Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Günlük Burç Yorumları 6 Ocak Pazar 2019 Astroloji

5.1.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Günlük burç yorumları 6 Ocak Pazar 2019. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Güçleniyorsun dört koldan

Zaman geçiyor… Bak daha üç ay önce bugün son bahardı…Sen zamanı doğru kullanmaya öğren…Dostluklar biriktir…Bir kahve içimlik bile olsa zaman ayır onlara… Sevmenin tadına vardığın zamanların olsun… Sonu birlikte bitmese de masalın… Annenin kokusunu içine çek… Kardeşine sıkı sıkı sarıl…Babanın gömleğini hep sen ütüle mesela.. Paylaş…Çok geç olmadan…

Yılın ilk Güneş tutulması… 6 Ocak’ta…Güneş, Ay, Satürn, Plüto….Dördü de bir arada…Dördü de Oğlak Burcu’nda bir arada… Hayatımızı yeniden inşa etmemiz, düzen kurmamız, işimizde yeni başlangıçlar yapmamız, otokontrolümüzü sağlamamız, disiplinli olmamız, zamanı doğru kullanmamız için ışıklarını yansıtıyorlar birlikte…

Gökyüzü çok şey anlatır…Onu “hal” diline çevirmekse senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:  Etrafı en iyi nereden görebilirsin? Yüksek bir yere çıkınca… Evet tepeye çıkana kadar çok yol açtın kendine…Dizlerin kanadı…Dişlerini sıktın sıkıntıdan… Dirsek temaslarıyla geçti bunca zaman… Ama bak şimdi… En üstte yaklaşıyorsun… Her şeye tepeden bakıyorsun… Tepeden bak ama üstten bakma kimseye… Doğru işte mi çalışıyorsun? İşini verimli kılmak için neler yapman gerekiyor? Aile büyükleriyle ilgilenmek zorunda mı kalıyorsun? Yeni yılın ilk tutulması senden bu soruların yanıtlarını isteyebilir.

Boğa ve Yükselen Boğa:Yabancı kime denir? Bir başka ülkeden gelene mi? Ya da aynaya bakınca gördüğün yüze mi en çok yabancı olur insan? Giderek yabancılaşıyoruz aslında…En çok da kendimize…Ve senin de tüm öğrenme çabaların biraz da kendine yakından bakabilmek için değil mi? Çemberin içinde kendine yer bulmak… Kendine uzaktan baktın belki bu zamana kadar… Şimdi içine çevir pusulanı… Yabancı bir ülkede yaşayabilir misin? Akademik anlamda bir kariyer planlayabilir miyim? Bir evlilik töreni içinde bulabilir miyim kendimi? Yeni yılın ilk tutulması senden bu soruların yanıtlarını isteyebilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Zaten herkesin bir arayışı yok mu? Kaynak arıyor herkes yaşama bağlanmak için… Yaşama tutunmak için… Yaşamı devam ettirmek için… Bir nefes almak için… Tıpkı senin gibi… Nefes alıyorsun da… Biraz da “derin bir oh” çekmek istiyorsun… Hesapların hep denk çıktığı zamanlarda nefes almak istiyorsun… Maddi anlamda daha iyi sonuçlar nasıl elde edebilirsin? Gelirlerini nasıl yükseltebilirsin?  Bütçendeki açık kapanacak mı? Yeni yılın ilk tutulması senden bu soruların yanıtlarını isteyebilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Oysa tek geldik dünyaya… Ve tek gideceğiz geldiğimiz yere…  Nedendir bu ikili yaşama arzusu? Ya da “iki” iken, “tek” olmayı başaramaz mı Mars’a seyahat düzenleyen insanoğlu? Bu kadar olanaksız değil elbet…Yeter ki iste… Senden başka” bir”inin olduğunun ve aslında o “bir”inin senden izler taşıdığını bir bilsen… Evlilik kararın doğru mu? Evde her şey yolunda mı? Soy adın değişecek mi? Sol elindeki halka çok mu ağır geliyor artık sana? İmzanı atacak mısın ortak yaşama? Yeni yılın ilk tutulması senden bu soruların yanıtlarını isteyebilir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bir ağrı kemiklerinde… İliğin kemiğin üşüyor son baharından beri… Kendini işe veriyorsun ayakta durmak için… Çalışıyorsun… Çalışmazsan dizlerinin yarası geçmeyecek çünkü biliyorsun… Keyifli zamanlardan geçmiyorsun belki de… Çok fazla sorumluluklar var üstlendiğin… Ne güzeldi sen küçükken hayat… Bir tek fıstığa vardı alerjin. Şimdi… Her şey kaşındırıyor seni..Koordine etmeye çalışıyorsun kendini, hayatını, her şeyini… Neden bu kadar ağrıyor kemiklerin? Neden solgun görünüyorsun? İşinde takdir görüyor musun? Çok mu hassas davranıyorsun birlikte çalıştığın insanlara? Yeni yılın ilk tutulması senden bu soruların yanıtlarını isteyebilir.

