Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Yeni Zelanda'da camiye saldıran psikopat katilin Türkleri hedef alan sözleri

15.3.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Yeni Zelanda'da camiye saldıran Brenton Tarrant isimli psikopat seri katilin Türkleri hedef alan sözleri.

Yeni Zelanda'da 2 camiye saldırarak ilk belirlemelere göre 49  kişiyi katleden psikopat katilin Türkleri hedef alan sözleri. 

Brenton Tarrant isimli psikopat saldırgan, saldırıyı iki yıl önce planladığını belirtirken 70 sayfalık manifestosunda Türkleri de tehdit etmiş. 

İşte Brenton Tarrant isimli psikopat saldırganın Türkler hakkındaki sözleri: 

Türklere:

Kendi bölgelerinizde huzur içerisinde yaşayabilirsiniz. Size bir zarar gelmeyecek. Boğazın doğu kısmında. Fakat eğer Avrupa topraklarında yaşamaya teşebbüs ederseniz, sizleri  öldürüp, hamaböcekleri gibi topraklarımızdan defedeceğiz. Konstantinopolis için geliyoruz ve şehirdeki bütün cami ve minareleri yok edeceğiz. Ayasofya minarelerden kurtulacak ve Konstantinopolis bir kez daha hıristiyanların olacak.

HALA ŞANSINIZ VARKEN KENDİ TOPRAKLARINIZA KAÇIN...

 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 3 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Selime Hollanda

16.03.2019 - 20:59
Bu tarrant Brenton cani 'nin bircok ALt -Right organisation ile baglantisi var. Yunan Milo Yianopoulos da bunun icinde.'dir.Bu britanyali Yunan bircok Neo Nazi organisation ile baglantisi var .Hollanda'da ve bircok avrupa ulkesinde ve Amrika'da Jared Taylor '.dur.Bunlarin Manifestosu tarrent branton ile Breivik Manifestosu aynidir.Milo Yianopoulos Christchurch'e visa alamadi neden?Bu hain Turkiye dusmanidir ve Tarrantin Manifestosu da budur Constaninye éyi Turkiye'de n geri almak fikri. Turkiye bu adi Yunan britanyali gazeteci Milo Yiannopoulos'u bulmali!Turkiyeyi tehdit etmesi Manifestoda bununla bagli.Turkleri tehdit etmesi bu asiri sagci neo nazi Milo Yiannopoulos Alt Right ve Abd Jared Taylor neo nazileri .Breivik 'in manifestosu da bu ayni organisation ile dir.Bircok avrupa asiri sagci parti liderleri Alt Right ile baglari var.

Selime Hollanda

16.03.2019 - 20:59
Turkiye bu adi Yunan britanyali gazeteci Milo Yiannopoulos'u bulmali!Turkiyeyi tehdit etmesi Manifestoda bununla bagli.Turkleri tehdit etmesi bu asiri sagci neo nazi Milo Yiannopoulos Alt Right ve Abd Jared Taylor neo nazileri .Breivik 'in manifestosu da bu ayni organisation ile dir.Bircok avrupa asiri sagci parti liderleri Alt Right ile baglari var.
Diğer Haberler

Kanada’da katolik kilisesinde bir rahip canlı yayınlanan dini törende bıçaklı saldırıya uğradı.

Suriye Demokratik Güçleri (SDG), sözde halifeliğin tamamen yok edildiğini, terör örgütü IŞİD'in yenildiğini açıkladı.

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo, ABD Başkanı Donald Trump için ''Tanrı tarafından İsrail'i İran'a karşı karşı korumak için dünyaya gönderilmiş olabileceğini'' söyledi.

Yeni Zelanda cami saldırganı teröristin cezası ne olacak? Yeni Zelanda'daki camide katliam yapan teröristin cezası ne olacak?

Golan Tepeleri neden bu kadar önemli? Uluslararası kamuoyunda yeni bir krize sebep olan ve ülkelerin sırayla açıklamalar yaptığı Golan Tepeleri nerede? Neden önemli?

Avrupa Birliği'nden İsrail'in Golan Tepeleri egemenliğinin tanınmadığı açıklaması geldi.

Suriye Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Donald Trump'ın Golan Tepeleri açıklamasına kınama geldi. Suriye'den gelen resmi açıklamada, Golan Tepeleri'nin Suri...

Yazarlar
Website Security Test