Facebook ta paylaştweet leGoogle Plus ile paylaş

İzmir Makam Şoförleri Derneği üyeleri bir araya geldi

6.11.2019
Büyült
Küçült
Haberi Yazdır

Makam şoförleri arasında sosyalleşme ve yardımlaşmayı, işsiz kalan arkadaşlarına iş imkanı sağlamak amacıyla Nurettin Azlal başkanlığında 2018 yılında kurulan İzmir Makam Şoförleri Derneği, bir araya gelmenin keyfini yaşadı.

İzmir Makam Şoförleri Derneği, Serdar Özcan Otomotiv’in kurucusu Serdar Özcan’ın davetiyle üyeler arası ilişkileri geliştirmek ve bir araya gelmenin keyfini yaşamak için, özel bir kahvaltıda buluştu. 60’tan fazla üyenin katılımıyla yapılan toplantı Başkan Nurettin Azlal'ın konuşmasıyla başladı.

İzmir Makam Şoförleri Derneği’nin kamu ve özel sektör makam şoförlerinin biraraya gelmesiyle 11 kişilik Yönetim Kurulu, 34 kurucu üye, 3 başkan yardımcısı, 1 genel sekreter ve 1 sayman olmak üzere 96 üye ile kurulduğunu belirten Başkan Nurettin Azlal, “Amacımız boşta kalan arkadaşlarımıza iş imkanı yaratıp aramızdaki dayanışmayı güçlendirmektir. Bunu da dernekleşmeyle başardık. Valilik, Büyükşehir Şehir Belediye Başkanlığı, Konsolosluk, Oda ve Borsa kurumları ile il müdürlükleri ve önemli şirket yönetim kurulu başkan, CEO ve genel müdür makam şoförleri derneğimizin üyesidir. Bizim işimizin en önemli unsuru güvendir. Makam şoförü, hizmet ettiği siyasetçinin, üst düzey yöneticinin yahut iş insanının birçok sırrını bilen kişidir. Bu sebepten dolayı karşılıklı güven olmazsa olmazımızdır” dedi.

Serdar Özcan ve Genel Sekreter Fatih Ceylan'ın üyelere yaptığı kısa birer hoş geldin konuşmasının ardından güzel bir gün geçiren, dayanışmanın gücünü sergileyen üyeler bir sonraki toplantının en kısa zamanda yapılması dileğiyle günü noktaladılar.

Her türlü hakkı saklıdır.

Yorumlar - Toplam ( 0 ) Yorum Yapıldı.

Adınız *

Yorum Yaz

yükleniyor...

 Yorumlar

Henüz Yorum yapılammış. ilk yorumu yapan siz olun...

Diğer Haberler

İzmir Oto Galericiler Müşavirlik Kiralama ve Yıkamacılar Odası artık kendi mülkü olan yeni merkezinde üyelerine hizmet verecek. Tepecik’te kira olan merkezi Çankaya’da...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmir İl Kadın Kolları Lösemi Hastası Çocuklara farkındalık oluşturmak için ilçelerde etkinlikler düzenliyor.

İzmir Kültür Sanat ve Eğitim Vakfı’nın (İKSEV) gençleri ustalarla buluşturan etkinlikleri Prof. Rengim Gökmen’in 'Yuvarlak Masa Söyleşisi' ile devam ediyor.

Deri sektöründe katma değerli ürünlerin ortaya çıkması amacıyla yenilikçi ve vizyoner deri mühendisleri ile tasarımcıların yarıştığı Deri’n Fikirler Deri Üretim ve Tas...

AKP İzmir Milletvekili Cemal Bekle, Genç Erdemliler Platformu’nun düzenlediği 'Ahde Vefa' programına katıldı.

İzmir Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin (İZSİAD) Başarı Hikâyeleri Sohbetleri adıyla düzenlediği ve moderatörlüğünü Başak Çayır’ın üstlendiği toplantının Kasım ayı ...

İZSU'dan yapılan açıklamaya göre İzmir'in Menemen ilçesindeki bazı mahallelerde 20 Kasım 2019 Çarşamba tarihinde su kesintileri yaşanacak.

Yazarlar
Website Security Test