Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

CNN Türk, Hürriyet ve Milliyet'ten Ekrem İmamoğlu'na tepki

8.4.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CNN Türk, Hürriyet ve Milliyet Ekrem İmamoğlu'nu kınayan haberler paylaştı. Üç gazetenin de internet sitelerinde ve sosyal medyada paylaştıkları haberlere ''İmamoğlu’nun medyayı tehdidini üzüntüyle takip ediyoruz'' ifadesi paylaşıldı.

Demirören Şirketler Grubu'na bağlı CNN Türk, Hürriyet ve Milliyet'ten Ekrem İmamoğlu'na tepki. Üç gazete de Ekrem İmamoğlu'nun Kartal'daki mitinginde söylediği sözleri gerekçe gösterek İmamoğlu'na tepki gösterdi.

Ekrem İmamoğlu'nun Kartal'daki sözlerinin yazıldığı haberlere "İmamoğlu’nun medyayı tehdidini üzüntüyle takip ediyoruz" başlığı atıldı.

Ekrem İmamoğlu Kartal'da ne demişti?

Kartal Belediyesi'ne tebrik ziyareti yapan Ekrem İmamoğlu daha sonra Kartal halkına hitap ederek,  "Ama bazı aileler, bazı iş insanları var ki onlarca yıl ailelerinin büyüklerinin kurduğu asil mücadelelerle bugüne getirip taşıdıkları soyadları ile Türkiye'ye örnek olmuş iş insanları var. Ben onların patronluğunu yaptıkları medya kanallarında sesimin kısılmasını onlar adına değil, geçmişleri adına, babaları, anneleri adına bu ülkeye hizmet etmiş o insanlar adına üzüntüyle takip ediyorum. Benim de onlara cevabım var beni niye göstermiyorsun? Ben basın açıklaması yapıyorum. Rakibin adına konuşanların cevabı yayınlanıyor ama benim açıklamam yayınlanmıyor. Benim söylediğimi toplum bilmezse, insanlar duymazsa o insanın bana verdiği cevaptan ne anlayabilirsin, böyle adalet olur mu? İsim veriyorum; NTV'yi Şahenk ailesini, Habertürk'ü, Ciner ailesini, CNN Türk'ü, Demirören ailesini takip ediyorum. Ailelerine ve geçmişten bugüne iş dünyasına yaptıkları katkılardan dolayı kendilerini uyarmayı kendime hak gördüğüm için uyarıyorum. Yoksa gün gelir isimlerini anmaktan bile vazgeçerim ama saygı duyduğum için bunu söylemek zorundayım" diye konuşmuştu.

İşte CNN Türk, Hürriyet ve Milliyet'in haberleri;

CNN Türk

Hürriyet

Milliyet

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Eski HDP Eşbaşkanı Selahattin Demirtaş, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleriyle ilgili Twitter'dan bir açıklama yaptı.

TKP (Türkiye Komünist Partisi) 23 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde sandığa gitmeme kararı aldı.

Binali Yıldırım, motosikletle kaza yapan kişiye yaptığı müdahaleyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Sokak röportajında bir kişi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu için ''Hain, karşıma çıkarsa onu öldürürüm bile'' dedi.

Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım canlı yayınına İmamoğlu tek araçla, Yıldırım konvoyla geldi. İki İstanbul Büyükşehir Başkan adayının canlı yayına gelişleri sosyal medya...

Ekrem İmamoğlu'nun Ordu havaalanı VIP girişinde Ordu Valisi Seddar Yavuz için kullandığı sözler ile ilgili yeni görüntüler Haber Global'de yayınlandı. Ekrem İmamoğlu'n...

TRT İzmir Bölge Müdürlüğü’nde kısa bir süre önce büyük bir skandal yaşandı. TRT İzmir Bölge Müdürlüğü’nde kuruma ait olan ve güvenlik görevlileri tarafından kullanılan...

Yazarlar
Website Security Test