Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

''Kanal satın alanlara istediğin kadar kredi var CHP’li belediyeye yok''

5.7.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Antalya’ya bağlı İbradı ilçe Belediyesi’nin 400 bin liralık kurumsal kredi talebi Bir Devlet Bankası tarafından reddedildi. Olaya tepki gösteren CHP'li Başkan Serkan Küçükkuru, ''Kanal satın alanlara istediğin kadar kredi var CHP’li belediyeye yok'' dedi.

Antalyanın İbradı Belediyesi tarafından bir Devlet Bankasına iletilen 400 bin liralık kurumsal kredi talebi banka tarafından reddedildi.

Sözkonusu devlet bankasının kararına İbradı Belediye Başkanı CHP’li Serkan Küçükkuru'dan sert tepki geldi.

Sözcü'de yer alan habere göre Küçükkuru yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Memur gönderdik, sözleşmemizi yaptık ama bir saat sonra "Biz vazgeçtik. Bir hata yapmışız, genel politikamız, belediyelere bu dönemde kredi anlaşması yapmıyoruz" dediler. İnanılacak gibi değil. Belediyelere kredi vermiyorlarmış bize söyledikleri budur.

“İbradı Belediyesi'nin işlem hacminin son beş yılda 30 milyona yakın olduğunu belirten Küçükkuru, “Belediyemizin 400 bin liralık kurumsal kredi başvurusunu reddetti. Sözkonusu devlet bankasının kimlere hizmet ettiğini bugün bir kez daha anlamış olduk. Kanal satın alanlara istediğin kadar kredi var CHP'li belediyeye yok. Bizi özel bankalarla çalışmak zorunda bırakacak olan bankayı kınıyorum”  dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Milletvekili Murat Çepni, 19-11-2019 tarihinde Dijital Hizmet Vergisi Kanunu ile Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılması Ha...

CHP İzmir Milletvekili ve YDK üyesi Mahir Polat, son zamanlarda Türkiye’de yaşanan organize cinayetleri ve siyasi hesaplaşmaları meclis gündemine taşıdı.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, 2020 yılı bütçe görüşmelerinde ülkedeki tüm emekçilerin sorunlarını konuşmaya devam ediyor.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, EYT konusunu TBMM’de yaptığı konuşmalarla gündemde tutmaya devam ediyor.

Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkan Yardımcısı Barış Atay, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) önceki gün yaptığı konuşmayla sosyal medyanın gündemine oturdu.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Genel Merkezi'nde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu.

Meclis'te büyük tartışmalar ve kavgalar devam ediyor. Son olarak CHP'li Engin Özkoç'un AKP'li Özlem Zengin'e söylediği sözler sosyal medyada gündem oldu.

Yazarlar
Website Security Test