Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir'in Koronavirüs haritası açıklandı: En yoğun bölgeler belli oldu

7.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, akşam saatlerinde yaptığı yeni açıklamalar ile vaka ve can kaybı sayısını güncellerken, İzmir için de bir harita verdi. Bakan Koca'nın verdiği haritada İzmir'de takip edilen Koronavirüs vakalarının yoğunluk bölgeleri yer aldı. Haritaya göre İzmir'de en çok Karabağlar ve Karşıyaka çevrelerinde takip edilen Koronavirüs vakaları var.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca akşam erken saatlerde yeni bir basın toplantısı yaptı. 7 Nisan 2020 Çarşamba tarihli Koronavirüs (Kovid-19) kaynaklı vaka ve can kaybı sayısını güncelleyen Bakan Koca, 3 bin 892 yeni vakanın, 76 da yeni can kaybı olduğunu bildirdi. Buna göre rakamlar 34 bin 109 vaka, 725 can kaybı olarak güncellendi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca yeni bilgiler de paylaştı. Koronavirüs vakalarının en yoğun olduğu illeri sıralayan Bakan Koca, İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Sakarya, Zonguldak'ın en çok Kovid-19 vakası barındırdığını söyledi.

İzmir'in "takip edilen" Koronavirüs vakalarının yoğunluk haritası da yayınlandı. Haritaya göre İzmir'deki takip edilen Koronavirüs vakalarının en yoğun olduğu bölgeler Karabağlar, Bayraklı ve Karşıyaka.

HASTA TAKİP SİSTEMİ BAŞLIYOR

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

figen

08.04.2020 - 12:57
şimdi dolaşın bakalım saygısızlar fırsat dediniz ha şimdi dolaşında görelim yaydınız yayıldınız mutlu olun.
Diğer Haberler

Koronavirüs (Kovid-19) yazlık evlerin satış ve kiralama bedellerini yukarıya çekti. Gayrimenkul danışmanı Zafer Nerez (44), Çeşme, Marmaris ve Kuşadası gibi turistik y...

15 – 21 Ekim 2020 tarihler arasında Buca Belediyesi’nin himayesinde İzmir’de gerçekleşecek olan 6. Balkan Panorama Film Festivali’nin Danışma Kurulu belli oldu.

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, Ege Bölgesi'nde üretilen yaş meyve sebzelerin sirke sineğinden korunması için 1.000 adet sirke sineği tuzağı yaptırarak pilo...

Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. (ESBAŞ) uyguladığı sıfır atık projeleri sayesinde 11 bin 900 ton atık dönüştür. Ege Serbest Bölgesi 3 bin 500 ton atık kağı...

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen, İzmir’deki tarım ve kooperatifçilik faaliyetleri hakkında açıklamalar yaptı.

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan eski kurşun döküm fabrikası bölgesinde 13 yıl önce ortaya çıkan tehlikeli atık ve radyoaktif maddeler hala temizlenmedi. Türkiye At...

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) illerde kaç adet cami olduğunu açıkladı.

Yazarlar
Website Security Test