Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

''HDP'ye sesleniyorum logonuzdaki o ağacı yakın''

17.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin haftalık grup toplantısında konuşması. Gündemle ilgili konuşan Meral Akşener'in 17 Temmuz 2019 tarihli konuşması.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin haftalık grup toplantısında konuşması. Gündemle ilgili konuşan Meral Akşener'in 17 Temmuz 2019 tarihli konuşması.

Canlı video

Meral Akşener'in konuşmasından satır başları: 

Milletimize sözümüz var. Demokrasi şehitlerimize cenabı Allah'tan rahmet diliyorum. Türkiye'nin demokrasi geleneği 17 yaşında değil bu gelenek 5,000 yaşında. Başta başkomutan Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum. 

Geçtiğimiz hafta şehit haberleriyle yüreğimiz dağlandı. Allahım Mehmetçiklerimizi muzaffer eyle. 

Türkiye ekonomik yatırım için en riskli 4.ülke

Ne damatmış be kardeşim. 

Bu aralar bir başka sorunumuz daha var. Sayın Erdoğan faizlerin tek bir faiz olduğunu düşünüyor. Oysa ki ülkede çeşitli vadelerde faiz vardır. İnanmayan gitsin TCMB başkanı görevden alındıktan orta ve uzun vadeli faiz oranlarının ne olduğuna baksın. Başkan görevden alındıktan sonra ülkemizde Orta ve uzun vadede faizler arttı. Keşke herşey emrettiğinizde istediğiniz gibi gerçekleşseydi. Ülke ekonomisi emretmekle değil, akıl ve bilimle yönetilir. "TCMB'ye faiz sebeptir enflasyon sonuçtur" diyerek bir emir vererek faizi düşüreceğinizi zannetmeyin. 

Kamuda tasarrufa gideceksin. Gidiyor musun? Gitmiyorsun. Nereden biliyorum yedek akçelere göz diktin de oradan biliyorum. Yıllık bütçenin yüzde 80'ini ilk 6 ayda bitirdin de oradan biliyorum. 

Değişik bir psikoloji bir felsefe idiotloji. 

Sayın kayınpeder sayın damat yalanla dolanla devlet yönetilmez. 

İktidara geldiğimizde tam bağımsız Türkiye, tam bağımsız ekonomi nasıl olacakmış göstereceğiz.

"Öğrenilmiş çaresizlik" diye deneyler vardır. Büyük ve küçük balıklarla ilgili. Bir laboratuvarda deney yapılıyor. İçinde bir büyük ve çokca küçük balığın olduğu kocaman bir akvaryum konuyor. Haliyle, büyük olan acıktıkça küçükleri yiyor... Daha sonra akvaryumun ortasına dikey bir cam yerleştiriliyor. Böylece akvaryum ikiye ayrılıyor. Büyük balık bir tarafa küçük balıklar da diğer tarafa yerleştiriliyor. Büyük balık cam bölmeyi geçmek ve küçük balıkları yemek için defalarca deneme yapıyor. Bu durum tam 28 saat boyunca sürüyor. 28 saatin sonunda büyük balık artık diğer tarafa geçmek için mücadele etmeyi bırakıyor. Deneyin sonunda cam bölme kaldırılıyor. Çok ilginç bir sey oluyor !!! Büyük balık küçükleri yemek için hiçbir hamle yapmıyor. Saatler gectigi halde onları yemediği görülüyor. Buna psikolojide "Öğrenilmiş Güçsüzlük" deniyor. Siz bu ülkede birilerinin rahatını bozdunuz. Siz bu ülkede o şeffaf camı kırdınız parçaladınız. Bugün bu ülkede nefes alınabiliyorsa sebebi sizsiniz. 

Rahmetli Denktaş'a yaptıklarınızı unutmadık sayın Erdoğan. Avrupa'ya da bir çift sözümüz var. Türkiye'nin haklarını çiğnemeye çalışmaya utanmıyor musunuz? İşgal altındaki adalarımızı geri alın şımarık Yunan askerlerinin mangal partilerine son verin. 

Dalaman ve Fethiye'deki yangınları PKK üstlendi. PKK ile arasına mesafe koyamayan HDP'ye sesleniyorum. Logonuzdaki o ağacı yakın. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

CHP, bugün basın açıklaması yapan Muharrem İnce'ye bir yazılı açıklama ile cevap verdi. CHP, Muharrem İnce'nin konuşmasını gerçek olmayan iddialar olarak görüp, gerçek...

Muharrem İnce, yol haritasını açıkladı. Muharrem İnce açıklamasında CHP İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Ozan Uyan’ın, kendisine karşı yaptığı açıklama da vardı.

CHP'den ayrılıp parti kuracağı söylenen Muharrem İnce, basın açıklaması yaptı. İnce, yeni bir parti kurmayacağını, muhalefet hareketi de olmayacağını söylediği hareket...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, yetiştirme yurtlarında ek ders karşılığı çalışan öğretmenlerin kadro talebini, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına yö...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, 2018 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, ''Aile Sosyal Destek Personeli'' pozisyonuna 4 bin personel alınacağı yönündeki açıklam...

CHP'de iki önemli isimden Muharrem İnce'ye ''partide kal'' çağrısı yaptı. Muharrem İnce de parti kurma gibi bir fikrinin şu an olmadığını söylediği bir açıklama yaptı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Akşener, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin davetine bir kez daha yanıt verdi.

Yazarlar
Website Security Test