Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı MODEKO başlıyor

3.3.2020
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Türk mobilya sanayinin en seçkin markaları MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı’nda, yerli ve yabancı binlerce sektör paydaşıyla buluşmaya hazır. 4 Mart’ta Türkiye'nin en büyük fuar kompleksinde başlayacak organizasyon 5 gün sürecek.

MODEKO’nun yeni pazarların kapılarını araladığına vurgu yapan Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleye, Türk mobilya sektörünün ulusal ve uluslararası pazarlardan aldığı payın artacağını söyledi.

FUAR KAPILARINI AÇTI

Türkiye’nin dış ticaret dengesini pozitife çeviren mobilya sanayi, 4 – 8 Mart 2020 tarihleri arasında Fuar İzmir’de 31’inci kez bir araya gelmeye hazırlanıyor. Mobilya sektörünün öncü 317 firması yaklaşık bir haftadır fuar alanında hummalı çalışmalarını devam ettiriyor. MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı Ev Mobilyaları, Ofis Mobilyaları, Bahçe Mobilyaları ve Halı Bölümünden oluşacak. Sektör profesyonelleri dünyada oluşan şartların da etkisi ile MODEKO’ya olan ilginin bir kat daha artacağı görüşünde.

NE KADAR ÜRETİRSEN O KADAR GÜÇLÜSÜN

MODEKO katılımcıları ve ziyaretçilerine başarı dileyen Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen mobilya üreticileriyle birlikte ülke ekonomisine katkı koymaya hazır olduklarını açıkladı. İşleyen, “Sürekli değişen dünya kojektüründe güçlü olanlar ve güçlü olmayı hak edenler kazanıyor. Kendisini yenileyerek standartların üzerinde üretim yapan bizim katılımcılarımız, MODEKO’da gücünü bir kez daha ortaya koyacak. Fuar İzmir’deki mobilyaların tasarımları, üretim kalitesi ve fiyatları sektör profesyonellerinin aklını başından alacak. Ulusal ve Uluslararası pazarlardaki gücümüze güç katacağız. Ülkemizi ve üreticilerimizi daha güçlü kılmak için Efor Fuarcılık olarak çok çalıştık çalışmaya da devam edeceğiz. Kendi alanında dış ticaret fazlası veren mobilya sektörümüzün ihracat hedeflerinin yakalanması için yapılan her çalışma kutsaldır”dedi.

GÖZLER KAMAŞACAK

MODEKO 2020 kapsamında 317 seçkin marka ürünleriyle İzmir’de görücüye çıkacak. İzmir, Manisa, Balıkesir, Antalya, Ankara, İstanbul, Isparta, Bursa, Denizli, Gaziantep, Uşak, Kayseri, Konya, Aydın, Eskişehi, İnegöl, Burdur, Adana, Kayseri, Afyon, Samsun, Amasya ve Trabzon il ve ilçelerinden katılımcılar ürün ve hizmetlerini tanıtacaklar. Özel koleksiyonlar göz kamaştıracak.

DÜNYA MODEKO’DA BULUŞACAK

Uluslararası mobilya alıcıları yapılan özel bir çalışmayla İzmir’e getirilecek. Polonya, Belçika, Lübnan, Suudi Arabistan, Filistin, Irak, Hollanda, İngiltere, Kosova, Arnavutluk, Makedonya, İsrail, Yunanistan, Libya, Kazakistan, Azerbaycan Gürcistan, Ürdün, Umman, Dubai, Katar, Kırgızistan, Sırbistan, Bosna Hersek, Birleşik Arap Emirlikleri, Nijerya, Gana, Sudan, Cezayir ve Tunus’dan sektör profesyonelleri MODEKO’yu ziyaret edecekleri bilgisini paylaştı.

MODEKO SEKTÖRÜN ORGANİZASYONU

Uluslararası niteliğiyle dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen MODEKO paydaşları her geçen büyüyor. T.C. Ticaret Bakanlığı, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Karabağlar Belediyesi, KOSGEB, İzmir Ticaret Odası, Ege İhracatçı Birlikleri, Ege Bölgesi Sanayi Odası, İzmir Esnaf Ve Sanatkarları Odaları Birliği, İzmir Mobilyacılar Odası, Mosder, Egemob, Ofismod, Halımder, Emoder ve Kısıkköy Mobilya Şehri bu yıl ki organizasyonu destekliyor.

MODEKO 2020 31. Uluslararası İzmir Mobilya Fuarı 4 Mart’ta açılacak. Fuar İzmir’deki organizasyon 5 gün sürecek. Her gün 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir Milletvekili Bedri Serter İzmir limanında Koronavirüs bulaşması için her şey yapılıyor yorumunda bulunarak, ''İzmir Limanı’nı çağdı...

İzmir Valiliği yaptığı açıklamayla sokakta toplu halde yürümenin yasaklandığını bildirdi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Dokuz Eylül Üniversitesi arasındaki gerilim devam ediyor. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Dokuz Eylül Üniversitesi ve AK...

Çeşme'den İspanya'ya giderken Yunanistan'da karantinaya alınan gemideki Türk yolcular ve mürettebat Türkiye'den yardım bekliyor.

İzmir Minibüsçüler Odası, dünyayı tehdit eden korona virüsüyle mücadeleyi sürdürüyor. Özellikle İzmir’in ölüm sayısında ülkenin ikinci ili olmasının ardından dezenfekt...

Koronavirüs salgını Mart ayında su tüketimini arttırdı. Yaz ayları için gerekli önlemleri aldıklarını belirten İZSU yetkilileri, önümüzdeki süreçte sorun yaşamamak içi...

İzmir Veteriner Hekimler Odası İzmir'de kurulan Pandemi Kurulu ve diğer koronavirüs toplantılarına kendilerinin çağrılmamasına rağmen çalışmalarına devam ettiğini bild...

Yazarlar
Website Security Test