Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Ak Parti MHP Ankara Ortak Mitingi

23.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ak Parti ve MHP Ankara Ortak Mitingi yapıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalar.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Ankara'da Cumhur İttifakı ortak mitingini yaptı. Mitingde ilk söz hakkını Cumhur İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki aldı.

Mehmet Özhaseki'den sonra sahneye çıkan MHP lideri Devlet Bahçeli, "8 gün sonra sadece belediye başkanı seçmeyeceğiz. Milli bekamızın teyidini ve tescilini yapacağız. 31 Mart terör sevicilerle Türkiye sevdalıları arasında yapılacak olan en kritik seçimdir. Tehdit bellidir. Ya Türk milleti bir ve beraber tutulacak ya da parçalanacaktır. Mert olun, adam olun. Cesaretiniz varsa kimlerle yan yana yürüdüğünüzü gelin Ankara'ya anlatın. Ey Kılıçdaroğlu sen kim, milliyetçi olmak kimdir?" diye konuştu.

Sonrasında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankaralıları Millet İttifakı Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş hakkında uyardı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İstiklal Savaşımızın başkomutanı Gazi Mustafa Kemal ve Gazi Meclis'imizin her biri birer İstiklal Kahramanı olan ilk mebuslarını selamlıyorum. Ankara'dan İzmir'e yürüyen kurtuluşun mücahitlerini gençlerimizi selamlıyorum. 15 Temmuz destanının baş şehri olan Ankaramızın bütün ilçelerini köylerini selamlıyorum. Buradan MHP Genel Başkanı sayın Bahçeli'yi, MHP'ye gönül vermiş tüm kardeşlerimi, Cumhur İttifakı'na destek olan bütün kardeşlerimi selamlıyorum. Buradan hangi partiye mensup olursa olsun, ülkesinin bekası için yanımızda yer alan tüm kardeşlerimi selamlıyorum. Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine yürekten inanmış herkesi selamlıyorum. Ankara'daki şu güzel gönül birliğinin dalga dalga, ışık ışık Türkiye'ye yayıldığına inanıyorum. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi korusun diyorum. 31 Mart'ta dünyanın öteki ucundan bizi tehdit edenlere sağlam bir cevap vereceğiz. İnşallah Ankara bir daha asla darbecilerle anılan bir şehir olmayacak. Bu adam Ankara'nın başına gelirse ne tür sahte senetler düzenleyeceğini düşünün. Onun için bunlara dersi büyük vermek lazım. Biz 'Dünya beşten büyüktür' diyoruz. Onlar çıldırıyor. Hacı Bayram Veli'nin hayatından kesitlerin işleneceği İslam Medeniyetleri Müzesi yapıyoruz." diye konuştu.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Son dakika: İstanbul Büyükşehir Belediyesindeki veri kopyalama işlemine mahkemeden 'yürütmeyi durdurma' kararı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan cenaze töreninde karşılaştı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu seçimden sonraki mazbatayı alana kadar geçen 18 günlük süre için özel inceleme başlattı

Cumhurbaşkanı ve Ak parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Son dakika seçim açıklaması

Akit'in 5 bin kişi istifa ettirildi haberi

Sabah'ın haberine göre Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Gizli Belgelerini PKK ve FETÖ'ye erişime açıyor

Sabah İnternet Sitesinin 19 Nisan 2019 tarihli Ekrem İmamoğlu'nun mazbatası Manşeti

Yazarlar
Website Security Test