Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Muharrem İnce Hakkari'de Mal Beyanını Gösterdi.

10.5.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Hakkari'deki Mitingi başladı. İnce'nin Hakkari mitingine Abdüllatif Şener de katıldı. Şener miting alanına İnce'yle birlikte geldi.

İnce'nin konuşmasından satır başları ;  

Bizde ayrı gayrı yok. Dün Edirne'deydim. Bugün Hakkari'de. Türkiye haritasını gözünün önüne getir.

Bir kardeşlik köprüsü kurmak için Hakkari'deyim.

Köprü yapmak kolay iş, huzuru bulmak zor iş huzuru. Türkiye'nin normalleşmeye, barışa, kardeşliğe, demokrasiye ihtiyacı var. Türkiye'nin özgürlüğe ihtiyacı var. Bunu gerçekleştireceğiz. Hiç kimseyi dışlamadan, elinin tersiyle itmeden, herkesi severek.

Temel Karamollaoğlu'na gittim, dedim başarılar diliyorum. Akşener'e gittim, ona da başarılar diledim. Dün hapishanede Sayın Demirtaş'a gittim. "Selahattin Başkan, sana da başarılar diliyorum"dedim.

Akşam Sayın Erdoğan'a gittim. (Yuh sesleri üzerine...) Emeklilik günleri gelmiş birini yuhalamayın, güzel gönderin, yuh yapmayın.Dedim ki yarın Hakkari'ye gideceğim, bütün rakiplerim, bütün adaylar Hakkarililere bizden de selam söyle dediler. Onların selamlarını iletiyorum.

Şimdi bakınız, ne yapmamız lazım. Beni çok iyi dinlemenizi istiyorum. Bu Doğu, Güneydoğu insanının bizim bölgelere göre farklı bir özelliği var. Taziyeleri çok önemsiyorsunuz siz, bir şey daha fark ettim biliyor musunuz. El salladığımda karşılık vermeyen kimse olmadı, herkes el salladı.

Bana sorduğu bir soruyu açıklamam lazım. Bana dedi ki kinayeli bir şekilde. Hakkari'ye gittiğinde orada Türk bayrağı olacak mı dedi. (Tekrar yuhlayan halkı tekrar susturdu) Ben de dedim ki, tabii olacak. Kameralar göstersin de, Sayın Erdoğan görsün biraz. Tek olan şeyler bir grubun olamaz, hepimizin olur. Bayrak tektir, Türk'!ün, Kürdün, Alevi'nin hepsinindir bayrak. Cumhurbaşkanı tektir, CHP'nin, HDP'nin olmaz. 81 milyonun cumhurbaşkanı olur. Adaylığım açıklandığında 6 oku çıkarttım türk bayrağı taktım.

Bir sorumunuz var ; Kürt sorunu. 

Siyasal kültürel ekonomik bir sorundur. Asıl kürt sorunu bir ahlak sorunudur.

40 yıldır bu iş böyledir . Buraya gelen siyasiler Kürtlerin hoşuna giden güzel laflar eder.

Burada başka şeyler söyler, gider Rize de gider başka şeyler söyler.

Ben ne sizi kandıracağım ne de Fetö beni kandıracak .

Biz doğruyu hep birlikte bulacağız 81 milyon kendine şu soruyu soracak;

Bu soruyu sorduktan sonra gerisi gelecek zaten. 

Biz birlikte yaşamak istiyor muyuz yoksa istemiyor muyuz? 

Ezan başlaması üzerine konuşmasına ara verdi.

Bu sorunları 3 B ile çözeceğiz . 1 barışacağız 2 büyüyeceğiz 3 bölüşeceğiz.

Bana bir avuç pirinç verin size bir kazan pilav yapayım.

5 yıl sonra emekli bir Cumhurbaşkanı olmak istiyorum.

Araç şöförün istediği yöne mi gider yoksa yolcuların istediği yöne mi?

Şu anda Türkiye halkın istediği yere değil Recep Tayyip Erdoğan'ın istediği yere gidiyor. 

Güreşte birinin elini bağlayarak güreş olur mu? 

Cumhurbaşkanı adayı tutuklu olmaz kardeşim gelsin yarışsın. 

2002'de Recep Tayyip Erdoğan Milletvekili olsun diye 8 kere oy kullandım. 

Erdoğan MV olsun diye oy kullanırken iyi, şimdi kötü. 

Biz Türkiye'de ne istiyoruz? 

Huzur istiyoruz, mutluluk istiyoruz. 

Muharrem İnce Hakkari Mitinginde Halka Mal beyanını gösterdi.

İnce'nin mal beyanına göre 2 milyon 206 bin liralık mal varlığı bulunuyor.

İnce çiftinin bankalardaki 4 ayrı hesabında bulunan paranın miktarı 100 bin Türk lirası.

Ayrıca hesaplarında; 20 bin ABD doları ve 30 bin euro bulunuyor. İnce çiftinin 40 bin lira değerinde 225 gram altını da var. Muharrem İnce’nin iki ayrı bankaya da 31 bin 200 lira kredi borcu bulunuyor.

Muharrem İnce ve eşinin; 100 bin lira değerinde Edirne’de bir evleri, toplam 200 bin lira değerinde Elmalıkköyü ve Gaziosmanpaşa Mahallesinde 2 ayrı tarlaları, Fevziçakmak Caddesi’nde 150 bin lira değerinde bir evleri, Elmalıkköyü’nde 300 bin lira değerinde içerisinde bir evin bulunduğu arsaları, merhum babasından kalma tarla hissesi ile Ankara Çankaya’da 600 bin lira değerinde bir evleri bulunuyor.

İnce çiftinin kredi borcu süren 109 bin lira değerinde 2016 model BMW marka otomobilleri , yine kredi borcu süren 2012 model 80 bin lira değerinde Mercedes marka bir otomobilleri ile 328 bin lira değerinde 2015 model BMW marka bir otomobilleri var.

3 TABANCA BİR TÜFEK

Muharrem İnce’nin ayrıca 2 bin lira değerinde Baretta, 8 bin lira değerinde Sig Sauer ve 5 bin lira değerinde Colt marka olmak üzere 3 tabancası ile 5 bin lira değerinde CZ marka bir tüfeği bulunuyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Hem CHP hem de İyi parti tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Adaylığı sıklıkla gündeme gelen Mansur Yavaş, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere ilişkin olarak ''An...

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'a özel olarak Kadir Mısıroğlu hakkında, İyi Parti resmi twitter hesabından bir tweet atıldı.

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın 10 Kasım'In arifesindeki ziyaretiyle tekrar gündeme gelen Kadir Mısıroğlu ile ilgili olarak, İyi Parti Genel Sekreteri ve İzmir Mil...

TBMM'de yaptığı konuşmanın üzerinde bir anda birçok eleştiri okunun hedefi haline gelen Saadet Partisi 27.dönem İstanbul Milletvekili Profesör Doktor Cihangir İslam, s...

Atatürk ilah değildir diyerek 10 Kasım tören alanında bağırmaya başlayan Emine Şahin tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Diyanet işleri başkanı'nın Kadir Mısıroğlu ziyareti hakkında konuşan CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, ''Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, bizim vergilerimizle aldığ...

Atilla Taş, cezaevinde gönderilmek üzere gözaltına alındı. Atilla Taş Kimdir?

Yazarlar
Website Security Test