Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Koronavirüs'ün ortaya çıktı Çin'in Wuhan kentinde bir hayvan pazarı

25.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Koronavirüs (Kovid-19)'ün ortaya çıktığı Çin'in Wuhan kentinde bir hayvan pazarında çekildiği iddia edilen görüntülerde farklı türlerden birçok hayvanın tezgahlarda sergilenmesi sosyal medyanın gündeminde. Tezgahlardaki hayvanların içinde köpekler, fareler, yarasalar, yılanlar ve daha birçok farklı tür bulunuyor.

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına almasının ardından Çin'e gösterilen tepkiler de devam ediyor.

Virüsün ortaya çıktığı Çin'in Wuhan kentinde bir hayvan pazarında çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medyada dolaşıyor. Videoda hayvan pazarında bulunan tezgahlarda farklı türden (memeli, sürüngen vb.) birçok hayvanın üst üste, yan yana sergilendikleri ve ticaretinin yapıldığı görülüyor.

Koronavirüs nedeniyle gösterilen tepkilerin yanında kesilmeyi bekleyen köpeklerin görüntüleri de hayvan severlerin büyük tepkisini çekiyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 3 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Sibel sözbir

28.03.2020 - 17:23
Başımıza bela 'ya şu çinliler ne pis insanlar onların yüzünden virüs çıktı her pisliği zıkkımlanıyorlar

Aybüke alıcı

27.03.2020 - 23:52
B.k yiyin bu kadar insanın vebaline girdiniz bütün ülkeler çinliler den tazminat istese yeridir bütün pisliklerini yaydılar dünyaya
Diğer Haberler

Rusya, Koronavirüs'e (Kovid-19) karşı geliştirdiği aşının üretimine başladığını bildirdi.

Brezilya'dan ithal edilen dondurulmuş tavuk kanadı örneğinin yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Endonezya'da dünyaya gelen, iki başlı bir buzağı görenleri şaşkına çevirdi ve tüm dünyanın sosyal medya platformlarında gündem oldu.

Rusya'nın bulduğu Koronavirüs (Kovid-19) aşısının adı Sputnik oldu. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, aşının tescil edildiğini duyurmuştu. Peki Sputnik nedir, ne an...

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya'nın ilk Koronavirüs (Kovid-19) aşısını geliştirdiğini duyurdu. Putin ayrıca kendi kızının da aşı olduğunu ileri sürdü.

Suriye'nin batısında bulunan Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta çok şiddetli bir patlama meydana geldi. Nükleer silahın kullanıldığı da iddia edilen patlama için İsrail'in a...

Almanya'da enflasyon oranı son dört yıldan bu yana ilk kez eksi seviyelerde. Federal İstatistik Dairesi'nin açıkladığı geçici verilere göre Almanya'da Temmuz ayında en...

Yazarlar
Website Security Test