Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Cemal Enginyurt Twitter'da küfür ile cevap verdi iddiası

8.10.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt asker olduğu iddia edilen bir kişiye Twitter'dan cevap verirken küfür etti iddiası.

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt Twitter'da Suriye'ye yapılması beklenen operasyonla ilgili attığı tweete cevap yazan bir kullanıcıya küfür etti iddiası.

Twitter'da faaliyet gösteren bir sayfa olan Vaziyet'in paylaşımındaki iddiaya göre,Asker olduğu iddia edilen kişi, Cemal Enginyurt'un "Fıratın Doğusun da ne işimiz var? Memleket evlatları boş yere ölecek diyen her kim varsa,ŞEREFSİZ VATAN HAİNİ KORKAKTIR. AMERİKAN UŞAĞI ALÇAKTIR. Çanakkale,Sakarya,Dumlupınar dün ne ise,bugün FIRATIN DOĞUSU aynıdır TÜRKLER için. BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU,KATILMAYAN KAÇAKTIR." tweetine "Nedense çoğunuzun evladı katılmıyor. Şemdinli'den selamlar sayın vekilim." diyen bir takipçisine küfürlü cevap verdi. Enginyurt'un takipçisine cevabı "Sen ne onursuz bir p... Evladım da ben de bu vatan için ölürüz." oldu.

 

Cemal Enginyurt Twitter'dan olay sonrası tekrar açıklama yaparak, "Hakaret ettiğim Soner Köse denilen arkadaş, Şahsıma ve evladıma hakaret etme kastı olmadığını ve yanlış anlama olduğunu belirten bir açıklama yapmış.
Bu durum da ,ben de kendisini yanlış anlayıp, yaptığım hakaretten dolayı şahsından özür dilerim.
Askere hakaret,söz konusu olamaz." ifadelerini kullandı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Eski hizlilardan

09.10.2019 - 15:51
Bravo lan
Diğer Haberler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 21 gün sonra sakallı bir görüntüyle ortaya çıktı.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne 2019 yılında 28 yeni araç alınıp alınmayacağını sordu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili ve Emek Büroları Merkez yöneticisi Ömer Fethi Gürer, KHK ile çıkarılan taşeron kadro uygulanmasından %70 şartına takılarak ...

CHP İzmir Milletvekili Bedri Serter, 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi taslağına göre; Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü kapatılacak. Milli Parklar Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde ...

CHP Karabağlar İlçe Örgütü, Karabağlar’da bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti. İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, 21 Nisan’da Ankara-Çubuk’ta şehit cenazesinde...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ''Barış Pınarı Harekatı''nın başladığını Twitter'dan duyurdu.

Yazarlar
Website Security Test