Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Broşür dağıtan Yusuf'umuza saldırdılar

30.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan Güngören mitinginde gözaltına alınan Mine Koraş ile Ak Parti broşürü dağıtan Yusuf adlı genç hakkında da konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart 2019 yerel seçimler için son mitinglerini yapıyor. İstanbul Güngören'de halka hitap eden Cumhurbaşkanı, Ak Parti broşürü dağıtan Yusuf isimli genç ve Yusuf'la "Andımız" polemiğine giren Mine Koraş hakkında konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan konuya ilişkin, "Broşür dağıtan Yusuf'umuza saldırdılar, hakaret ettiler. Yarın bunun hesabını sandıkta soracağız." ifadelerini kullandı.

Yarın yapılacak 31 Mart 2019 yerel seçimleriyle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Milletimizi en güzel hizmetlerle buluşturduk, buluşturacağız. Şimdiye kadar sizin emanetinizi yere düşürmedik. Zalimler karşısında eğilmeyecek bükülmeyecek ve meydanları bırakmayacağız. Daha fazla mesai harcayarak milletimizi en güzel hizmetlerle buluşturduk ve buluşturacağız. Buradan tüm Türkiye'ye seslenmek istiyorum. Türkiye yarın yine bir sandık imtihanı yaşayacak. Belediyelerimiz vasıtası ile milletimizin hizmetkârlığına talip olmanın heyecanını yaşıyoruz. Biz milletimize Belediyede kendimizi ispatlayarak ülke yönetimine gelmiş bir kadroyuz. Kimi yerlerde sadece kendi partimize kimi yerlerde Cumhur İttifakı olarak sizlerden destek istiyoruz. Ancak bu seçim tıpkı son 6 yıldaki tüm seçimler gibi belediye başkanlarının seçiminin ötesinde nasıl bir Türkiye istediğimize de karar vereceğiz." diye konuştu.

Mine Koraş ile Ak Parti broşürü dağıtan Yusuf'un "Andımız" polemiği:

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Fatih Altaylı'dan Hürriyet'e Ekrem İmamoğlu eleştirisi: 'Bundan sonra adınıza “Gazete” demeyin'

İstanbul'daki Gönül Belediyeciliği Pankartları

Mansur Yavaş'tan Melih Gökçek'i kızdıracak hamle

Memur-Sen Konfederasyonu'nun düzenlediği 'İşin Geleceği: Tehditler ve Fırsatlar' konferansında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan 'Türkiye İttifakı' vurgusu.

A Haber yayınına bağlanan MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım'dan ilginç ifadeler. A Haber'de canlı yayına bağlanan Yıldırım, Ekrem İmamoğlu'nun belediye başkan...

Emekli Büyükelçi Şakir Fakılı yazdı. Avrupa ülkelerine vizesiz seyahat gerçekleşecek mi?

Fox TV'nin Ekrem İmamoğlu için hazırladığı video: "Trabzon'dan İstanbul'a uzanan yolculuğun öyküsü" sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı. Ekrem İmamoğlu'nun Trabzon'...

Yazarlar
Website Security Test