Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Fransa, Macron'un siyahilerle olan fotoğrafını konuşuyor

2.10.2018
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Fransa'da bir numaralı gündem Emmanuel Macron'un siyahi gençlerle çektirdiği fotoğraflar.

Fransa'da Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'un Saint Martin adasında siyahi gençlerle çektirdiği fotoğraf ülkenin gündeminden düşmüyor. Kasırgaların vurduğu Saint Martin'i ziyaret eden Emmanuel Macron, kasırgazedelerle samimi pozlar verdi. Hatta o kadar samimi pozlar verdi ki Fransa kaç gündür o pozları konuşuyor. 

Emmanuel Macron'a seçimde kaybeden aşırı sağcı Marine Le Pen, fotoğrafı paylaşıp, ''Yaşadığımız öfkeyi anlatamaya kelimeler yetmiyor. Fransa kesinlikle bunu hak etmiyor. Bu affedilebilir bir şey değil'' ifadelerini kullandı. 

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'a Twitter'dan büyük tepkiler geldi. "Cumhurbaşkanlığı ceketi ona büyük geldi", "Cumhurbaşkanlığı yapabilecek kapasitede değil" gibi yorumlar yapıldı. 

Eleştiriler üzerine Macron, ''Amacım, Saint Martin'deki gençlerin tümüne yardım edebilmek. Cumhuriyet'in her bir çocuğunu seviyorum, ne kadar şapşallıkları olursa olsun'' diyerek kendini savundu. 

 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Gökbilimciler uzayın derinliklerinden 20 yeni radyo sinyali keşfettiklerini açıkladı.

Ünlü oyuncu Alec Baldwin, ABD'de yaklaşan ara seçimler için çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Suriye Dışişleri Bakanlığı, ABD Liderliğindeki koalisyonun, yasaklı kimyasal silahların kullanıldığını iddia ederek, Birleşmiş Milletlere müdahale çağrısında bulundu.

İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ABD'nin ülkesinde nihai hedefinin ''rejim değişikliği'' olduğunu söyledi.

ABD’li papaz Brunson, 20 yıldır yaşadığı Türkiye’ye eşi Norine Brunson ile “Türkiye’yi seviyorum, hep sevdim, seveceğim” diyerek veda etti.

‘Erdoğan'a bunu mümkün kıldığı için teşekkür ediyorum. Onun için de kolay değildi. Türkiye ile artık eski günlerimize döneceğiz.’

Avrupa Birliği Komisyonu Başkanlığına aday olan Manfred Weber, Türkiye'ye AB kapılarını tamamen kapatacağını açıkladı.

Yazarlar
Website Security Test