Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Öztrak: ‘Yaşamım boyunca tanıdığım en kusursuz dönek’

10.6.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Sözcüsü Faik Öztrak ağır konuştu: ‘Yaşamım boyunca tanıdığım en kusursuz dönek’


CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak gündeme ilişkin soruları yanıtladı. 


Öztrak şunları kaydetti:

Saray sosyetesi ülkenin ağır ekonomik durumuna rağmen mutlu hayatlarını sürdürmeye devam ediyorlar. Milli havacılık şirketimizi Türk Hava Yolları saray sosyetesinin arpalığı haline gelmiş durumda. 

Koskoca ülke aile şirketi gibi yönetiliyor. 

Ekonominin ipleri damadın ellerinde. 

Ekrem İmamoğlu Karadeniz gezisinde muhteşem bir şekilde karşılandı.

Bu da iktidar kanadında korku yarattı.

Uçağı kiralayan şirket uçağın kiralık olduğunu parasının ödendiğini aynı şekilde iktidarın bakanlarına da İBB Büyükşehir adayına da kiraladıklarını ifade ettiler.

Burada bir provokasyon bir tahrik olduğu açık. Yani seçmenlerin yurttaşlarımınız güvenliğini sağlamakla seçimin adaletini gözetmekle görevli olan atama içişleri bakanı, bizatihi çıkıyor tahriklerde bulunuyor ona buna hakaret ediyor ortamı zehirlemeye kalkıyor.

Bu bakanın başka bir partideyken Ak Partililere sarf ettiği sözleri hatırlıyorum.

Üslubu beyan ayniyle insan.

İnsan ister istemez Napolyon’un Fransız içişleri Bakanı Fouche için söylediklerini hatırlıyor.

Fouche için diyor ki Napolyon; ‘Yaşamım boyunca tanıdığım en kusursuz dönek.’

Atama bakanın gerçek dışı iddialarından ve provokasyonlarından daha tehlikeli olan bakan konuştukça birileri de bundan görev çıkarıyor.

Ve ülkemizin huzurunu açıktan özellikle sosyal medyadan tehdit etmeye başlıyorlar.

Eline silah alıp sosyal medyaya çıkıyor milleti taciz ediyorlar.

Bu bakanın bunlar hakkında işlem yapması lazım. Bunlarla meşgul değil o tahrik alanda kendini görevli görüyor.

31 Mart’tan önce Saray’ın millete illet, terörist, zillet diyen dili Ankara’da sayın genel başkanımıza yönelik bir linç girişimine dönüştü. Bu linçe girişen inek hırsızlarına çok ciddi taviz verildi. Partiden ihraç edilecekleri söylendi soruyoruz çıt yok.

ABD ile ilişkileri Japonya'da yapacakları kapalı kapılar ardındaki görüşme ile çözebileceklerini zannediyorlar. 

Atatürk "Ülkenin yazgısında tek yetkili olan TBMM en büyük güvencedir." demişti umarız ülkemiz için çok önemli olan bu konu hakkında sarayın kibirli kişisi tek başına vermek yerine istişare eder.  

Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye seçimlerini nasıl gasp ederim hesaplarında.

Bütün bakanlar işlerini güçlerini bırakmış vaziyette, kendi işlerini yapmak yerine İstanbul için oy toplamaya çalışıyorlar.  

Vicdan sahibi milletimiz olan biteni gayet sağduyulu bir biçimde izliyor. 

Hakkı gasp edilen Ekrem İmamoğlu'nun, hak ettiği mazbatasını, 23 Haziran'da milletimiz tekrar gerçek sahibine teslim edecektir. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Partisinin genel merkezinde medya temsilcileriyle bir araya gelen DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cumhurbaşkanı adayı olup olmayacağı konusunda açıklama yaptı.

TBMM Genel Kurulunda, AK Parti ve MHP milletvekillerinin imzasını taşıyan ''Avukatlık Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi'' kabul edildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz yıl Ayasofya için söylediği sözler tekrar gündemde. Erdoğan'ın Ayasofya için kullandığı ''Bu oyunlara gelmeyelim'' sözleri sosyal m...

CHP İzmir Milletvekili Kani Beko, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun, 84 BTS’li işçinin tazminatsız sürgün edilişini itiraf ettiğini söyledi.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Konaklı beldesinde hazineye ait tarım arazilerinin kiralanmasıyla ilgili ihaleye, yıllardır ekip biçen çiftçilerin yerine il d...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, TBMM’de komisyodan geçip genel kurulda görüşülmesi beklenen ''orman alanlarında yapılacak düzenlemelerin'' yer aldığı tasarı...

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, TBMM Adalet Komisyonunda kabul edilip Perşembe günü Meclis genel kurulunda görüşülmesi beklenen ‘Çoklu Baro Sistemiyle’ ilgili...

Yazarlar
Website Security Test