yarın ve Yarın Ötesi… Uzun bir yolculuk bekliyor seni… Belki de varış yerini henüz kendinde bilmiyorsun… Belki de keşfe çıkıyorsun hayatı, kendini ve en yakınındakini… Kısıtlamaları, seni kısıtlayanları tel süzgeçten geçiriyorsun… Kendi yolunu kendin belirlemek istiyorsun… Kendini araştırma ve geliştirmeye verebilirsin bugün… Bir de meditasyon yapmaya ne dersin?

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Para, her şey mi demektir? Tutumlu olmak bu kadar zor olabilir mi? Tasarrufun birikime dönüşmesi hayatın güvencesi değil midir? Bugün ve Yarın ve Yarın Ötesi… Yaşam izleğinde öne çıkan konu başlığın maddi kaynaklarınla ilgili… Bu kapsamda belki kredi çekmek isteyebilir, uzun vadeli yatırım için ilk adımı atabilirsin. Ya da “eş”in harcama kalemleri cüzdanını yakabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan:Her Ay’ın bir döngüsü vardır. Fazdan faza geçer Ay ve Güneş birlikte… Hiç ayrılmadan… Yeni ay olur, hilal olur, ilk dördün olur, dolunay olur… Her ay değişmez bu döngüler ama seni dönüştürebilir. Yani ruhunu… Bugün ve yarın ve yarın ötesi… Ay dolunay misali yansıtabilir ışığını sana. İki kişilik hayat oyununda, eskimiş bir duygunu, sana ağır gelen bir yükü kaldırıp atabilirsin. Eşe bağlı mı yoksa bağımlı olduğun konusunda kendini sorgulayabilirsin.

Başak ve Yükselen Başak:“Nefes” alabilmek güzel… Kendine nefes aldırabilmek daha da güzel… Bugün ve yarın ve yarın ötesi… Sağlığına biraz daha zaman ayırmak isteyebilirsin. Doktorundan randevu almak, tahlil yaptırmak için son derece “ sağlıklı” bir gün. Bir de koşullar her ne olursa olsun, kim ne derse desin sakin kalmaya özen göster bugün. Teknik bir takım aksilikler çıkarabilir bugün elektronik bazlı çalışma arkadaşların.

Terazi ve Yükselen Terazi:Kısa bir mola vermek istemez misin haftanın ilk gününde üstelik? Zorlu bir hafta sonu geçirdin belki de. Yeni bir hafta var madem önünde. Yedi yeni zamanlar. O zaman bugün ve yarın ve yarın ötesi,  sana keyif verecek şeylerle uğraş. Oyun konsolunun mu başında zaman geçirmek istiyorsun ya da uzun zamandır izlemek istediğin film, kaçırdığın dizi mi var? Karar sana kalmış. Yine mi tereddütte kaldın?

Akrep ve Yükselen Akrep:Hayatın içindesin. Ama ne kadarını yaşıyorsun? Merkeze hep başkalarını mı oturtuyorsun son zamanlarda? Bugün ve yarın ve yarın ötesi… İçinde bir yerlerde “ asi çocuk” uyanabilir. Özellikle yaşadığın evle ilgili, yuvayla ilgili, daha bağımsız hareket etmek isteyebilirsin. Duvarların seni sınırlandırmasına sinirlenebilirsin. Kendine ait bir odada, dileğin kadar oturmak güzel olmaz mı?

Yay ve Yükselen Yay: Ne kadar iyi bir dinleyicisin? Herkesi dinler misin? Mesela ne kadar dinliyorsun kendini? “İç”inin sana fısıldadıklarına kulak vermelisin belki de bugün ve yarın ve yarın ötesi… Zihnini özgürleştirmenin yollarını bulabilirsin. Yakın gözlüğünü takıp hayatı, düşünce yapını dikkatli okuyabilirsin. Orijinal ve inovatif yaklaşımları, fikirleri, hayatına, iletişim hattına dahil etmek için kendini hazır hissedebilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:Ütopya, olmayan bir dünya senin aklının ucundan bile geçmez. Her şeyin bellidir, yeri ve zamanı… Ne bir “an” önce, ne bir “ an “ sonra… Ama işte bazen hayat dediğimiz çetrefilli sahne, tekamül yolunda ilerlemeye niyet edersen yeni ve farklı soruları çıkarıyor karşına… Bugün ve Yarın ve Yarın Ötesi… Öz değerinle meşgul olabilirsin… Sana gerçek dışı gelen düşünce kaynakları zihnine mesaj atabilir. Bir de kazancını istersen “hava” ya savurma…

Kova ve Yükselen Kova:Her ay, 28 günde bir yeni döngüler katar hayatına… Bugün ve Yarın ve Yarın Ötesi… Sana biraz da yeni ay etkileri vaad ediyor mavi gökyüzü… Kendinle ilgili, kendi değişiminle ilgili arzu ettiğin yeni başlangıçları yapabilirsin. Görünümünle ilgili değişim düğmesine basabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Sakin ol. Endişelenecek bir şey yok. Sadece bilinç altın su yüzeyine çıkıyor. Nelerden korkuyorsun? Nelerden özgürleşmek istiyorsun? Neden kendini ailenden ve çevrenden soyutlamak istiyorsun? Kalıba sığmıyor mu düşündüklerin? Bugün ve Yarın ve Yarın Ötesi… Bu sorularını yanıtlarını bulmak için arayışa çıkabilirsin kendinle…

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

tuna

07.01.2019 - 07:00
Çok katılıyorum ebru sana

ebru

07.01.2019 - 06:59
Çok güzel tam aklımdaki şeyler çok teşekkürler
Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 20 Mayıs 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Ba...

Günlük Burç Yorumları Aşk 19 Mayıs 2019 Pazar. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık ...

Yazarlar
Website Security Test