Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Karşıyaka Çarşı'dan sonra Bayraklı Sevgi Yolu da kontrol altında

7.4.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Geçtiğimiz günlerde Karşıyaka Çarşısı için önlem alınmıştı. İlçe Hıfsızsıhha Kurulu’nun kararıyla Karşıyaka Çarşısı’nın giriş ve çıkışlarına barikatlar kurulmuştu. Aynı şekilde Bayraklı Sevgi Yolu için de karar alındı.

Egedesonsöz'ün haberine göre, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisinin Türkiye'yi büyük etki altına almasına rağmen kalabalık ve insan sirkülasyonu ile dikkat çeken Bayraklı Sevgi Yolu için de önlem alındı.

Bayraklı çarşı yolu olarak da bilinen cadde yoğun insan kalabalığın engellenmesi için kapandı. İnsanların sınırlı sayıda giriş çıkış yaptı ve kontrole tabi tutulduğu belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde Karşıyaka Çarşı için benzer bir önlem alınmıştı. Çarşının Karşıyaka Vapur İskelesi yönünden girişlere barikatlar konulurken sınırlı sayıda kişinin giriş çıkışına izin veriliyordu. 

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 1 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Ziya

08.04.2020 - 14:38
İyide işe giden, işi olan vapur, dolmuş ve metro ile gelenler nereden geçecek, bankalarda işi olan ne yapacak; kural koyucu bunları düşündü mü?
Diğer Haberler

Koronavirüs (Kovid-19) yazlık evlerin satış ve kiralama bedellerini yukarıya çekti. Gayrimenkul danışmanı Zafer Nerez (44), Çeşme, Marmaris ve Kuşadası gibi turistik y...

15 – 21 Ekim 2020 tarihler arasında Buca Belediyesi’nin himayesinde İzmir’de gerçekleşecek olan 6. Balkan Panorama Film Festivali’nin Danışma Kurulu belli oldu.

Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği, Ege Bölgesi'nde üretilen yaş meyve sebzelerin sirke sineğinden korunması için 1.000 adet sirke sineği tuzağı yaptırarak pilo...

Ege Serbest Bölge Kurucu ve İşleticisi A.Ş. (ESBAŞ) uyguladığı sıfır atık projeleri sayesinde 11 bin 900 ton atık dönüştür. Ege Serbest Bölgesi 3 bin 500 ton atık kağı...

İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa Özen, İzmir’deki tarım ve kooperatifçilik faaliyetleri hakkında açıklamalar yaptı.

İzmir’in Gaziemir ilçesinde bulunan eski kurşun döküm fabrikası bölgesinde 13 yıl önce ortaya çıkan tehlikeli atık ve radyoaktif maddeler hala temizlenmedi. Türkiye At...

Diyanet İşleri Başkanlığı (DİB) illerde kaç adet cami olduğunu açıkladı.

Yazarlar
Website Security Test