Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Çamlaraltı Koleji aydınlık yarınlar için çalışıyor

25.6.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir'in köklü eğitim kurumlarından Özel Çamlaraltı Koleji'nde 2020-2021 eğitim-öğretim yılı kayıtları başladı.

İzmir’de 66 yıldır binlerce mezun veren Çamlaraltı Koleji'nde ana sınıfından liseye kadar tüm öğrenciler çağın gereklerine uygun olarak modernize edilmiş bir müfredatla eğitim alıyor.

Özel Çamlaraltı Koleji Genel Müdürü Gülçağ Gençer, tüm öğrencilerin kariyer hedeflerinde önemli bir altyapı sağlamak için üreten, merak eden, topluma, insanlığa yaratıcı çözümler bulabilen nesiller yetiştirdiklerini dile getirdi. Corona sürecinde uzaktan eğitim sistemiyle ana sınıfından liseye kadar kesintisiz eğitim verdiklerini kaydeden Gençer, 2020-2021 eğitim öğretim döneminde yine güçlü bir eğitim kadrosuyla hizmetlerini sürdüreceklerini vurguladı.

Çamlaraltı Koleji’nin aydınlık yarınlar ve parlak bir gelecek için çalıştığını dile getiren Gülçağ Gençer, çağdaş ve Atatürkçü kuşaklara kaynaklık ettiklerini vurguladı.

EĞİTİME ARA VERMEDİK

Eğitimdeki açıkların mutlaka telafi edilebileceğini önemli olanın ise çocukların psikolojisi olduğuna dikkat çeken Gençer, sözlerini şöyle sürdürdü: “Pandemi nedeniyle biz de beklemediğimiz bir süreçle karşılaştık. Buna rağmen eğitime ara vermeden bu zorlu süreçte öğrencilerin derslerinden geri kalmaması ve kendilerini okul ortamında hissedebilmeleri için ickegitim.com adresi üzerinden yürütülen uzaktan eğitim sistemini kurduk. Coronanın etkisinin azalmasıyla birlikte artık yeni normal dediğimiz bir döneme girdik. Bu dönemde eskiye oranla çok daha özgür bir şekilde hayat devam ediyor. Fakat unutmamak gerekiyor ki; virüs tehlikesi son bulmadı. Bir aşı bulunmadan tehlikenin ortadan kalkması söz konusu değil. Bu nedenle herkes sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat etmeli maske takmaya devam etmeli. Yaşam bir şekilde devam ediyor ve herkes üzerine düşen görevleri yapmalı. Beklenen üniversite sınavı da çok yaklaştı. Buradan üniversite sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum”

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir'in Bornova ilçesindeki zincir bir marketteki görüntüler şok etti. İndirime girdiği ve kavanoz kapağı olduğu iddia edilen ürün için vatandaşlar izdiham yarattı.

İzmir İl Hıfzısıhha Kurulu artan Koronavirüs vakaları nedeniyle yeni tedbirler kararları aldı. Alınan karara göre İzmir'de toplu taziye ziyaretleri yasaklandı.

İzmir Kuyumcular Odası Başkanı Turgay Baransel, vatandaşları sahte altın konusunda uyardı. Baransel, döviz bürolarından alınan ata altınının sahte çıktığı bilgisini pa...

İzmir Alsancak'ta Kıbrıs Şehitleri caddesinde eylem yapan kadınlara polis müdahalede bulundu. 16 kişinin gözaltına alındığı bilgisi paylaşıldı.

Arda Aydın’ın yazıp yönettiği ve rol aldığı Biraderler Cabaret, 14 - 15 Ağustos’ta İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne alacak.

Kınık Organize Sanayi Bölgesi (Kınık OSB) lojistik avantajları ve uygun fiyat politikası ile yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor. Kınık OSB 40 milyon liralık yeni...

İzmir'de faaliyet gösteren bir teknoloji şirketinin elektrikli mini araçları, aynı firma tarafından geliştirilen araç paylaşım platformu ZOOP aracılığıyla yollara çıkt...

Yazarlar
Website Security Test