Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Cemal Enginyurt Twitter'da küfür ile cevap verdi iddiası

8.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt asker olduğu iddia edilen bir kişiye Twitter'dan cevap verirken küfür etti iddiası.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Twitter'da Suriye'ye yapılması beklenen operasyonla ilgili attığı tweete cevap yazan bir kullanıcıya küfür etti iddiası.

Twitter'da faaliyet gösteren bir sayfa olan Vaziyet'in paylaşımındaki iddiaya göre,Asker olduğu iddia edilen kişi, Cemal Enginyurt'un "Fıratın Doğusun da ne işimiz var? Memleket evlatları boş yere ölecek diyen her kim varsa,ŞEREFSİZ VATAN HAİNİ KORKAKTIR. AMERİKAN UŞAĞI ALÇAKTIR. Çanakkale,Sakarya,Dumlupınar dün ne ise,bugün FIRATIN DOĞUSU aynıdır TÜRKLER için. BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU,KATILMAYAN KAÇAKTIR." tweetine "Nedense çoğunuzun evladı katılmıyor. Şemdinli'den selamlar sayın vekilim." diyen bir takipçisine küfürlü cevap verdi. Enginyurt'un takipçisine cevabı "Sen ne onursuz bir p... Evladım da ben de bu vatan için ölürüz." oldu.

 

Cemal Enginyurt Twitter'dan olay sonrası tekrar açıklama yaparak, "Hakaret ettiğim Soner Köse denilen arkadaş, Şahsıma ve evladıma hakaret etme kastı olmadığını ve yanlış anlama olduğunu belirten bir açıklama yapmış.
Bu durum da ,ben de kendisini yanlış anlayıp, yaptığım hakaretten dolayı şahsından özür dilerim.
Askere hakaret,söz konusu olamaz." ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Eski hizlilardan

09.10.2019 - 15:51
Bravo lan
Diğer Haberler

Cumhurbaşkanlığı İletişim Dairesi Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD'den gelen heyetle görüşeceğini söyledi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD heyetiyle görüşmeyeceğini, ABD Başkanı Donald Trump geldiğinde onunla görüşeceğini söyledi.

AK Parti Meclis grup toplantısında Gündoğdu Marşı söylendi. Görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

AK Parti haftalık grup toplantısını yaptı. 16 Ekim 2019 Çarşamba tarihli AK Parti Meclis grup toplantısında Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar salona asker selamı verere...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Meclis'te haftalık olağan grup toplantısında konuştu.

İYİ Parti Meclis Grup Toplantısı yapıldı. 15 Ekim 2019 tarihli İYİ Parti haftalık TBMM grup toplantısında Meral Akşener'in konuşması. Akşener Barış Pınarı Harekatı ve ...

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Azerbaycan seyahatinde kritik Barış Pınarı Harekatı ve Arap Birliği açıklamaları geldi.

Yazarlar
Website Security Test