Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Özel: ''15 Temmuz’u sabote eden biri varsa Kılıçdaroğlu’nu yuhalatan Erdoğan’dır''

17.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun ''15 Temmuz’la ilgili söylediği sözler resmen siyasi sabotajdır'' diyen AK Parti sözcüsü Ömer Çelik’e cevap verdi.

Tarafsız Haber Ajansına konuşan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik’in sözlerine yanıt vererek şöyle dedi:

“Ömer Çelik’in sözlerine el insaf diyoruz. El insaf, böyle bir şey olur mu? Neden Kılıçdaroğlu’na suikast timi yokmuş. Üzüntü mü duymuş, birincisi bu. Ömer Çelik’e üç soru soruyorum. El insaf diyorum ve üç soru soruyorum.

Bir; üzüntü mü duydun Kılıçdaroğlu’na suikast timi yok diye? Nerede diye soruyor, neden olmadı diyor!

İki; Cumhurbaşkanı dışında hangi lidere vardı? Mesela bugün aranın çok iyi olduğu Bahçeli’ye bir suikast timi var mıydı, diğer partilerin liderlerine var mıydı da Kemal Kılıçdaroğlu’na olmuyor diyor.

Üç; Şavşat’ta kime saldırdı bu PKK? Artvin Şavşat’ta Genel Başkanımıza saldırıldı, o saldırı da bir de şehidimiz var. IŞİD terör örgütü Adalet Yürüyüşünde kimi hedef aldı? Bir buna baksın. Eğer bir siyasi lidere suikast girişimi kıymetli bir şeyse Genel Başkan o konuda hem IŞİD’ten hem PKK’dan iki tane uğradığı saldırı var.

Neyi sabote ediyormuşuz? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Gününü sabote eden birisi varsa milleti Atatürk Havalimanına toplayıp Kemal Kılıçdaroğlu’nu yuhalatan Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Yuhalattığı sadece ana muhalefet partisinin lideri değildir, İstanbul, Ankara, İzmir’i ve pek çok büyükşehri kazanmış halkın teveccühünü almış CHP’nin liderini yuhalatmak 31 Mart ve 23 Haziran’daki milli iradeyi yuhalatmaktır.

Bir sabotaj varsa birliğe, beraberliğe toplumu kutuplaştırıp diğer yüzde 50 olarak gördüğü kısmı meydanlarda yuhalatanlara bakmak lazım.

Meral Akşener’e, Kemal Kılıçdaroğlu’na, partide kendi ittifak ortağı dışında ki üç siyasi partinin liderlerini şeytanlaştıran ve onları her fırsatta yuhalatan kendi liderine baksın.”

 

Haberin tamamı için tıklayınız

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

AKP İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli'den Urla'daki renkli Atatürk heykeli ile ilgili açıklama.

Bu yazı dizisi değerli yayın kurulu üyemiz ve yazarımız Mehmet Şakir ÖRS'ün Gözlem için yazdığı dünyadaki siyasal gelişmeler ve bunlara paralel olarak Türkiye'ye olası...

KDK, kurum lojmanını üçüncü kişilere kiraya veren TCDD'yi haksız bularak lojmanların personele tahsis edilmesine yönelik tavsiye kararı vermişti. CHP’li Gürer’in yazıl...

CHP İzmir Milletvekili Murat Bakan, İzmir’in Karaburun İlçesi merkezindeki ilköğretim okulunun müdürü olan Şahin Özdemir'i Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Adalet Ba...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, yem fiyatları ve girdi maliyetlerindeki artışlar ve mera alanlarının azalması gibi nedenlerden dolayı hayvancılığın ciddi soru...

The Bloomberg 50 listesine giren İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu için önemli iddialar.

CHP Manisa Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Özür Özel'den AKP Grubu'na çarpım tablosu üzerinden sert eleştiriler geldi.

Yazarlar
Website Security Test