Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

AK Parti Ankara İl Başkanı son dakika açıklaması

2.4.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Özcan yaptığı son dakika açıklamasında ''Tüm sandık sonuç tutanaklarını inceledik ve bunu neticesinde elde edilen hataları ve eksiklikleri ilçe seçim kurullarına ileterek itirazlarımızı gerçekleştirdik'' dedi.

AK Parti Ankara İl Başkanı son dakika açıklaması : 'Ankara Büyükşehire itiraz ettik'

İşte AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Özcan’ın itiraz açıklaması  :

Tüm sandık sonuç tutanaklarını inceledik ve bunu neticesinde elde edilen hataları ve eksiklikleri ilçe seçim kurullarına ileterek itirazlarımızı gerçekleştirdik.

Vatandaşın iradesi neyse sandığa o yansısın bütün amacımız budur. Oyların heba edilmesine razı gelemeyiz.

Türkiye’de en ufak meselede ortalığı ayağa kaldıran muhalefet bazı çevreleri Türkiye’de her şeyin belirleyici millet iradesinin tam şekilde ortaya çıkması için tespit ettiğimi usulsüzlüklerin üzerine, örtme çabası aslında onların farklı niyetlerinin olduğunu ortaya koymaktadır.

Tespit ettiğimiz bariz usulsüzlükler var. İnşallah hiçbir oyun boşa gitmeyeceğini kamuoyuna yansıtacağımızı düşünüyoruz.

Geçersiz oyların dışında 3217 sandıkta ilçe belediyesinin oyu 100 küsür mecliste 100 küsür ama büyükşehir de 1 ya da sıfır oy.

Büyükşehirde tümüne itiraz ettik.

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Eşi Dilek İmamoğlu'nun 25 Haziran 2019 tarihli Mal Beyanı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun hamile olarak tasvir edildiği ''kendini doğuran adam heykeli''

İETT Otobüsü 'Zafer Bayramımız Kutlu Olsun' yazısı ile 'Her Şey Çok Güzel Olacak' şarkısını çaldı. Bir vatandaş otobüse sarıldı.

Kemal Kılıçdaroğlu CHP grup toplantısı 25 Haziran 2019 Salı canlı anlatım. CHP haftalık olağan Meclis grup toplantısı 25 Haziran 2019 Salı video haber.

Erkan Tan'ın Ekrem İmamoğlu İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildikten sonraki videosu sosyal medyada tepki topladı...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 25 Haziran 2019 Salı haftalık olağan Ak Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuşuyor. Canlı izle video haber...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener haftalık TBMM Grup toplantısında gündem yaratacak birbirinden çarpıcı başlıklara imza attı.

Yazarlar
Website Security Test