Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Sektörün en kapsamlı fuarı MODEKO 2020 kapılarını açtı

4.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye’nin önde gelen 317 mobilya üreticisinin katılımıyla MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı başladı.

Fuar İzmir’de açılan fuar 5 gün sürecek. Ülkenin en kapsamlı fuarına pazarda söz sahibi mobilya üreticilerinin katıldığına dikkat çeken Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, MODEKO’nun iş hacmiyle 2020 yılına damga vuracağını söyledi.

Geçtiğimiz hafta kurumlarını en iyi şekilde temsil etmek için İzmir’e gelen mobilya üreticileri Fuar İzmir’deki hazırlıklarını tamamladılar. MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı’nın startı yapılan törenle verildi. Kamu ve özel kuruluşlarının temsilcilerinin katıldığı programda konuşan Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, uluslararası standartların çok üzerinde ürünlerin sergilendiği bir fuarı açacak olmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi. İşleyen, “Her gün değişen dünya şartlarında güçlü olanlar ve güçlü olmayı hak edenler kazanıyor. Bilgi birikimi yüksek, üretim becerisi standartların üzerinde olan yerli mobilya üreticilerimiz gücünü MODEKO’da ortaya koyuyor. Fuar İzmir’deki mobilyaların tasarımları, üretim kalitesi ve fiyatları sektör profesyonellerinin başını döndürüyor. Üreticilerimizin ulusal ve uluslararası pazarlardaki gücü bizi gururlandırıyor. Ülkemizi ve üreticilerimizi daha güçlü kılmak için Efor Fuarcılık olarak çok çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz. Kendi sektöründe dış ticaret fazlası veren mobilyacılarımızın ihracat hedeflerinin yakalanması en büyük arzumuzdur.”dedi.

HALIMDER Başkanı Naci Ölçen, İzmir Mobilyacılar Odası Başkanı Hasan Özkoparan, MOSDER Başkanı Mustafa Balcı, MOSFED Başkanı Ahmet Güleç, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Suat Çağlayan ve İzmir Vali Yardımcısı Hulisi Doğan mobilya üretimi ve MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı hakkında önemli konuşmalar yaptı.

Yapılan konuşmaların ardından protokol ve davetliler podyuma çıktı. İyi dileklerle MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı’nın açılış kurdelesi kesildi. Daha sonra davetliler hep birlikte stantları ziyaret etti. İlk ziyaretçiler ilk kez görücüye çıkan ürünlerin büyüsüne kapıldı. Uzun uzun ürünleri inceleyen ziyaretçiler üreticilerden bilgi almayı da ihmal etmedi.

MOBİLYA KONSEPTLERİ GÖZ DOLDURDU

MODEKO 2020 kapsamında 317 seçkin marka ürünleriyle İzmir’de görücüye çıktı. İzmir, Manisa, Balıkesir, Antalya, Ankara, İstanbul, Isparta, Bursa, Denizli, Gaziantep, Uşak, Kayseri, Konya, Aydın, Eskişehi, İnegöl, Burdur, Adana, Kayseri, Afyon, Samsun, Amasya ve Trabzon il ve ilçelerinden katılımcılar ürün ve hizmetlerinin tanıtımına başladı. Çok özel tasarımlar göz doldurdu.

MODEKO’DA GLOBAL BULUŞMA

Farklı ülke ve bölgelerde özel çalışmalar yürütülerek hedef pazardaki mobilya alıcıları İzmir’e MODEKO kapsamında getirildi. Polonya, Belçika, Lübnan, Suudi Arabistan, Filistin, Irak, Hollanda, İngiltere, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, İsrail, Yunanistan, Libya, Kazakistan, Azerbaycan Gürcistan, Ürdün, Umman, Dubai, Katar, Kırgızistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Birleşik Arap Emirlikleri, Nijerya, Gana, Sudan, Cezayir ve Tunus’dan sektör profesyonelleri MODEKO için İzmir’deki otel rezervasyonlarını gerçekleştirdi.

SEKTÖRÜ BİRLEŞTİRİYOR

Namı uluslararası pazarlarda yükselen MODEKO’nun paydaşları da her geçen gün büyüyor. T.C. Ticaret Bakanlığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karabağlar Belediyesi, KOSGEB, İzmir Ticaret Odası, Ege İhracatçı Birlikleri, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Esnaf Ve Sanatkarları Odaları Birliği, İzmir Mobilyacılar Odası, Mosder, Egemob, Ofismod, Halımder, Emoder ve Kısıkköy Mobilya Şehri bu yıl ki organizasyonu destekliyor.

Fuar İzmir’de başlayan MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı 5 gün sürecek. Organizasyon her gün 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Ticaret Odası (İZTO), Koronavirüs salgını nedeniyle hastanelerde yoğun çalışan ve bu süreçte de büyük tehdit altında bulunan sağlık görevlilerine tatlı bir mola ...

İzmir'de otobüsle şehir dışına çıkışlar kaymakamlık iznine bağlandı. Bugün saat 17.00'den itibaren yürürlüğe giren karar göre, İzmir'den bir başka şehire otobüsle gitm...

İzmir'in Bayraklı ilçesinde 65 yaş üstü vatandaş belediye ekiplerinden kelle paça çorbası için kelle istemesi haberi okuyanları gülümsetti.

İzmir'in Buca ilçesinde evini kuaföre çeviren ve vatandaşları traş eden kişiye baskın yapıldı. Ekipler vatandaşa para cezası kesti.

İzmir Ticaret Odası, tüm dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını nedeniyle yaşanan ekonomik krizde, şirketlerin alması gereken önlemleri aktarmak ve krizi nasıl yö...

CHP İzmir Milletvekili ve KİT Komisyonu Üyesi Av. Sevda Erdan Kılıç, ''Şu anda Bornova’daki bu hastanede 200’ü aşkın pozitif vaka olduğu doğru mudur?'' sorusunu sorara...

İzmir'in Urla ilçesinde bulunan Karantina Adası, Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sonrası tekrar gündeme geldi. Osmanlı İmparatorluğu zamanında salgınlara karşı kullan...

Yazarlar
Website Security Test