Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Canlı yayına Ekrem İmamoğlu tek araçla, Binali Yıldırım konvoyla geldi

17.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım canlı yayınına İmamoğlu tek araçla, Yıldırım konvoyla geldi. İki İstanbul Büyükşehir Başkan adayının canlı yayına gelişleri sosyal medyada karşılaştırıldı. Binali Yıldırım canlı yayının yapılacağı Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'ne geç mi kaldı? Ne kadar geç kaldı?

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Millet İttifakı Adayı Ekrem İmamoğlu ile Cumhur İttifakı Adayı Binali Yıldırım, İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde ortak bir canlı yayın yaptı.

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde yapılan canlı yayın için iki başkan adayının kongre merkezine gelişleri sosyal medyada gündem oldu. Sözcü TV'nin yayınladığı videoda, Ekrem İmamoğlu'nun eşi Dilek İmamoğlu ile birlikte tek araçla geldiği, Binali Yıldırım'ın ise birçok araçtan oluşan bir konvoyla canlı yayının yapılacağı kongre merkezine geldiği görülüyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

İsraf'ın tanımı

18.06.2019 - 11:30
İBB'deki, Ankara'daki İstanbul'daki israfı anlatmak için bu kısa videodan başka bir şeye ihtiyaç yok. Adaylar arasındaki fark israfçı zihniyet. Tabi bu israfın kökünde kibir, kendini milletten üstün görme ve imansızlık yatıyor.
Diğer Haberler

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili ve KİT Komisyonu üyesi Atila Sertel, Hazine ve Maliye Bakanlığı’nca hazırlanan Kamu İşletmeleri 2018 raporunda yer ala...

Davutoğlu'nun ''Gelecek Partisi''nin en genç Kurucular Kurulu Üyesi İsmail Günaçar'dan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a diploma göndermesi.

CHP YDK Üyesi ve İzmir Milletvekili Mahir Polat’ın, yaklaşık 3 yıldır atama bekleyen Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesindeki ziraat mühendisi, gıda mühendisi, su ürünler...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’in, yazdan yaza yapılan doğalgaz faturalarındaki indirimin, kış aylarında da yapılıp yapılmayacağı yönündeki sorusuna Enerji ve...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Aile, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Bütçe görüşmeleri sırasında TBMM Genel Kurulunda söz alarak, taşeronda yapılan düze...

CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, 21 Aralık’ta yapılacak ilçe kongresinde yeniden aday olduğunu törenle duyurdu.

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, 11 Aralık Uluslararası Dağ Günü' dolayısıyla düzenlenen Ağrı Dağı Paneli'nde konuştu.

Yazarlar
Website Security Test