Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

TÜGİAD Ege Şubesi, İZSİAD ile ortak proje üretecek

4.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği’ni (İZSİAD) ziyaret ederek, iki STK arasında işbirliğini artırarak ortak projelere imza atmak istediklerini ifade etti.

STK’ların öznel hedefleri dışında kent yararına da projeler üretmesi gerektiğini ifade eden TÜGİAD Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Melih Sebastien Durmuş, İzmir için tüm derneklerin işbirliği içinde olması gerektiğini söyledi. İZSİAD’ın da bu kentin önemli bir sivil toplum örgütü olduğunu vurgulayan Durmuş, “TÜGİAD Ege Şubesi olarak İZSİAD’ı ziyaret etmekten dolayı mutluyuz. Güçlü bir kent, aktif bir toplum hedefini her zaman gözeten İZSİAD ile İzmir’e katkı koyabilmek adına projeler geliştirmek istiyoruz. Başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi’nin geliştirilmesi için projeler yapacağız ya da yapılan projeleri destekleyeceğiz” diye konuştu.

TÜGİAD Ege Şubesini ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu dile getiren İZSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Küçükkurt, İZSİAD’ın sadece TÜGİAD Ege Şubesi ile değil, kent için bir çaba içine giren her STK ile işbirliklerine açık olduğunu söyledi. TÜGİAD Ege Şubesi olarak İZSİAD’ın “Yerli, Milli, İzmirli” sloganını çok yerinde buluyoruz. Bu kapsamda TÜGİAD üyeleri ile İZSİAD üyeleri arasındaki ticaretin geliştirilmesine, birlikte iş yapma kültürünün yaygınlaştırılması için ortak projeler üretmeye hazırız. Ayrıca, İzmir ve bölge için başta sağlık turizmi olmak üzere bir çok alanda proje üretmek gerekiyor. Bu anlamda TÜGİAD Ege Şubesi ile beraber bir çok alanda omuz omuza çalışabileceğimize inanıyoruz” dedi.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Konak Meclis Üyelerinden Esnafa destek. MHP’nin Konak Belediye Meclis Üyeleri Ali Peynirci ve Ahmet Yeniçırak Belediye Meclisinde Konak ...

Torbalı ilçesindeki 1 yaşındaki bebek, 5'inci kattan düştü. Ağır yaralanan Suriye uyruklu bebek, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına...

İzmir'in Buca ve Konak ilçelerinde iki yeni kadın cinayeti vakası yaşandı. Buca'da bir kadın pompalı tüfekle vurulurken, Konak'ta bıçaklanan kadın yaşama tutunamadı.

İzmir'de sokaklarda maske takmayan vatandaşlara ''neden maske takmıyorsunuz?'' sorusu soruldu. Vatandaşların verdiği cevaplar şaşırttı ve tepki çekti.

AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, İzmir'de deprem için bir an önce harekete geçilmesi gerektiğini söyledi.

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Çetin Gürel, yıllarca Gözlem'de yazı yazan, 96 yaşında hayatını kaybeden Haluk Cansın'ı anlatan bir yazı kaleme aldı.

İZSU'nun paylaştığı rapora göre bugün (10 Temmuz 2020 Cuma) İzmir'in Kemalpaşa ve Menderes ilçelerinde su kesintisi olacak. Kemalpaşa, Menderes sular ne zaman kesilece...

Yazarlar
Website Security Test