Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Çakıcı'dan Ak Partili vekile çok sert Pontus yanıtı

11.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Cezaevinde yatmakta olan örgüt lideri Alaattin Çakıcı'dan Ak Partili vekile çok sert Pontus yanıtı.

Cezaevinde bulunan örgüt lideri Alaaddin Çakıcı Trabzonlulara Pontuslu imasında bulunan AK Partili Tevfik Göksu’ya sert sözlerle yüklendi.

Cezaevinden yayınladığı mektupla Trabzonlulara Pontus imasında bulunan Göksu’ya çok ağır sözlerle yüklendi.

İşte Çakıcı'nın o mektubu: 

’’Sosyal medyada Trabzon insanına Yunan yakıştırması meydana getiren hakaretler eden soysuz, cibilliyetsiz, şerefsiz ve adi insanoğlu FETOCU Tevfik GÖKSÜ ve AK-PKK’nın yandaş medyası ve trolleri şunu bilmeli ki, Trabzon Kanuni Sultan Süleyman’ın doğduğu, Fatih Sultan Mehmet Hanın Fethettiği ve Yavuz Sultan Selim’in yaşayıp yönettiği yerdir.

Ayrıca Kurtuluş Savaşımızda Trabzon lisemiz cephede savaşarak kardeşlerimizin tamamının ŞEHİT olması sebebiyle tam 3 sene mezun verememiştir.

15 yaşlarında ki Eren Bülbül askerimize yardım ederken ŞEHİT düşmüştür.

Bizim ülkemizde her ilde kuruluşu ve Temsilcilik binası olan Terörist Hdp pkk partisinin olmadığı tek il Trabzon’dur.

Terör propagandası yapılamayan ildir Trabzon.

Şunu da aklınıza iyice kazıyın ki Trabzon Türkiye’nin T’sidir, Yunan senin babandır Şerefsiz satılık köpek’’

Alaattin ÇAKICI

27.05.2019

Sincan Kapalı Cezaevi

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 2 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Turan

12.06.2019 - 10:59
Hadi g..t.ü yiyen varsa yinede pontus yunan diyen varsa cıksın tv.ye konuşsun kralını indiririm diyor cakıcı reiz

Ahmet hakan

12.06.2019 - 10:24
Adam cezaevinden trabzon ve trabzonlu larin hakkını savunurken bizim seçtiğimiz vekillerimizin neden susuyorlar ? Kimi ve neyi savunmak için seçildiniz?
Diğer Haberler

Partisinin genel merkezinde medya temsilcileriyle bir araya gelen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağı konusunda açıklama yaptı.

TBMM Genel Kurulunda, AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan ''Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'' kabul edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz yıl Ayasofya için söylediği sözler tekrar gündemde. Erdoğan'ın Ayasofya için kullandığı ''Bu oyunlara gelmeyelim'' sözleri sosyal m...

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun, 84 BTS’li işçinin tazminatsız sürgün edilişini itiraf ettiğini söyledi.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Konaklı beldesinde hazineye ait tarım arazilerinin kiralanmasıyla ilgili ihaleye, yıllardır ekip biçen çiftçilerin yerine il d...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, TBMM’de komisyodan geçip genel kurulda görüşülmesi beklenen ''orman alanlarında yapılacak düzenlemelerin'' yer aldığı tasarı...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edilip Perşembe günü Meclis genel kurulunda görüşülmesi beklenen ‘Çoklu Baro Sistemiyle’ ilgili...

Yazarlar
Website Security Test