Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Koronavirüs'ün ortaya çıktı Çin'in Wuhan kentinde bir hayvan pazarı

25.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Koronavirüs (Kovid-19)'ün ortaya çıktığı Çin'in Wuhan kentinde bir hayvan pazarında çekildiği iddia edilen görüntülerde farklı türlerden birçok hayvanın tezgahlarda sergilenmesi sosyal medyanın gündeminde. Tezgahlardaki hayvanların içinde köpekler, fareler, yarasalar, yılanlar ve daha birçok farklı tür bulunuyor.

Koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkisi altına almasının ardından Çin'e gösterilen tepkiler de devam ediyor.

Virüsün ortaya çıktığı Çin'in Wuhan kentinde bir hayvan pazarında çekildiği iddia edilen görüntüler sosyal medyada dolaşıyor. Videoda hayvan pazarında bulunan tezgahlarda farklı türden (memeli, sürüngen vb.) birçok hayvanın üst üste, yan yana sergilendikleri ve ticaretinin yapıldığı görülüyor.

Koronavirüs nedeniyle gösterilen tepkilerin yanında kesilmeyi bekleyen köpeklerin görüntüleri de hayvan severlerin büyük tepkisini çekiyor.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 3 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Sibel sözbir

28.03.2020 - 17:23
Başımıza bela 'ya şu çinliler ne pis insanlar onların yüzünden virüs çıktı her pisliği zıkkımlanıyorlar

Aybüke alıcı

27.03.2020 - 23:52
B.k yiyin bu kadar insanın vebaline girdiniz bütün ülkeler çinliler den tazminat istese yeridir bütün pisliklerini yaydılar dünyaya
Diğer Haberler

Belçika ve Avrupa Birliğinin Başkenti Brüksel’de 17 -20 Şubat 2020 tarihlerinde yapılan Küresel Isınma ile ilgili bir dizi toplantıya katılan Türk Heyetinin üyelerind...

Çin'de Ocak sonunda Koronavirüs (Kovid-19) teşhisi konan ve karantinaya alınan kişinin Lele isimli kedisi akvaryum suyuyla beslenerek hayatta kaldı ve 4 yavru doğurdu.

Sosyal medyada Nijerya'ya meteor düştü iddiaları yalanlandı.

Rusya, Rosneft`in Venezuela`daki faaliyetlerini durdurup varlıklarını sattığı gün Roszarubejneft adlı yeni bir petrol şirketi kurdu.

Çinli olduğu söylenen bir kadının temas edilen noktalara tükürmesi ve ardından çantasından çıkardığı bir sıvıyı dökmesi sosyal medyada paylaşıldı ve büyük tepki çekti.

IMF Başkanı Kristalina Georgieva, küresel koronavirüs salgınından ötürü ekonominin bu yıl açık bir şekilde resesyona girdiğini ifade etti. Georgieva, 2009 yılındaki kü...

İngiltere'de işler kontrolden çıktı. İngiltere Başbakanı Boris Johnson’a yapılan koronavirüs testi pozitif çıktı.

Yazarlar
Website Security Test