Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

51. Bölge baskını canlı izle 20 Eylül 2019 Cuma

20.9.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

51. Bölge baskınını haberimizde canlı yayından takip edebilirsiniz. Dünyanın merakla beklediği 51. Bölge Baskını bugün yapılacak ve milyonlarca kişi katılacak. 20 Eylül 2019 Cuma. 51. Bölge (Area 51) nedir?

Girişin ve görüntü almanın yasak olduğu 51. bölge, temmuz ayında sosyal medya üzerinden başlatılan bir etkinlikle gündeme getirilmişti. Etkinlik, 51. bölge baskını olarak adlandırılmış ve 20 Eylül 2019 tarihinde bu bölgeye gidecek insanları organize etmek için oluşturulmuştu. 51. Bölge baskını etkinliğine kısa sürede 1 milyondan fazla kişi katılım göstereceğini söyleyerek onay vermişti. Organizasyonu yapan grup, buraya gidemeyen kişiler için canlı yayın yapacağını duyurmuştu.

51. Bölge (Area 51) nedir?

51. Bölge, sahibi Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri olan ve bilindiği kadarıyla uçak ve düşman silahları inceleme, analiz etme ve araştırma merkezi olarak kullanılmakta olan yerdir. Yeni uçakların da test ve geliştirme yeri olarak da kullanıldığına inanılmaktadır.

51. Bölge ile ilgili en önemli dedikodular ise ABD'li yetkililerin ve bilim insanlarının bölgede dünyayı ziyaret eden uzaylıları tutsak ettikleri ve üstlerinde araştırma yaptıkları yönünde.

51. Bölge Baskını beklenildiği gibi olmadı. Bölgede askeri üssün önünde duran Amerikalılar içeriye alınmadı. İnsanlar askeri üssün önünde şarkı söyleyip etkinliğin tadını çıkarmaya başladılar.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

area 51 open the door

20.09.2019 - 13:14
area 51 open the door Pöh
Diğer Haberler

Meksika'da uyuşturucu baronu El Chapo'nun oğlu yakalandı. Meksika polisi ve ordusu ile uyuşturucu kartelleri adamları arasında çatışmalar çıktı.

Birleşik Krallık, Başbakanı Boris Johnson, Brüksel'deki AB Liderler Zirvesi öncesi sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Kontrolü geri alacağımız yeni bir anlaşmaya va...

ABD Başkanı Donald Trump'tan yeni ilginç açıklamalar geldi. Trump Türkiye ile PYD/YPG'ye kavga eden iki çocuk benzetmesi yaptı.

Fas'ta yaşandığı söylenen olayda, bir yıldır tamir edilmediği belirtilen çukura doğum günü partisi düzenleyip pasta kestiler.

Hollanda'da bir ailenin bodrumda 9 yıldır kıyamet gününü beklediği söylendi.

Eski Playboy modeli olan Ava Karabatic, Hırvatistan Cumhurbaşkanlığı için adaylığını koydu ve fuhuş ile bir uyuşturucu olan esrarın yasallaşmasını vaat etti.

Güney Kore’de f(x) grubunun eski üyelerinden Sulli’nin Seongnam’daki rezidansında 15.21 sıralarında ölü bulunduğu açıklandı. Sulli kimdir, neden öldü ve kaç yaşındaydı?

Yazarlar
Website Security Test