Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ekrem İmamoğlu The Bloomberg 50 listesinde

5.12.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

The Bloomberg 50 listesine giren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için önemli iddialar.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ‘The Bloomberg 50’ listesine girdi. Listeye giren İmamoğlu için 2023 yılına yönelik önemli tahminlere yer verildi.

Bloomberg, İmamoğlu'nun vaatlerini yerine getirmesi ve iyi bir iş çıkarması halinde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın 2023'te karşısında güçlü bir rakip bulacağı yorumunda bulundu.

Bloomberg'de Çağan Koç tarafından yazılan makalede şu ifadeler kullanıldı;

"Cumhurbaşkanı’nın kentteki aleyhtarları, Erdoğan’ın 16 yıl önce Türkiye’nin lideri olmasından bu yana ilk büyük politik kazançlarını kutlamak için indifa ediyorlardı. Ününü, politik kanatların tamamıyla çalışabilen biri olmak üzerine kuran İmamoğlu, seçim sloganı “Her şey çok güzel olacak”la birlik mesajını iletti. Aynı zamanda israf ve borçla da mücadele edeceğinin sözünü verdi.

Eğer İmamoğlu iyi bir iş yaparsa, Cumhurbaşkanı’nın 2023 için karşısında bir rakip olabilir: Belediye başkanlığı, Erdoğan’ın kendi ulusal siyasi kariyeri için de bir sıçrama tahtası olmuştu."

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

erkan dalkilic

09.12.2019 - 18:29
ne olur bir sülünden ekrem ibneoglu olur tam us marke bir boka yaramaz firildak serefsiz alcak TÜRKIYE DÜSMANI
Diğer Haberler

Saadet Partisi İzmir İl Gençlik Kolları İzmir'in Bornova ilçesinde bulunan Cumhuriyet Meydanı'nda stant açtı. Gençler tarafından organize edilen ''Çaylar bizden, muhab...

CHP YDK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahir Polat, Cumhurbaşkanı Kararı ile Çeşme ve Urla’da yapılan ‘acele kamulaştırmayı’ Meclis gündemine taşıdı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Almanya Federal Cumhuriyeti Şansölyesi Angela Merkel ile ''Türk-Alman Üniversitesi Yeni Binalarının Açılış Töreni''ne katıldı.

MHP eski Iğdır Milletvekili Sinan Oğan, CTT TV'de Korcan Karar ile 60 Dakika programında Cumhurbaşkanı Adayı olduğunu açıkladı.

Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı’nı (EGEV) Ak Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, ziyaret etti. EGEV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Susam ve Yönetim Kurulu Üyel...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza DAĞ, FETÖ’nün siyasi ayağı tartışmalarına ilişkin bir değerlendirmede bulundu.

CHP Genel Başkan Koordinatör Başdanışmanı Erdoğan Toprak, gerçek işsiz sayısının çok daha fazla olduğunu iddia ederek, TÜİK verilerindeki tutarsızlığa dikkat çekti.

Yazarlar
Website Security Test