Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Millet ittifakı ortak Aydın Mitingi Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener ortak mitingi canlı

7.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'in birlikte katıldıkları ortak Aydın mitingi canlı Millet ittifakı Aydın Mitingi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener, Millet İttifakı'nın adayı Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na destek vermek için Aydın'dalar.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener Aydın mitingine birlikte katılıyorlar.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener ortak Aydın mitingi canlı Millet ittifakı Aydın Mitingi.  

Aydın Belediye Başkanı ve millet ittifakının Aydın Belediye Başkan adayı Özlem Çerçioğlu, Meral Akşener ve Kemal Kılıçdaroğlu miting alanına gelmeden önce kısa bir konuşma yaptı. 

Meral Akşener sahnede: 

Cumhurbaşkanının terörist dediği EYT'liler, domates üreticileri nasılsınız iyi misiniz? Rahmetli Menders'İn o kibar nazik insanın hemşehrileri nasılsınız iyi misiniz? Kemal Kılıçdaroğlu'na "Bay Kemal" dedi ya bana da "bu kadın" dedi.  

Cumhur ittifakı ittifak yapınca biz de ittfak yaptık. Biz bir anda terörist olduk zillet olduk. 18 milyon seçmene çoluğuyla çocuğuyla en az milyon insana terörist diyen bir cumhurbaşkanı. 

Meral Akşener, Tayyip Erdoğan'ın Kürdistan sözlerini ilk defa zikrettiği videosunu izletti. 

Sözlerine "kimin dürüst kimin yalancı olduğuna Türk Milleti karar verir" dedi. 

Ben içişleri bakanı iken biz Kuzey Irak derdik. Bu arkadaşın zamanında ise Kürdistan dedi o bölgeye. Irak'ın kuzeyindeki bölge Türkmeneli idi 2.5 milyon Türkmen nereye gitti? Sen önayak oldun orada bir kürt devleti kurdurdun. Sayın Erdoğan'a kulak asmayın o bir çukur kazıyor ikimizi birden o çukura düşürmek istiyor. İstanbul gidiyor, Ankara gitmiş asabiyet ondan. Aydın gitmiş asabiyet ondan.  Bunlar her türlü hakareti çirkin sözleri söyleyip iş koltuğa gelince anında yanyana geldiler. Ülkücüler fatiha bilmezdi ülkücüler fatiha öğrendi mi? Ayağını Türk milliyetçiliğinin üzerinden kaldırdın mı? 

Biz Ekonomi konuşacağız. EYT'li perişan saraya takıldı. İşçi perişan, çiftçi perişan. Türkiye'nin her yerinde bu tanzim satışları açmalılar.  Dün milletin adamıydı. Bugün kibir abidesi. Kibirlenme padişahım senden büyük Allah var. 

31 Mart akşamı Aydın, Balıkesir , Antalya , Adana, Bursa, Samsun, İstanbul, Ankara gitmiş.

Senin kim olduğunu saraya takılan EYT'liler, kayırmacılığa takılmış gençler, atanamayan öğretmenler, tencereyi zor kaynatan anneler biliyor.  

Çıkacak meydanlara "aziz milletim verdiğiniz mesajı aldım" diyecek. Damat ve ekonomi ekibi gidecek gümbürtüye. ,

Muhalefet olmasa asgari ücret 2 bin lira olmazdı, EYT'lilerin sesini, 3.600 ek göstergeyi kimse duymazdı. 

Milletin adamı ya 300 polis tepede bir helikopter. Kardeşim milletinden mi korkuyorsun gir içlerine ecel ne bir nefes önce ne bir nefes sonradır.  

1 Nisan'dan sonra inim inim inlersiniz. Onun için 31 akşamı bu kulak çekilecek. Gençlere sesleniyorum. Önce oy kullanıp sonra da sandıkları koruyacaksınız. 

Bugün regaip kandili Allah'ım bu milleti birbirine düşürmek isteyenlere fırsat verme yarabbim. 

Başı açık kadın perdesiz eve benzer ya kiralıktır ya satılıktır diyorlar. Bunların kulağını öyle bir çekeceksiniz ki morartacaksınız. 