Başak ve Yükselen Başak:  Elinde bir toz bezi… Sarı… Sarı sıcak zamanlardan kalma belki de… Büyük bir titizlikle temizliyorsun etrafını… Çekmecelerini özellikle… Gereksiz olanlar çıkıp gidiyor hayatından… Gönül çelen aşklar değil aradığın… Gönlüne yerleşen aşklar… Aşkın kuralı olur mu? Bir bebeği büyütebilir misin? “An”ı yakalayabilir misin? Yeni yılın ilk tutulması senden bu soruların yanıtlarını isteyebilir.

Terazi ve Yükselen Terazi:Hassas dengeler vardır mutlaka… Söylemen gerekenleri söyleyemezsin bazen… Düğüm olur boğazında… Düğüm körleşir giderek… Sen de öyle hissediyorsun belki de kendini… Bir de o kadar ilişki odaklı düşünüyorsun ki kimi zaman…Diğer insanların varlığını önemsemiyor gibi görünüyorsun… Bir ailen, bir evin var…Unutma… Babanın sağlık kontrollerini en son ne zaman yaptırdın? Aile bağların güçlü mü? Yoksa kara kedi kopardı mı ipler? Yaşadığın evi değiştirmek ister misin? Yeni yılın ilk tutulması senden bu soruların yanıtlarını isteyebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep:Gitmeli… Öyle çok uzaklara olmasa da, arabaya atlayıp gidebilmeli… Kısa bir zaman da olsa… Hayatındaki insanları bir düşün… En yakınındakileri… Mesela kardeşini… Hepsinin bir görevi var tıpkı senin olduğu gibi.. Hepsi bir şeyler öğretmek için varlar… Senin yaşama nedenini sana göstermek için… Kardeşinle bağlarını nasıl güçlendirebilirsin? Düşüncelerini kontrol altına alabilir misin? Kullandığın cümleleri daha özenli kurabilir misin? Yeni yılın ilk tutulması senden bu soruların yanıtlarını isteyebilir.

Yay ve Yükselen Yay:Bir değerler zinciri… Halka halka birbirine eklediğin… Bir çember misali zaten yol pusulan… Dilim dilim… Her dilim ayrı bir iklim… Şimdi sen biraz bozkırda hissediyorsun kendini…Çorak diye düşünme topraklarını…Nadasa bıraktın var say… Kaynaklarını özellikle maddi kaynaklarını nasıl muhafaza edebilirsin? Harcamalarını düzenleyebilir misin? Yeni gelir kaynakları oluşturabilir misin? Yeni yılın ilk tutulması senden bu soruların yanıtlarını isteyebilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Evet hep bize öğretildiği gibi… İnsan düşünen bir varlıktır ve böylece diğer canlılardan ayrılır… Doğru…Düşünüyorsun…Doğru düşünüyorsun üstelik… Ama hep başkalarını düşünüyorsun…Biraz da kendini düşün…Nerede hata yapıyorsun? Fazla mı kontrol kuruyorsun başkaları üzerinde? Yeni yılın ilk tutulması sana bu soruların yanıtlarını verebilir.

Kova ve Yükselen Kova:Herkes gün gelir hatalarının bedelini ödüyor…Ne yaparsan onu görüyorsun… Yeni bir bilgi değil bu biliyorum, biliyorsun… Ama yine de hatırlamak gerekiyor… Sen güzellikleri paylaş…Düşüncelerinde bile yer almasın karanlık… Ruhunu nasıl iyileştirebilirsin? Kaygılarını yok edebilmek için hangi yolları kullanman gerekli? Acaba bir gün susar mı zihnin? Yeni yılın ilk tutulması sana bu soruların yanıtlarını verebilir.

Balık ve Yükselen Balık:Prensip sahibi olabilmek kendine saygının ilk adımıdır belki de… Yaşam kılavuzu olurken başkaları için kendi sınırlarını korumayı da bilmelisin…Başkasının derdine derman olabilmek kutlu bir şey… Ama bir de senin hayatın var…Hayatın özel bir dengesi vardır…Al-ver…Arkadaşların doğru insan mı? Hayallerin gerçeğe döner mi? İstediğin para hesabına yatar mı? Yeni yılın ilk tutulması sana bu soruların yanıtlarını verebilir.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Burç Yorumları Aşk 4 Haziran 2020 Perşembe. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Dezavantajlı şartlarda yemek pişirip Instagram fenomeni olan Taha Duymaz sosyal medyanın gündeminde. Taha Duymaz çektiği videolarla sosyal medyayı ikiye böldü.

Günlük Burç Yorumları Aşk 3 Haziran 2020 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

Simpsons çizgi filmi yine geçmişte yaptıkları bölümlerden kesitlerle gündemde. ABD Başkanı Donald Trump'ın öldüğü sahne ve polis binasının yakılması bugün tekrar payla...

Günlük Burç Yorumları Aşk 2 Haziran 2020 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri.

YouTube'da faaliyet gösteren Gerçek Hikayeler isimli kanal ''çocuk istismarı'' yaptığı gerekçesiyle Twitter'da gündem oldu. Kanal için birçok kullanıcı, kanalın şikaye...

Günlük Burç Yorumları Aşk 1 Haziran 2020 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Haziran ayında burçların aşk hayatını neler bekliyor?

Yazarlar
Website Security Test