Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Karşıyaka Çarşı'dan sonra Bayraklı Sevgi Yolu da kontrol altında

7.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Geçtiğimiz günlerde Karşıyaka Çarşısı için önlem alınmıştı. İlçe Hıfsızsıhha Kurulu’nun kararıyla Karşıyaka Çarşısı’nın giriş ve çıkışlarına barikatlar kurulmuştu. Aynı şekilde Bayraklı Sevgi Yolu için de karar alındı.

Egedesonsöz'ün haberine göre, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin Türkiye'yi büyük etki altına almasına rağmen kalabalık ve insan sirkülasyonu ile dikkat çeken Bayraklı Sevgi Yolu için de önlem alındı.

Bayraklı çarşı yolu olarak da bilinen cadde yoğun insan kalabalığın engellenmesi için kapandı. İnsanların sınırlı sayıda giriş çıkış yaptı ve kontrole tabi tutulduğu belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde Karşıyaka Çarşı için benzer bir önlem alınmıştı. Çarşının Karşıyaka Vapur İskelesi yönünden girişlere barikatlar konulurken sınırlı sayıda kişinin giriş çıkışına izin veriliyordu. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ziya

08.04.2020 - 14:38
İyide işe giden, işi olan vapur, dolmuş ve metro ile gelenler nereden geçecek, bankalarda işi olan ne yapacak; kural koyucu bunları düşündü mü?
Diğer Haberler

İzmir’de etkili olan ve gece saatlerinde şiddetini artıran kuvvetli sağanak yağış sebebiyle Konak Belediyesi’nin Fen İşleri ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tam...

Erman Toroğlu’nun “Böyle çingenelik olur mu?” sözlerine tepki gösteren Çeşme Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, “Farklılıklarımız zenginliğimizdir! Biz işte böyle güzeliz...

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, CHP'li Deniz Karakurt'a destek vermek için Menemen Belediyesi'nin olağan meclis toplantısına katıldı.

Kooperatifçilik alanındaki başarılarıyla ünü Türkiye sınırlarını aşarak Birleşmiş Milletler tarafından Dünyaya Örnek Kalkınma Modeli seçilen Tire Süt Kooperatifi, şimd...

İzmir Valiliği, kura seçiminin yapılması için Menemen Belediye Meclisi’ni 12 Ocak günü olağanüstü toplantıya çağırdı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi, tarihe geçecek bir dayanışmanın öncülüğünü yaptı.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Alevi Bektaşi Federasyonu temsilcilerini ağırladı.

Yazarlar
Website Security Test