Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

11 Aralık Salı günlük burç yorumları, astroloji günlük burç yazıları

10.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

11 Aralık Salı günlük burç yorumları. Günlük astroloji ve burç yazıları. 11 Aralık Salı.

Akıl mı duygular mı?

Bazen güzergâh bellidir ama sen karmaşık hale getirirsin yolculuğunu… Basiti zorlaştırır kimi kez basiretin… Ve bir ikilem sarar ruhunu… Aklın mı seni yönlendirmeli yoksa duyguların mı? En iyisi mi sen en Yüce’ye güven…

Bugün gökyüzünde Ay Kova burcunda seyir halinde…Günün ilerleyen saatlerinde ise aşk, sevgi ve uyumu aktaran Venüs’le sert bir dokunuşta... Sen düşme karamsarlığa… Aynı saatlerde İlahi bilinç, bilgelik ve hoşgörünün değişmez ismi Jüpiter, duygularına tatlı dokunuşlar yapıyor…

Gökyüzü çok şey anlatır ama onu hal diline çevirmek senin gayretine bağlı…

Sevgiyle…

BurcuN.

Koç ve Yükselen Koç:Bugün belki de hayatındaki en önemli tema gizlilik… Son birkaç haftadır benliğini dönüştürme çabası içindesin. İçindeki sırlı yanları keşfe çıktın belki de… Bugün özelikle bu anlamda farkındalığını arttırtmaya yönelik çalışmalar yapabilirsin.

Boğa ve Yükselen Boğa:  Zaten hep inişleri çıkışları yok mudur hayatın? O yüzden bugünü bir ışık gibi düşün… Gecenin karanlığını aydınlatacak bir ışık gibi. Son zamanlarda ne çok gel-gitler oldu hayatında… Bir düşün yaşadıklarını… Sevgi alış-verişinde yaşadıklarını… Duygusal çalkantılarını mantığınla çözmeye ne dersin?

İkizler ve Yükselen İkizler:Aşk bir görev gibi mi yaşanmalı? Hep ödevlerimi olmalı “yar”in? Son birkaç haftadır duygularını hep aynı kalıpla yaşıyor gibisin. Cümlelerin sonunda gereklilik kipleri.  Senin kiplerin ya başkasını sinir küpüne çeviriyorsa…

Yengeç ve Yükselen Yengeç:Bugün bir tohum olduğunu hatırla… Hatırla tohumların gün gelip nasıl ağaca dönüştüğünü… Yaşadığın her olumsuzlukta karalar bağlamak niye? Hoşgörüyle karşılamayı bil bugün özellikle iş yaşamında yaşayacaklarını.

Aslan ve Yükselen Aslan: Son birkaç haftadır duyguların yap-boz tahtası misali… Öncelik sıralaman değişti belki de…Ailenin değerini öğrendin yitirme korkusuyla birlikte.  Bugün biraz daha ruh halini dengelemeye ne dersin?

Başak ve Yükselen Başak:Aslında insan hep kendine mi yabancı? “Özgürlüğümden ödün vermeyeyim derken, daha fazla mı yabancılaşıyorsun kendine insanoğlu? Karmaşadan düzlüğe vardır elbet bir çıkış yolu. Bilişim araçlarında bugün bir takım sorunlar yaşayabilirsin.

Terazi ve Yükselen Terazi:Değerlerin mi, emeklerine değenler mi? Bugün kendi içinde bu soruyu çok sık duyabilirsin. Yanıtın bulmak için biraz daha zaman tanımalısın kendine.

Akrep ve Yükselen Akrep:  Bugün akıntıya değil de, akışa kürek çekmeye ne dersin? Bazı şeylerin kontrolünü elinde tutmamayı öğrenmen gerekir. Evde yaşayabileceğin olası teknik sorunların hayatını zehir etmesine izin verme.

Yay ve Yükselen Yay:Çok şey anlatmak istiyorsun… Ama bir şeyler boğazını düğümlüyor. Bugün kendini ifade etmenin önemli bir hazine olduğunun farkına varabilirsin.

Oğlak ve Yükselen Oğlak:İnsan en çok kalabalıkların arasında kendini yalnız hissediyor galiba… Kimse konuşmuyor, herkes sadece kendini anlatıyor çünkü… Bugün herkesin sorunlarını dinlemeye hazır mısın peki?

Kova ve Yükselen Kova:Kendinden kendine yeni bir yol… Tıpkı bir yeni ay enerjisi gökyüzünün sana sunduğu… Son birkaç haftadır bir dengede yürüyemiyorsun. Bir adımını gitmek için atıyorsun ama öteki adım hep geride. Bugün bu ruh halinden sıyrılıp karara varabilirsin.

Balık ve Yükselen Balık:Anlatmak olanı biteni ve anlamak kendini… Bugün hislerine her zamankinden daha güven. Aklından geçenlere değil de, yüreğinde yazılı olanlar sana doğru adımlar attırabilir.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Yazarlar

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 26 Haziran 2019 Çarşamba. Astroloji tüm burçlar ve burçların yükselenleri. Haftalık burç yorumları. Astroloji tüm burçlar ve yüksel...

Günlük Astroloji Burç Yorumları Aşk 25 Haziran 2019 Salı. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Asl...

Günlük Burç Yorumları Aşk 24 Haziran 2019 Pazartesi. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Astroloji tüm burçlar ve yükselenleri. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, B...

Yazarlar
Website Security Test