Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

''HDP'ye sesleniyorum logonuzdaki o ağacı yakın''

17.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin haftalık grup toplantısında konuşması. Gündemle ilgili konuşan Meral Akşener'in 17 Temmuz 2019 tarihli konuşması.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin haftalık grup toplantısında konuşması. Gündemle ilgili konuşan Meral Akşener'in 17 Temmuz 2019 tarihli konuşması.

Canlı video

Meral Akşener'in konuşmasından satır başları: 

Milletimize sözümüz var. Demokrasi şehitlerimize cenabı Allah'tan rahmet diliyorum. Türkiye'nin demokrasi geleneği 17 yaşında değil bu gelenek 5,000 yaşında. Başta başkomutan Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle yad ediyorum. 

Geçtiğimiz hafta şehit haberleriyle yüreğimiz dağlandı. Allahım Mehmetçiklerimizi muzaffer eyle. 

Türkiye ekonomik yatırım için en riskli 4.ülke

Ne damatmış be kardeşim. 

Bu aralar bir başka sorunumuz daha var. Sayın Erdoğan faizlerin tek bir faiz olduğunu düşünüyor. Oysa ki ülkede çeşitli vadelerde faiz vardır. İnanmayan gitsin TCMB başkanı görevden alındıktan orta ve uzun vadeli faiz oranlarının ne olduğuna baksın. Başkan görevden alındıktan sonra ülkemizde Orta ve uzun vadede faizler arttı. Keşke herşey emrettiğinizde istediğiniz gibi gerçekleşseydi. Ülke ekonomisi emretmekle değil, akıl ve bilimle yönetilir. "TCMB'ye faiz sebeptir enflasyon sonuçtur" diyerek bir emir vererek faizi düşüreceğinizi zannetmeyin. 

Kamuda tasarrufa gideceksin. Gidiyor musun? Gitmiyorsun. Nereden biliyorum yedek akçelere göz diktin de oradan biliyorum. Yıllık bütçenin yüzde 80'ini ilk 6 ayda bitirdin de oradan biliyorum. 

Değişik bir psikoloji bir felsefe idiotloji. 

Sayın kayınpeder sayın damat yalanla dolanla devlet yönetilmez. 

İktidara geldiğimizde tam bağımsız Türkiye, tam bağımsız ekonomi nasıl olacakmış göstereceğiz.

"Öğrenilmiş çaresizlik" diye deneyler vardır. Büyük ve küçük balıklarla ilgili. Bir laboratuvarda deney yapılıyor. İçinde bir büyük ve çokca küçük balığın olduğu kocaman bir akvaryum konuyor. Haliyle, büyük olan acıktıkça küçükleri yiyor... Daha sonra akvaryumun ortasına dikey bir cam yerleştiriliyor. Böylece akvaryum ikiye ayrılıyor. Büyük balık bir tarafa küçük balıklar da diğer tarafa yerleştiriliyor. Büyük balık cam bölmeyi geçmek ve küçük balıkları yemek için defalarca deneme yapıyor. Bu durum tam 28 saat boyunca sürüyor. 28 saatin sonunda büyük balık artık diğer tarafa geçmek için mücadele etmeyi bırakıyor. Deneyin sonunda cam bölme kaldırılıyor. Çok ilginç bir sey oluyor !!! Büyük balık küçükleri yemek için hiçbir hamle yapmıyor. Saatler gectigi halde onları yemediği görülüyor. Buna psikolojide "Öğrenilmiş Güçsüzlük" deniyor. Siz bu ülkede birilerinin rahatını bozdunuz. Siz bu ülkede o şeffaf camı kırdınız parçaladınız. Bugün bu ülkede nefes alınabiliyorsa sebebi sizsiniz. 

Rahmetli Denktaş'a yaptıklarınızı unutmadık sayın Erdoğan. Avrupa'ya da bir çift sözümüz var. Türkiye'nin haklarını çiğnemeye çalışmaya utanmıyor musunuz? İşgal altındaki adalarımızı geri alın şımarık Yunan askerlerinin mangal partilerine son verin. 

Dalaman ve Fethiye'deki yangınları PKK üstlendi. PKK ile arasına mesafe koyamayan HDP'ye sesleniyorum. Logonuzdaki o ağacı yakın. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'den Urla'daki renkli Atatürk heykeli ile ilgili açıklama.

Bu yazı dizisi değerli yayın kurulu üyemiz ve yazarımız Mehmet Şakir ÖRS'ün Gözlem için yazdığı dünyadaki siyasal gelişmeler ve bunlara paralel olarak Türkiye'ye olası...

KDK, kurum lojmanını üçüncü kişilere kiraya veren TCDD'yi haksız bularak lojmanların personele tahsis edilmesine yönelik tavsiye kararı vermişti. CHP’li Gürer’in yazıl...

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, İzmir’in Karaburun İlçesi merkezindeki ilköğretim okulunun müdürü olan Şahin Özdemir'i Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Adalet Ba...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, yem fiyatları ve girdi maliyetlerindeki artışlar ve mera alanlarının azalması gibi nedenlerden dolayı hayvancılığın ciddi soru...

The Bloomberg 50 listesine giren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için önemli iddialar.

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Özür Özel'den AKP Grubu'na çarpım tablosu üzerinden sert eleştiriler geldi.

Yazarlar
Website Security Test