Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir Makam Şoförleri Derneği üyeleri bir araya geldi

6.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Makam şoförleri arasında sosyalleşme ve yardımlaşmayı, işsiz kalan arkadaşlarına iş imkanı sağlamak amacıyla Nurettin Azlal başkanlığında 2018 yılında kurulan İzmir Makam Şoförleri Derneği, bir araya gelmenin keyfini yaşadı.

İzmir Makam Şoförleri Derneği, Serdar Özcan Otomotiv’in kurucusu Serdar Özcan’ın davetiyle üyeler arası ilişkileri geliştirmek ve bir araya gelmenin keyfini yaşamak için, özel bir kahvaltıda buluştu. 60’tan fazla üyenin katılımıyla yapılan toplantı Başkan Nurettin Azlal'ın konuşmasıyla başladı.

İzmir Makam Şoförleri Derneği’nin kamu ve özel sektör makam şoförlerinin biraraya gelmesiyle 11 kişilik Yönetim Kurulu, 34 kurucu üye, 3 başkan yardımcısı, 1 genel sekreter ve 1 sayman olmak üzere 96 üye ile kurulduğunu belirten Başkan Nurettin Azlal, “Amacımız boşta kalan arkadaşlarımıza iş imkanı yaratıp aramızdaki dayanışmayı güçlendirmektir. Bunu da dernekleşmeyle başardık. Valilik, Büyükşehir Şehir Belediye Başkanlığı, Konsolosluk, Oda ve Borsa kurumları ile il müdürlükleri ve önemli şirket yönetim kurulu başkan, CEO ve genel müdür makam şoförleri derneğimizin üyesidir. Bizim işimizin en önemli unsuru güvendir. Makam şoförü, hizmet ettiği siyasetçinin, üst düzey yöneticinin yahut iş insanının birçok sırrını bilen kişidir. Bu sebepten dolayı karşılıklı güven olmazsa olmazımızdır” dedi.

Serdar Özcan ve Genel Sekreter Fatih Ceylan'ın üyelere yaptığı kısa birer hoş geldin konuşmasının ardından güzel bir gün geçiren, dayanışmanın gücünü sergileyen üyeler bir sonraki toplantının en kısa zamanda yapılması dileğiyle günü noktaladılar.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Konak Meclis Üyelerinden Esnafa destek. MHP’nin Konak Belediye Meclis Üyeleri Ali Peynirci ve Ahmet Yeniçırak Belediye Meclisinde Konak ...

Torbalı ilçesindeki 1 yaşındaki bebek, 5'inci kattan düştü. Ağır yaralanan Suriye uyruklu bebek, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına...

İzmir'in Buca ve Konak ilçelerinde iki yeni kadın cinayeti vakası yaşandı. Buca'da bir kadın pompalı tüfekle vurulurken, Konak'ta bıçaklanan kadın yaşama tutunamadı.

İzmir'de sokaklarda maske takmayan vatandaşlara ''neden maske takmıyorsunuz?'' sorusu soruldu. Vatandaşların verdiği cevaplar şaşırttı ve tepki çekti.

AK Parti İzmir Milletvekili Necip Nasır, İzmir'de deprem için bir an önce harekete geçilmesi gerektiğini söyledi.

Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Çetin Gürel, yıllarca Gözlem'de yazı yazan, 96 yaşında hayatını kaybeden Haluk Cansın'ı anlatan bir yazı kaleme aldı.

İZSU'nun paylaştığı rapora göre bugün (10 Temmuz 2020 Cuma) İzmir'in Kemalpaşa ve Menderes ilçelerinde su kesintisi olacak. Kemalpaşa, Menderes sular ne zaman kesilece...

Yazarlar
Website Security Test