Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir'de Koronavirüs'ten ölen doktor Galip Berkan Dingiloğlu gündemde

12.5.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

İzmir'de bir doktor daha Koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı yaşamını yitirdi. Hayatını kaybeden İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Galip Berkan Dingiloğlu yakınlarını yasa boğdu.

İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Galip Berkan Dingiloğlu da İzmir'de Koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı hayatını kaybeden doktorlar listesine girdi.

Dingiloğlu’nun Koronavirüs şüphesiyle yaptırdığı test pozitif çıkmış ve tedavi altına alınmıştı. Dingilioğlu’nun ölümü ailesini ve sevenlerini yasa boğarken İzmir'de Koronavirüs kaynaklı hayatını kaybeden doktor sayısı 4 oldu. Daha önce Dr. Muharrem İdiz, Dr. Nuri İdiz ve Opr. Dr. Nihat Dayanıklı Koronavirüs kaynaklı yaşamını yitiren sağlıkçılardan olmuşlardı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

15 – 21 Ekim 2020 tarihler arasında Buca Belediyesi’nin himayesinde İzmir’de gerçekleşecek olan 6. Balkan Panorama Film Festivali’nin Danışma Kurulu belli oldu.

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, Ege Bölgesi'nde üretilen yaş meyve sebzelerin sirke sineğinden korunması için 1.000 adet sirke sineği tuzağı yaptırarak pilo...

Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. (ESBAŞ) uyguladığı sıfır atık projeleri sayesinde 11 bin 900 ton atık dönüştür. Ege Serbest Bölgesi 3 bin 500 ton atık kağı...

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen, İzmir’deki tarım ve kooperatifçilik faaliyetleri hakkında açıklamalar yaptı.

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan eski kurşun döküm fabrikası bölgesinde 13 yıl önce ortaya çıkan tehlikeli atık ve radyoaktif maddeler hala temizlenmedi. Türkiye At...

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) illerde kaç adet cami olduğunu açıkladı.

Kemeraltı Çarşısı esnafı, dün etkili olan sağanak nedeniyle zor anlar yaşadı ve İzmir Büyükşehir ile Konak Belediyesi'ne çağrıda bulunuyorlar.

Yazarlar
Website Security Test