Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir Koronavirüs dağılımı haritası yayında

9.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından il bazlı haritalandırma çalışması kamuoyuna sunulmuştu. İşte Koronavirüs'ün İzmir'de yayılımını gösteren harita.

İzmirliler her gün Koronavirüs (Kovid-19) ve İzmir haberlerini merakla takip etmeye devam ediyor. Son olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs'ün İzmir'de yayılımını gösteren bir haritayı kamuoyuna sunmuştu.

Koronavirüs ile ilgili Bakan Koca'nın açıkladığı haritanın dışında yeni bir grafik çalışması yapıldı. Yeni grafikte ısı haritası yöntemiyle Koronavirüs'ün İzmir'deki dağılımı gösterildi.

Sağlık Bakanlığı’nın 3 Nisan’da yayınladığı açıklamada İzmir’de vaka sayısının 1105 olduğu ve 27 kişi hayatını kaybettiği açıklanmıştı.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

15 – 21 Ekim 2020 tarihler arasında Buca Belediyesi’nin himayesinde İzmir’de gerçekleşecek olan 6. Balkan Panorama Film Festivali’nin Danışma Kurulu belli oldu.

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, Ege Bölgesi'nde üretilen yaş meyve sebzelerin sirke sineğinden korunması için 1.000 adet sirke sineği tuzağı yaptırarak pilo...

Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. (ESBAŞ) uyguladığı sıfır atık projeleri sayesinde 11 bin 900 ton atık dönüştür. Ege Serbest Bölgesi 3 bin 500 ton atık kağı...

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen, İzmir’deki tarım ve kooperatifçilik faaliyetleri hakkında açıklamalar yaptı.

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan eski kurşun döküm fabrikası bölgesinde 13 yıl önce ortaya çıkan tehlikeli atık ve radyoaktif maddeler hala temizlenmedi. Türkiye At...

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) illerde kaç adet cami olduğunu açıkladı.

Kemeraltı Çarşısı esnafı, dün etkili olan sağanak nedeniyle zor anlar yaşadı ve İzmir Büyükşehir ile Konak Belediyesi'ne çağrıda bulunuyorlar.

Yazarlar
Website Security Test