Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

EGİAD'dan BTM’ye ziyaret

27.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Ege Genç İş İnsanları Derneği (EGİAD) üyeleri Türkiye’nin öncü yalıtım şirketi Bitümlü Tecrit Maddeleri (BTM) İzmir fabrikasını EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan liderliğinde ziyaret ettiler.

Dünyada değişen pazar ve rekabet koşullarını göz önüne alarak, kendi teknolojisini ve ürünlerini geliştiren; bu alanda mühendislik gücüne, laboratuvar alt yapısına yatırım yapan, yurtiçi-yurtdışı araştırma kurumları ve üniversitelerle ortak projeler yürüten BTM’ye yapılan ziyarete, BTM Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Ürkmez ev sahipliği yaptı.

BTM Seminer Salonu’nda gerçekleştirilen tanıtımın ardından Ürkmez, Levent İzolasyon ile başlayan BTM’nin kuruluşunu ve yönetim deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. EGİAD üyeleri, sanayi üretiminde lider şirketlerden biri olan BTM’nin nesilden nesile ilkler ile dolu, güçlü, sürdürülebilir başarı öyküsünü ve hedeflerini dinleme fırsatı buldular. Soru-cevap bölümünde yalıtımın önemi ve yalıtım ile ilgili merak edilenler paylaşıldı.

Üretim tesislerindeki bilgilendirme gezisinin ardından gerçekleştirilen ikram öncesi EGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aslan, BTM Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Ürkmez’e plaketle teşekkür etti. Etkinlik katılımcıların toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Türk sinemasının altın çağını yaşadığı günümüzde yeni filmler birbiri ardına vizyona girerken, İzmir Optimum yine çok değerli bir filmin özel gösterimine ev sahipliği ...

İzmir’in önde gelen turizm etkinliklerinden 13. Travel Turkey Fuarı dünyanın dört bir yanından gelen katılımcıların akınına uğradı.

Bornova Doğa Koleji'nde öğretmenlerin maaşı ödenmiyor gerekçesiyle kolejde bulunan öğrencilerin velilerinden basın açıklaması yapılacak.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC)Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel, İzmir'de Türkiyeli turizm acentesi temsilcileriyle bir araya geldi. Sektörel destek çağrısını di...

Köyünün belgeselini çekip, kitabını yazan Banu Ersan belgeselde oynayan Barbaroslular’la birlikte ödül aldı.

Ege Giyim Sanayileri Derneği, (EGSD) Rönesans Ajans ve İzmir Moda Tasarımcıları Derneği işbirliği ile bu yıl yedinci kez gerçekleşecek olan İzmir Fashion Week 17-19 Ar...

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) İzmir Şubesi tarafından İslam Toplumu – Avrupa Milli Görüş heyetinin katılımıyla ‘Kulluk Bilinci’ konulu İhsan Sohbet...

Yazarlar
Website Security Test