Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

51. Bölge baskını canlı izle 20 Eylül 2019 Cuma

20.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

51. Bölge baskınını haberimizde canlı yayından takip edebilirsiniz. Dünyanın merakla beklediği 51. Bölge Baskını bugün yapılacak ve milyonlarca kişi katılacak. 20 Eylül 2019 Cuma. 51. Bölge (Area 51) nedir?

Girişin ve görüntü almanın yasak olduğu 51. bölge, temmuz ayında sosyal medya üzerinden başlatılan bir etkinlikle gündeme getirilmişti. Etkinlik, 51. bölge baskını olarak adlandırılmış ve 20 Eylül 2019 tarihinde bu bölgeye gidecek insanları organize etmek için oluşturulmuştu. 51. Bölge baskını etkinliğine kısa sürede 1 milyondan fazla kişi katılım göstereceğini söyleyerek onay vermişti. Organizasyonu yapan grup, buraya gidemeyen kişiler için canlı yayın yapacağını duyurmuştu.

51. Bölge (Area 51) nedir?

51. Bölge, sahibi Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri olan ve bilindiği kadarıyla uçak ve düşman silahları inceleme, analiz etme ve araştırma merkezi olarak kullanılmakta olan yerdir. Yeni uçakların da test ve geliştirme yeri olarak da kullanıldığına inanılmaktadır.

51. Bölge ile ilgili en önemli dedikodular ise ABD'li yetkililerin ve bilim insanlarının bölgede dünyayı ziyaret eden uzaylıları tutsak ettikleri ve üstlerinde araştırma yaptıkları yönünde.

51. Bölge Baskını beklenildiği gibi olmadı. Bölgede askeri üssün önünde duran Amerikalılar içeriye alınmadı. İnsanlar askeri üssün önünde şarkı söyleyip etkinliğin tadını çıkarmaya başladılar.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

area 51 open the door

20.09.2019 - 13:14
area 51 open the door Pöh
Diğer Haberler

ABD merkezli The New York Times gazetesi, ana sayfasında Koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı hayatını kaybeden 1000 kişinin isimlerine ayırdı.

The Guardian’da yer alan bir değerlendirmeye göre Avrupa, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisiyle birlikte yeniden şekilleniyor.

Rusya’nın Tula kentinde, Bölge Hastanesi’nde görevli ve ismi açıklanmayan, bikini üzerine şeffaf koruyucu kıyafet giyerek hastaları tedavi eden hemşireye soruşturma ba...

Helikopter kazasında hayatını kaybeden efsane basketbolcu Kobe Bryant'ın otopsi raporu açıklandı. Pilotun otopsisinde hiçbir bulguya rastlanmazken Bryant'ın vücudunda ...

ABD Başkanı Donald Trump, F-35 uçakları ve Türkiye ilgili konuştu. Trump'ın açıklamaları Türkiye'de medyada geniş yer buldu.

İngiltere'de Boris Johnson’ın televizyon ekranlarından yaptığı açıklamaların ardından tepkiler ne oldu? Birleşik Krallık'taki diğer ülkeler Johnson'ın açıklamalarına n...

Tesla CEO'su Elon Musk'ın yeni bebeğinin ismi sosyal medyada gündemin bir numarası oldu. Elon Musk yeni bebeğin ismi için ''X Æ A-12 Musk'' önerisinde konuldu.

Yazarlar
Website Security Test