Aydın İYİ olacak 

Kemal Kılıçdaroğlu sahnede : 

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere efeler diyarı Aydın Kurtuluş savaşında mücadele ettiler. Özlem Çerçioğlu bütün Türkiye'nin gözbebeği bir belediye başkanınız var. Onu tekrar seçmeniz kadınlara verdiğiniz değeri göstererek Türkiye'ye olağanüstü bir mesaj verdiniz. 

Hiçkimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayarak hizmet etmek istiyoruz. İnsana hizmet edeceğiz. Birlikte mücadele edeceğiz. Onlara yapılan hizmet hakka yapılan hizmettir. Sandığa gideceğiz ve gerekli dersi onlara vereceğiz. Yanlış yapana yanlışını sandıkta hatırlatacağız. 

Bay Kemal olmak kolay değil Bay Kemal olmak için kul hakkı yememk lazım. Bay Kemal olmak için oğlunu bedelli askere göndermemek , oğlum paraları sıfırladın mı diye telefon açmamak lazım. Bay Kemal olmak için malı götürmeyen bir adam olmak lazım. 

Şu soruyu kendinize ve vicdanınıza sorun. 17 yıldır memleketi tek başlarına yönetiyorlar. İstediği kişileri istediği yere yerleştirdi. Yazlık kışlık saray yaptı. Uçan sarayı var. 17 yıl sonunda nasıl olur da bu güzel ülke soğan kuyruğuna mahkum edilir? Adına da varlık kuyruğu diyorsun. O kuyruk varlık kuyruğu olsa herkesi kovalar önce sen girersin kuyruğa. MAN Adasında şirketin var mı? Bir kuruş vergi ödememek için. 

Ak partili ve MHP'li kardeşlerime sesleniyorum. Sen otobüse binerken, su içerken, kefen bezi alırken vergi veriyorsun. Sen vergi veriyorsun onlar kürkten vergiyi kaldırıyorlar. Bu mudur adalet? Neden kürkte sıfırladılar vergiyi? Saray sosyetesinin kürke ihtiyacı var onun için. 

Sayın Akşener 300 polis dedi ama bir sıfır koymayı unuttu sonuna 3 bin polis ile geziyor Tayyip Erdoğan. Neden 3 bin kişilik koruma ordusu ile geziyor hani milletin adamıydı. bu soruyu kendinize sormalısınız. Milliyetçilik 82 milyon insanı birbirine kenetlemektir. Papazı serbest bıraktın Trump talimatı ile sen kim milliyetçilik kim? Ülkücü kardeşlerim kendi ordusunu silah fabrikasını yabancı bir orduya satanlara milliyetç.i denmez. Tank palet fabrikasını Katar'lının verdiği uçak karşılığı satana milliyetçilikten söz edemez. Bir ülkenin cumhurbaşkanı başka ülkenin kendisine armağan ettiği uçağa binmez bu ülkeye ihanettir bu.  

Özlem Çerçioğlu kendisine oy veren vermeyen herkese eşit hizmet verecek. Sadece bir isteğim var bir mahalle çok fakirse oraya pozitif ayrımcılık yapacaksın dedim. Hiçbir çocuğu yatağa aç yatırmayacaksın. 17 yıldır ülkeyi yönetenler insanları çöpten beslenmek zorunda bıraktılar. 

Kandiliniz mübarek olsun diyerek aranızdan ayrılıyorum. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Devlet Bahçeli İstanbul’dan Ankara’ya geri mi döndü?

CHP İstanbul il başkanı Canan Kaftancıoğlu montajla kendisini türbanlı yapanlara sosyal medya üzerinden yanıt verdi.

Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım karşılaşması saat kaçta hangi kanalda? Canlı İzle. İsmail Küçükkaya hangi soruları soracak, kaç soru soracak?

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin İstanbul'a Mehter Marşı ile girdiği anların videosu gündemde.

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu'nun Fethullah Gülen ve Alexis Yorgo imzalı sembolik karnesi dağıtıldı iddiası.

Ankara Beypazarı'nda bir vatandaş Beyaz TV muhabirine sert tepki gösterdi.

Prof. Dr. Emre Kongar, gazeteci Fatih Portakal'ın 'Parti devleti' ile ilgili sözlerine sert cevap.

Yazarlar
Website Security Test