Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Osmanlı Ocakları Fatih Portakal'ı protesto etti FOX Tv önüne siyah çelenk

24.12.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Osmanlı Ocakları, Fransa'da meydana gelen protestoları ele alarak Türkiye için de benzer çağrıda bulunan FOX Tv sunucusu Fatih Portakal’ı protesto etmek için kanalın önünde eylem yaptı.

FOX Tv sunucusu Fatih Portakal, Fransa'da meydana gelen protestoları ele alarak, “Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz? Kaç kişi çıkacak korkudan, endişeden sokağa? Kaç kişi çıkar sokağa Allah aşkına söyler misiniz? Bireysel ve toplumsal muhalefeti baskı altına almaya ve yıldırmaya çalışıyorlar. En doğal hak ama uygulanamıyor. Fransa olmuş, Türkiye olmuş çok da fark etmiyor açıkçası" diyerek sokak çağrısında bulunmuştu. Osmanlı Ocakları üyeleri de, bu çağrıyı protesto etmek amacıyla İstanbul Zeytinburnu’nda bulunan FOX Tv önünde eylem düzenledi. Sarı yeleklilere karşı, kırmızı-beyaz Türk bayraklı yelek giyen Osmanlı Ocakları üyeleri, FOX Tv önüne siyah çelenk bıraktı. Burada bir konuşma yapan Osmanlı Ocakları Kurucu Genel Başkanı Kadir Canpolat, “Birileri sarı yeleklilere sokaklara davet ederse, biz kavgaya, gürültüye değil, biz birliğe kardeşliğe bir mesaj olsun diye Türk bayraklı kırmızı yeleklerimizle ülkemizin huzurunu bozup devletimizi karıştırmak isteyen hain gruplara, hain basın mensuplarına karşı sesleniyoruz. Şunu iyi bilsinler; bu millet al bayrağı için ölmeye yemin etmiştir. Sarı yeleklileri meydanlara davet edenler bilmelidir ki, bu emperyalist güçlerin ekmeğine yağ sürmektir, bu vatana ihanet etmektir. Siyah çelengin içine de kırmızı gül koyarak Portakal’a tepki koyuyoruz. HDP’nin çağrısına uyma! Sen HDP’li olma. Gel Türkiye Cumhuriyeti devletinin ay yıldızlı bayrağının yanında kal. Gel bir olalım, birlik olalım. Ey Portakal. Sana conilerden fayda yok. Sana bu bölgede yaşayan insanlardan fayda var. Emperyalist güçlerin maşası olmaktan vazgeç. Ailenin hedef gösterildiğini söylüyorsun, senin ailen de bizim namusumuzdur Portakal. Bu vatanın ekmeğini yiyip bu vatana ihanet edenler var. Öldürülen teröristlere başsağlığı dileyen Portakal seni kınıyoruz. Ülkemizi her fırsatta karıştıranlar bilmelidirler ki evinde en az yüzde 52 dişlerini sıkarak bekleyenler var” dedi. 
Kalabalık grup “Eroğlu Erdoğan, Recep Tayyip Erdoğan” şeklinde slogan atarak FOX Tv önündeki eylem sonrası olaysız bir şekilde dağıldı. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

06 bgm 973

25.12.2018 - 07:54
uyuşturucu ticaretinin merkezi afganistan. odatvci kaşif kozinoğlu'nun görev yeri afganistan. sinan engin bile kaşif kozinoğlu'yla birlikte yargılandı. oğlu sık sık abd'ye gidip geliyor.abd ile türkiye arasında uyuştucu kuryeliği mi yapıyor? odatvci tuğamiral türker ertürk'ün emrindeki savaş gemileriyle uyuşturucu kaçırıyor olduğuna dair ciddi iddialar mevcut mu? rasim ozan gibi biri afganistan'a neden gider? o yalı bank asya parasıyla değil uyuşturucu parasıyla mı alınır? eski susurlukçu ciner bu işin neresindedir? fer it şahenk garanti bankası'nda uyuşturucu parası akladı mı? çalık'ın arnavutluktaki bankası bu amaçla kullanıldı mı? mng kargo tv 8 acun ılıcalı uyuşturucu işine bulaştı mı? tayip gavura uyuşturucu satıp gelir elde etmek caizdir fetvasını kimden aldı? net hata ve noksan yurtdışından kaymağı belirsiz para girişleri arasında uyuşturucu gelirlerinin payı ne?
Diğer Haberler

TKP (Türkiye Komünist Partisi) 23 Haziran'da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde sandığa gitmeme kararı aldı.

Binali Yıldırım, motosikletle kaza yapan kişiye yaptığı müdahaleyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Sokak röportajında bir kişi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu için ''Hain, karşıma çıkarsa onu öldürürüm bile'' dedi.

Ekrem İmamoğlu Binali Yıldırım canlı yayınına İmamoğlu tek araçla, Yıldırım konvoyla geldi. İki İstanbul Büyükşehir Başkan adayının canlı yayına gelişleri sosyal medya...

Ekrem İmamoğlu'nun Ordu havaalanı VIP girişinde Ordu Valisi Seddar Yavuz için kullandığı sözler ile ilgili yeni görüntüler Haber Global'de yayınlandı. Ekrem İmamoğlu'n...

TRT İzmir Bölge Müdürlüğü’nde kısa bir süre önce büyük bir skandal yaşandı. TRT İzmir Bölge Müdürlüğü’nde kuruma ait olan ve güvenlik görevlileri tarafından kullanılan...

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fox TV'de İsmail Küçükkaya'nın konuğu oldu. Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım'ın Fox TV'deki canlı yayınını değe...

Yazarlar
Website Security Test